[03.06.2020 g.15:00] II LIGA – 6 WIOSENNA KOLEJKA

Archiwalne tematy z Ligi Typera - typowania.

Moderator: Typer Team

Avatar użytkownika
Administrator
Administrator
Posty: 13894
Dołączył(a): 10 lis 2008, 17:50

Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 08 mar 2020, 21:01
14.03 12:00 KKS Lech Poznań II - RKS Garbarnia Kraków
14.03 15:00 CWKS Resovia - Błękitni Stargard
03.06 15:00 Górnik Polkowice - KS Legionovia
14.03 18:00 TKP Elana - Stal Rzeszów
14.03 18:00 Stal Stalowa Wola - Olimpia Elbląg
14.03 19:10 Widzew Łódź - SKRA Częstochowa
15.03 12:00 Znicz Pruszków - MKS Bytovia
15.03 13:00 WKS Gryf Wejherowo - Pogoń Siedlce
15.03 13:05 GKS Katowice - Górnik Łęczna

UWAGA !!!!
Godziny rozpoczęcia spotkań zostały zmienione.
Let's hope for the best and prepare for the worst ...
Avatar użytkownika
Posty: 2899
Dołączył(a): 03 gru 2015, 18:54
Lokalizacja: Gwiezdny Przybysz
Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 10 mar 2020, 09:34
14.03 12:00 KKS Lech Poznań II - RKS Garbarnia Kraków 10
14.03 15:00 CWKS Resovia - Błękitni Stargard 21
14.03 16:00 Górnik Polkowice - KS Legionovia 20
14.03 18:00 TKP Elana - Stal Rzeszów 21
14.03 18:00 Stal Stalowa Wola - Olimpia Elbląg 21
14.03 19:10 Widzew Łódź - SKRA Częstochowa 20
15.03 12:00 Znicz Pruszków - MKS Bytovia 11
15.03 13:00 WKS Gryf Wejherowo - Pogoń Siedlce 11
15.03 13:05 GKS Katowice - Górnik Łęczna 22
Avatar użytkownika
Posty: 2237
Dołączył(a): 07 gru 2011, 15:53

Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 10 mar 2020, 11:41
14.03 12:00 KKS Lech Poznań II - RKS Garbarnia Kraków 1-1
14.03 15:00 CWKS Resovia - Błękitni Stargard 2-0
14.03 16:00 Górnik Polkowice - KS Legionovia 2-0
14.03 18:00 TKP Elana - Stal Rzeszów 2-2
14.03 18:00 Stal Stalowa Wola - Olimpia Elbląg 2-0
14.03 19:10 Widzew Łódź - SKRA Częstochowa 2-0
15.03 12:00 Znicz Pruszków - MKS Bytovia 1-2
15.03 13:00 WKS Gryf Wejherowo - Pogoń Siedlce 1-0
15.03 13:05 GKS Katowice - Górnik Łęczna 2-1

Posty: 1402
Dołączył(a): 27 maja 2018, 09:03

Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 11 mar 2020, 10:01
14.03 12:00 KKS Lech Poznań II - RKS Garbarnia Kraków 1-2
14.03 15:00 CWKS Resovia - Błękitni Stargard 1-0
14.03 16:00 Górnik Polkowice - KS Legionovia 1-0
14.03 18:00 TKP Elana - Stal Rzeszów 1-2
14.03 18:00 Stal Stalowa Wola - Olimpia Elbląg 1-0
14.03 19:10 Widzew Łódź - SKRA Częstochowa 2-0
15.03 12:00 Znicz Pruszków - MKS Bytovia 1-1
15.03 13:00 WKS Gryf Wejherowo - Pogoń Siedlce 1-0
15.03 13:05 GKS Katowice - Górnik Łęczna 2-0
Avatar użytkownika
Administrator
Administrator
Posty: 13894
Dołączył(a): 10 lis 2008, 17:50

Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 11 mar 2020, 11:19
14.03 12:00 KKS Lech Poznań II - RKS Garbarnia Kraków 1-0
14.03 15:00 CWKS Resovia - Błękitni Stargard 1-0
14.03 16:00 Górnik Polkowice - KS Legionovia 3-1
14.03 18:00 TKP Elana - Stal Rzeszów 1-0
14.03 18:00 Stal Stalowa Wola - Olimpia Elbląg 1-1
14.03 19:10 Widzew Łódź - SKRA Częstochowa 2-0
15.03 12:00 Znicz Pruszków - MKS Bytovia 0-0
15.03 13:00 WKS Gryf Wejherowo - Pogoń Siedlce 0-0
15.03 13:05 GKS Katowice - Górnik Łęczna 1-0
Let's hope for the best and prepare for the worst ...
Avatar użytkownika
Posty: 1589
Dołączył(a): 05 maja 2017, 10:45

Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 11 mar 2020, 13:26
14.03 12:00 KKS Lech Poznań II - RKS Garbarnia Kraków 0:2
14.03 15:00 CWKS Resovia - Błękitni Stargard 2:0
14.03 16:00 Górnik Polkowice - KS Legionovia 2:0
14.03 18:00 TKP Elana - Stal Rzeszów 1:1
14.03 18:00 Stal Stalowa Wola - Olimpia Elbląg 1:1
14.03 19:10 Widzew Łódź - SKRA Częstochowa 3:0
15.03 12:00 Znicz Pruszków - MKS Bytovia 0:1
15.03 13:00 WKS Gryf Wejherowo - Pogoń Siedlce 1:0
15.03 13:05 GKS Katowice - Górnik Łęczna 2:1
Avatar użytkownika
TyperTeam
TyperTeam
Posty: 4218
Dołączył(a): 14 lip 2016, 13:22

Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 12 mar 2020, 00:17
14.03 12:00 KKS Lech Poznań II - RKS Garbarnia Kraków 1-0
14.03 15:00 CWKS Resovia - Błękitni Stargard 2-1
14.03 16:00 Górnik Polkowice - KS Legionovia 2-0
14.03 18:00 TKP Elana - Stal Rzeszów 2-1
14.03 18:00 Stal Stalowa Wola - Olimpia Elbląg 0-1
14.03 19:10 Widzew Łódź - SKRA Częstochowa 2-0
15.03 12:00 Znicz Pruszków - MKS Bytovia 2-1
15.03 13:00 WKS Gryf Wejherowo - Pogoń Siedlce 0-1
15.03 13:05 GKS Katowice - Górnik Łęczna 1-0
Ostatnio edytowano 01 cze 2020, 17:11 przez mfox, łącznie edytowano 1 raz

Administrator
Administrator
Posty: 12470
Dołączył(a): 12 lis 2008, 08:42

Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 12 mar 2020, 09:45
14.03 12:00 KKS Lech Poznań II - RKS Garbarnia Kraków 0-0
14.03 15:00 CWKS Resovia - Błękitni Stargard 2-1
14.03 16:00 Górnik Polkowice - KS Legionovia 2-0
14.03 18:00 TKP Elana - Stal Rzeszów 2-0
14.03 18:00 Stal Stalowa Wola - Olimpia Elbląg 1-1
14.03 19:10 Widzew Łódź - SKRA Częstochowa 2-0
15.03 12:00 Znicz Pruszków - MKS Bytovia 1-0
15.03 13:00 WKS Gryf Wejherowo - Pogoń Siedlce 1-2
15.03 13:05 GKS Katowice - Górnik Łęczna 2-1
"Z przyjemnością stwierdzam, że ordynuję Porter z Browaru żywieckiego chętnie
rekonwalescentom, anemicznym itp. i że o wiele lepiej działa, aniżeli porter angielski."

Kraków, 10 czerwca 1906. Dr B.Grunhut
Avatar użytkownika
Ekstraklasa
Ekstraklasa
Posty: 4866
Dołączył(a): 11 lis 2008, 01:06

Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 12 mar 2020, 11:32
14.03 12:00 KKS Lech Poznań II - RKS Garbarnia Kraków 1-0
14.03 15:00 CWKS Resovia - Błękitni Stargard 2-0
14.03 16:00 Górnik Polkowice - KS Legionovia 1-1
14.03 18:00 TKP Elana - Stal Rzeszów 2-1
14.03 18:00 Stal Stalowa Wola - Olimpia Elbląg 2-1
14.03 19:10 Widzew Łódź - SKRA Częstochowa 3-1
15.03 12:00 Znicz Pruszków - MKS Bytovia 2-1
15.03 13:00 WKS Gryf Wejherowo - Pogoń Siedlce 1-1
15.03 13:05 GKS Katowice - Górnik Łęczna 2-1
Avatar użytkownika
Posty: 1896
Dołączył(a): 10 cze 2016, 05:06

Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 13 mar 2020, 00:22
14.03 12:00 KKS Lech Poznań II - RKS Garbarnia Kraków 2-1
14.03 15:00 CWKS Resovia - Błękitni Stargard 2-1
14.03 16:00 Górnik Polkowice - KS Legionovia 2-1
14.03 18:00 TKP Elana - Stal Rzeszów 2-1
14.03 18:00 Stal Stalowa Wola - Olimpia Elbląg 2-0
14.03 19:10 Widzew Łódź - SKRA Częstochowa 2-0
15.03 12:00 Znicz Pruszków - MKS Bytovia 2-0
15.03 13:00 WKS Gryf Wejherowo - Pogoń Siedlce 2-1
15.03 13:05 GKS Katowice - Górnik Łęczna 2-2
Avatar użytkownika
Moderator
Moderator
Posty: 7256
Dołączył(a): 11 lis 2008, 22:25
Lokalizacja: Lubin
Gadu-Gadu:
62370933
PostNapisane: 13 mar 2020, 01:56
14.03 12:00 KKS Lech Poznań II - RKS Garbarnia Kraków 1-1
14.03 15:00 CWKS Resovia - Błękitni Stargard 2-1
14.03 16:00 Górnik Polkowice - KS Legionovia 2-1
14.03 18:00 TKP Elana - Stal Rzeszów 2-1
14.03 18:00 Stal Stalowa Wola - Olimpia Elbląg 1-1
14.03 19:10 Widzew Łódź - SKRA Częstochowa 2-0
15.03 12:00 Znicz Pruszków - MKS Bytovia 2-1
15.03 13:00 WKS Gryf Wejherowo - Pogoń Siedlce 2-1
15.03 13:05 GKS Katowice - Górnik Łęczna 2-1
ZAGŁĘBIE LUBIN-FORUM
fanpage ZaglebieLubinNet
www.mkszaglebie.pl
www.ocb03.pl
www.zaglebie.org
ZAGŁĘBIE LUBIN-ARKA GDYNIA-ZAWISZA BYDGOSZCZ-ODRA OPOLE-POLONIA BYTOM
Avatar użytkownika
KLT Team
KLT Team
Posty: 5623
Dołączył(a): 18 lis 2008, 16:54
Lokalizacja: Kapsztad - Republika Poludniowej Afryki
Gadu-Gadu:
2666952
PostNapisane: 13 mar 2020, 11:47
14.03 12:00 KKS Lech Poznań II - RKS Garbarnia Kraków 1-0
14.03 15:00 CWKS Resovia - Błękitni Stargard 2-0
14.03 16:00 Górnik Polkowice - KS Legionovia 1-1
14.03 18:00 TKP Elana - Stal Rzeszów 2-0
14.03 18:00 Stal Stalowa Wola - Olimpia Elbląg 2-1
14.03 19:10 Widzew Łódź - SKRA Częstochowa 3-1
15.03 12:00 Znicz Pruszków - MKS Bytovia 2-1
15.03 13:00 WKS Gryf Wejherowo - Pogoń Siedlce 1-0
15.03 13:05 GKS Katowice - Górnik Łęczna 2-0
Avatar użytkownika
Posty: 2914
Dołączył(a): 26 lut 2016, 19:38

Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 13 mar 2020, 11:54
14.03 12:00 KKS Lech Poznań II - RKS Garbarnia Kraków 1:2
14.03 15:00 CWKS Resovia - Błękitni Stargard 2:1
14.03 16:00 Górnik Polkowice - KS Legionovia 2:0
14.03 18:00 TKP Elana - Stal Rzeszów 1:1
14.03 18:00 Stal Stalowa Wola - Olimpia Elbląg 2:1
14.03 19:10 Widzew Łódź - SKRA Częstochowa 3:1
15.03 12:00 Znicz Pruszków - MKS Bytovia 1:1
15.03 13:00 WKS Gryf Wejherowo - Pogoń Siedlce 1:0
15.03 13:05 GKS Katowice - Górnik Łęczna 1:2
Avatar użytkownika
Posty: 471
Dołączył(a): 31 sty 2020, 19:20

Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 14 mar 2020, 13:43
14.03 12:00 KKS Lech Poznań II - RKS Garbarnia Kraków 0-0
14.03 15:00 CWKS Resovia - Błękitni Stargard 3-1
14.03 16:00 Górnik Polkowice - KS Legionovia 1-0
14.03 18:00 TKP Elana - Stal Rzeszów 1-2
14.03 18:00 Stal Stalowa Wola - Olimpia Elbląg 1-2
14.03 19:10 Widzew Łódź - SKRA Częstochowa 1-0
15.03 12:00 Znicz Pruszków - MKS Bytovia 1-2
15.03 13:00 WKS Gryf Wejherowo - Pogoń Siedlce 0-0
15.03 13:05 GKS Katowice - Górnik Łęczna 2-2
Ostatnio edytowano 02 cze 2020, 23:46 przez efjot, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 219
Dołączył(a): 07 lut 2020, 17:15

Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 23 maja 2020, 13:58
14.03 12:00 KKS Lech Poznań II - RKS Garbarnia Kraków 2-0
14.03 15:00 CWKS Resovia - Błękitni Stargard 2-1
14.03 16:00 Górnik Polkowice - KS Legionovia 2-0
14.03 18:00 TKP Elana - Stal Rzeszów 2-1
14.03 18:00 Stal Stalowa Wola - Olimpia Elbląg 2-1
14.03 19:10 Widzew Łódź - SKRA Częstochowa 2-0
15.03 12:00 Znicz Pruszków - MKS Bytovia 1-1
15.03 13:00 WKS Gryf Wejherowo - Pogoń Siedlce 2-1
15.03 13:05 GKS Katowice - Górnik Łęczna 2-1
Avatar użytkownika
TyperTeam
TyperTeam
Posty: 7455
Dołączył(a): 10 lis 2008, 19:57
Lokalizacja: Strzelin
Gadu-Gadu:
932200
PostNapisane: 02 cze 2020, 15:30
14.03 12:00 KKS Lech Poznań II - RKS Garbarnia Kraków 2-0
14.03 15:00 CWKS Resovia - Błękitni Stargard 2-1
14.03 16:00 Górnik Polkowice - KS Legionovia 2-1
14.03 18:00 TKP Elana - Stal Rzeszów 2-1
14.03 18:00 Stal Stalowa Wola - Olimpia Elbląg 2-1
14.03 19:10 Widzew Łódź - SKRA Częstochowa 2-1
15.03 12:00 Znicz Pruszków - MKS Bytovia 1-2
15.03 13:00 WKS Gryf Wejherowo - Pogoń Siedlce 2-1
15.03 13:05 GKS Katowice - Górnik Łęczna 2-1
nowa jednostka czasu:

jedna Wenta = 14 sekund
Avatar użytkownika
Posty: 3096
Dołączył(a): 14 gru 2014, 22:28

Gadu-Gadu:
15591148
PostNapisane: 03 cze 2020, 01:06
14.03 12:00 KKS Lech Poznań II - RKS Garbarnia Kraków 1-1
14.03 15:00 CWKS Resovia - Błękitni Stargard 2-1
14.03 16:00 Górnik Polkowice - KS Legionovia 2-1
14.03 18:00 TKP Elana - Stal Rzeszów 2-1
14.03 18:00 Stal Stalowa Wola - Olimpia Elbląg 1-1
14.03 19:10 Widzew Łódź - SKRA Częstochowa 2-0
15.03 12:00 Znicz Pruszków - MKS Bytovia 1-1
15.03 13:00 WKS Gryf Wejherowo - Pogoń Siedlce 0-2
15.03 13:05 GKS Katowice - Górnik Łęczna 1-1
Avatar użytkownika
KLT Team
KLT Team
Posty: 2270
Dołączył(a): 18 lis 2008, 13:03

Gadu-Gadu:
1465690
PostNapisane: 03 cze 2020, 08:16
14.03 12:00 KKS Lech Poznań II - RKS Garbarnia Kraków 1-2
14.03 15:00 CWKS Resovia - Błękitni Stargard 1-1
03.06 15:00 Górnik Polkowice - KS Legionovia 2-0
14.03 18:00 TKP Elana - Stal Rzeszów 2-1
14.03 18:00 Stal Stalowa Wola - Olimpia Elbląg 1-0
14.03 19:10 Widzew Łódź - SKRA Częstochowa 3-1
15.03 12:00 Znicz Pruszków - MKS Bytovia 1-1
15.03 13:00 WKS Gryf Wejherowo - Pogoń Siedlce 2-1
15.03 13:05 GKS Katowice - Górnik Łęczna 2-1

Powrót do Archiwum LT - typowania

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron