[30.05.2020 g.13.00] SPORTGOL – Kolejka 9/10

Archiwalne tematy z Ligi Typera - typowania.

Moderator: Typer Team

Avatar użytkownika
Administrator
Administrator
Posty: 13740
Dołączył(a): 10 lis 2008, 17:50

Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 24 maja 2020, 09:43
Kolejka 9

I LIGA
Chicago (m) Pawian
Mfox Nikt
Piękny Sony
Jasjul Millwall
Stones Arti1
Adiurbz (b) Pepe (b)

II LIGA
Pozostali gracze

Kolejka 10

I LIGA
Chicago (m) Adiurbz (b)
Mfox Pawian
Piękny Nikt
Jasjul Sony
Stones Millwall
Arti1 Pepe (b)

II LIGA
Pozostali gracze


Kolejka 9–30.05.2020. g.13.00
Mainz - Hoffenheim
Schalke - Werder Bremen
Wolfsburg - Eintracht Frankfurt
Karlsruher - St. Pauli
Nurnberg - Bochum
Sandhausen – Hannover
Din. Minsk - Shakhtyor Soligorsk
Liberec - Slovacko
Paks - MOL Fehervar
Lech Poznan - Legia


Kolejka 10 –31.05.2020. g.13.30
B. Monchengladbach - Union Berlin
Paderborn - Dortmund
Hamburger SV - Wehen
Heidenheim - Aue
Dynamo Dresden - Stuttgart
Energetik-BGU - Vitebsk
Teplice - Opava
Bohemians 1905 - Ceske Budejovice
Rijeka - Osijek
Esbjerg - Aalborg


Powodzenia w typowaniu:
AJ_02 oraz piastdp
Let's hope for the best and prepare for the worst ...

Posty: 122
Dołączył(a): 07 lut 2020, 17:15

Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 25 maja 2020, 18:08
Kolejka 9–30.05.2020. g.13.00
Mainz - Hoffenheim 1-1
Schalke - Werder Bremen 2-1
Wolfsburg - Eintracht Frankfurt 2-1
Karlsruher - St. Pauli 2-1
Nurnberg - Bochum 2-1
Sandhausen – Hannover 1-2
Din. Minsk - Shakhtyor Soligorsk 1-1
Liberec - Slovacko 2-1
Paks - MOL Fehervar 0-2
Lech Poznan - Legia 2-1


Kolejka 10 –31.05.2020. g.13.30
B. Monchengladbach - Union Berlin 3-0
Paderborn - Dortmund 0-2
Hamburger SV - Wehen 2-0
Heidenheim - Aue 2-0
Dynamo Dresden - Stuttgart 0-2
Energetik-BGU - Vitebsk 2-0
Teplice - Opava 1-0
Bohemians 1905 - Ceske Budejovice 0-1
Rijeka - Osijek 2-1
Esbjerg - Aalborg 0-2
Avatar użytkownika
Posty: 2232
Dołączył(a): 07 gru 2011, 15:53

Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 26 maja 2020, 10:03
Kolejka 9–30.05.2020. g.13.00
Mainz - Hoffenheim 1-0
Schalke - Werder Bremen 2-0
Wolfsburg - Eintracht Frankfurt 2-2
Karlsruher - St. Pauli 2-1
Nurnberg - Bochum 2-2
Sandhausen – Hannover 1-2
Din. Minsk - Shakhtyor Soligorsk 1-0
Liberec - Slovacko 2-1
Paks - MOL Fehervar 0-1
Lech Poznan - Legia 0-1


Kolejka 10 –31.05.2020. g.13.30
B. Monchengladbach - Union Berlin 1-0
Paderborn - Dortmund 0-2
Hamburger SV - Wehen 2-1
Heidenheim - Aue 0-0
Dynamo Dresden - Stuttgart 0-0
Energetik-BGU - Vitebsk 2-2
Teplice - Opava 1-0
Bohemians 1905 - Ceske Budejovice 0-0
Rijeka - Osijek 2-1
Esbjerg - Aalborg 2-0

Posty: 1281
Dołączył(a): 27 maja 2018, 09:03

Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 26 maja 2020, 23:16
Kolejka 9–30.05.2020. g.13.00
Mainz - Hoffenheim 1-0
Schalke - Werder Bremen 1-0
Wolfsburg - Eintracht Frankfurt 2-1
Karlsruher - St. Pauli 2-1
Nurnberg - Bochum 1-1
Sandhausen – Hannover 1-1
Din. Minsk - Shakhtyor Soligorsk 1-1
Liberec - Slovacko 2-1
Paks - MOL Fehervar 0-1
Lech Poznan - Legia 1-1


Kolejka 10 –31.05.2020. g.13.30
B. Monchengladbach - Union Berlin 2-0
Paderborn - Dortmund 0-1
Hamburger SV - Wehen 2-1
Heidenheim - Aue 1-0
Dynamo Dresden - Stuttgart 0-1
Energetik-BGU - Vitebsk 2-1
Teplice - Opava 1-0
Bohemians 1905 - Ceske Budejovice 0-0
Rijeka - Osijek 2-1
Esbjerg - Aalborg 2-0
Avatar użytkownika
Posty: 1820
Dołączył(a): 10 cze 2016, 05:06

Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 27 maja 2020, 20:47
Kolejka 9–30.05.2020. g.13.00
Mainz - Hoffenheim 2-1
Schalke - Werder Bremen 1-0
Wolfsburg - Eintracht Frankfurt 2-1
Karlsruher - St. Pauli 2-1
Nurnberg - Bochum 2-1
Sandhausen – Hannover 1-1
Din. Minsk - Shakhtyor Soligorsk 2-1
Liberec - Slovacko 2-1
Paks - MOL Fehervar 1-1
Lech Poznan - Legia 2-1


Kolejka 10 –31.05.2020. g.13.30
B. Monchengladbach - Union Berlin 2-0
Paderborn - Dortmund 1-2
Hamburger SV - Wehen 2-1
Heidenheim - Aue 1-0
Dynamo Dresden - Stuttgart 1-0
Energetik-BGU - Vitebsk 2-1
Teplice - Opava 1-0
Bohemians 1905 - Ceske Budejovice 2-1
Rijeka - Osijek 2-1
Esbjerg - Aalborg 2-1
Avatar użytkownika
Administrator
Administrator
Posty: 13740
Dołączył(a): 10 lis 2008, 17:50

Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 28 maja 2020, 14:32
Kolejka 9–30.05.2020. g.13.00
Mainz - Hoffenheim 1-2
Schalke - Werder Bremen 1-1
Wolfsburg - Eintracht Frankfurt 2-1
Karlsruher - St. Pauli 1-0
Nurnberg - Bochum 1-1
Sandhausen – Hannover 1-1
Din. Minsk - Shakhtyor Soligorsk 1-1
Liberec - Slovacko 2-1
Paks - MOL Fehervar 1-2
Lech Poznan - Legia 1-1


Kolejka 10 –31.05.2020. g.13.30
B. Monchengladbach - Union Berlin 1-0
Paderborn - Dortmund 0-2
Hamburger SV - Wehen 2-0
Heidenheim - Aue 1-0
Dynamo Dresden - Stuttgart 1-2
Energetik-BGU - Vitebsk 2-0
Teplice - Opava 2-0
Bohemians 1905 - Ceske Budejovice 1-2
Rijeka - Osijek 2-0
Esbjerg - Aalborg 0-2
Let's hope for the best and prepare for the worst ...
Avatar użytkownika
Posty: 1500
Dołączył(a): 05 maja 2017, 10:45

Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 28 maja 2020, 14:54
Kolejka 9–30.05.2020. g.13.00
Mainz - Hoffenheim 0:2
Schalke - Werder Bremen 0:1
Wolfsburg - Eintracht Frankfurt 2:1
Karlsruher - St. Pauli 2:0
Nurnberg - Bochum 0:1
Sandhausen – Hannover 0:1
Din. Minsk - Shakhtyor Soligorsk 1:0
Liberec - Slovacko 2:0
Paks - MOL Fehervar 0:2
Lech Poznan - Legia 1:2

Kolejka 10 –31.05.2020. g.13.30
B. Monchengladbach - Union Berlin 3:1
Paderborn - Dortmund 0:3
Hamburger SV - Wehen 1:0
Heidenheim - Aue 2:0
Dynamo Dresden - Stuttgart 0:2
Energetik-BGU - Vitebsk 1:0
Teplice - Opava 2:1
Bohemians 1905 - Ceske Budejovice 0:1
Rijeka - Osijek 2:0
Esbjerg - Aalborg 0:0
Avatar użytkownika
TyperTeam
TyperTeam
Posty: 4011
Dołączył(a): 14 lip 2016, 13:22

Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 28 maja 2020, 17:17
Kolejka 9–30.05.2020. g.13.00
Mainz – Hoffenheim 1-2
Schalke - Werder Bremen 1-0
Wolfsburg - Eintracht Frankfurt 2-1
Karlsruher - St. Pauli 1-0
Nurnberg – Bochum 0-1
Sandhausen – Hannover 1-2
Din. Minsk - Shakhtyor Soligorsk 1-2
Liberec – Slovacko 1-0
Paks - MOL Fehervar 0-2
Lech Poznan – Legia 1-2


Kolejka 10 –31.05.2020. g.13.30
B. Monchengladbach - Union Berlin 2-0
Paderborn – Dortmund 0-2
Hamburger SV – Wehen 2-0
Heidenheim – Aue 1-0
Dynamo Dresden – Stuttgart 0-1
Energetik-BGU – Vitebsk 2-0
Teplice – Opava 1-0
Bohemians 1905 - Ceske Budejovice 1-0
Rijeka – Osijek 1-0
Esbjerg – Aalborg 1-2
Avatar użytkownika
KLT Team
KLT Team
Posty: 2864
Dołączył(a): 11 lis 2008, 10:15
Lokalizacja: Kraków
Gadu-Gadu:
3377309
PostNapisane: 28 maja 2020, 20:32
Kolejka 9–30.05.2020. g.13.00
Mainz - Hoffenheim 2-1
Schalke - Werder Bremen 2-0
Wolfsburg - Eintracht Frankfurt 3-1
Karlsruher - St. Pauli 2-1
Nurnberg - Bochum 2-1
Sandhausen – Hannover 1-1
Din. Minsk - Shakhtyor Soligorsk 2-1
Liberec - Slovacko 2-1
Paks - MOL Fehervar 2-1
Lech Poznan - Legia 2-1


Kolejka 10 –31.05.2020. g.13.30
B. Monchengladbach - Union Berlin 3-0
Paderborn - Dortmund 0-2
Hamburger SV - Wehen 2-0
Heidenheim - Aue 1-1
Dynamo Dresden - Stuttgart 1-1
Energetik-BGU - Vitebsk 2-1
Teplice - Opava 2-1
Bohemians 1905 - Ceske Budejovice 3-1
Rijeka - Osijek 2-1
Esbjerg - Aalborg 2-1
Avatar użytkownika
Posty: 3009
Dołączył(a): 14 gru 2014, 22:28

Gadu-Gadu:
15591148
PostNapisane: 28 maja 2020, 23:57
Kolejka 9–30.05.2020. g.13.00
Mainz – Hoffenheim 1-1
Schalke - Werder Bremen 1-1
Wolfsburg - Eintracht Frankfurt 2-1
Karlsruher - St. Pauli 1-1
Nurnberg – Bochum 2-1
Sandhausen – Hannover 1-1
Din. Minsk - Shakhtyor Soligorsk 1-1
Liberec – Slovacko 2-1
Paks - MOL Fehervar 1-2
Lech Poznan – Legia 1-1

Kolejka 10 –31.05.2020. g.13.30
B. Monchengladbach - Union Berlin 2-0
Paderborn – Dortmund 0-2
Hamburger SV – Wehen 2-0
Heidenheim – Aue 2-1
Dynamo Dresden – Stuttgart 0-2
Energetik-BGU – Vitebsk 2-1
Teplice – Opava 2-0
Bohemians 1905 - Ceske Budejovice 2-1
Rijeka – Osijek 2-1
Esbjerg – Aalborg 1-2
Avatar użytkownika
Posty: 1602
Dołączył(a): 12 lip 2017, 17:57

Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 29 maja 2020, 00:10
Kolejka 9–30.05.2020. g.13.00
Mainz – Hoffenheim 2-1
Schalke - Werder Bremen 2-1
Wolfsburg - Eintracht Frankfurt 2-0
Karlsruher - St. Pauli 2-0
Nurnberg – Bochum 2-1
Sandhausen – Hannover 1-1
Din. Minsk - Shakhtyor Soligorsk 1-1
Liberec – Slovacko 2-1
Paks - MOL Fehervar 1-2
Lech Poznan – Legia 1-1

Kolejka 10 –31.05.2020. g.13.30
B. Monchengladbach - Union Berlin 2-1
Paderborn – Dortmund 1-3
Hamburger SV – Wehen 2-1
Heidenheim – Aue 2-0
Dynamo Dresden – Stuttgart 1-2
Energetik-BGU – Vitebsk 1-0
Teplice – Opava 2-1
Bohemians 1905 - Ceske Budejovice 2-1
Rijeka – Osijek 1-0
Esbjerg – Aalborg 1-2

Administrator
Administrator
Posty: 12175
Dołączył(a): 12 lis 2008, 08:42

Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 29 maja 2020, 08:20
Kolejka 9
Mainz - Hoffenheim 1-2
Schalke - Werder Bremen 1-1
Wolfsburg - Eintracht Frankfurt 2-0
Karlsruher - St. Pauli 2-1
Nurnberg - Bochum 2-1
Sandhausen – Hannover 1-2
Din. Minsk - Shakhtyor Soligorsk 2-0
Liberec - Slovacko 2-1
Paks - MOL Fehervar 0-1
Lech Poznan - Legia 1-1

Kolejka 10
B. Monchengladbach - Union Berlin 1-0
Paderborn - Dortmund 0-2
Hamburger SV - Wehen 2-0
Heidenheim - Aue 0-0
Dynamo Dresden - Stuttgart 1-0
Energetik-BGU - Vitebsk 2-1
Teplice - Opava 1-0
Bohemians 1905 - Ceske Budejovice 1-0
Rijeka - Osijek 2-1
Esbjerg - Aalborg 2-0
"Z przyjemnością stwierdzam, że ordynuję Porter z Browaru żywieckiego chętnie
rekonwalescentom, anemicznym itp. i że o wiele lepiej działa, aniżeli porter angielski."

Kraków, 10 czerwca 1906. Dr B.Grunhut
Avatar użytkownika
Ekstraklasa
Ekstraklasa
Posty: 4836
Dołączył(a): 11 lis 2008, 01:06

Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 29 maja 2020, 09:04
Kolejka 9–30.05.2020. g.13.00
Mainz - Hoffenheim 1-2
Schalke - Werder Bremen 0-1
Wolfsburg - Eintracht Frankfurt 1-1
Karlsruher - St. Pauli 1-1
Nurnberg - Bochum 2-1
Sandhausen – Hannover 1-2
Din. Minsk - Shakhtyor Soligorsk 1-1
Liberec - Slovacko 2-1
Paks - MOL Fehervar 1-2
Lech Poznan - Legia 2-1


Kolejka 10 –31.05.2020. g.13.30
B. Monchengladbach - Union Berlin 2-0
Paderborn - Dortmund 0-2
Hamburger SV - Wehen 2-1
Heidenheim - Aue 2-1
Dynamo Dresden - Stuttgart 1-2
Energetik-BGU - Vitebsk 2-1
Teplice - Opava 2-1
Bohemians 1905 - Ceske Budejovice 1-2
Rijeka - Osijek 2-1
Esbjerg - Aalborg 1-1
Avatar użytkownika
KLT Team
KLT Team
Posty: 2265
Dołączył(a): 18 lis 2008, 13:03

Gadu-Gadu:
1465690
PostNapisane: 29 maja 2020, 09:08
Kolejka 9–30.05.2020. g.13.00
2-1 Mainz - Hoffenheim
2-0 Schalke - Werder Bremen
3-1 Wolfsburg - Eintracht Frankfurt
1-0 Karlsruher - St. Pauli
2-1 Nurnberg - Bochum
0-2 Sandhausen – Hannover
2-1 Din. Minsk - Shakhtyor Soligorsk
2-0 Liberec - Slovacko
1-0 Paks - MOL Fehervar
1-1 Lech Poznan - Legia

Kolejka 10 –31.05.2020. g.13.30
2-0 B. Monchengladbach - Union Berlin
1-3 Paderborn - Dortmund
2-0 Hamburger SV - Wehen
1-1 Heidenheim - Aue
2-2 Dynamo Dresden - Stuttgart
1-0 Energetik-BGU - Vitebsk
2-0 Teplice - Opava
1-0 Bohemians 1905 - Ceske Budejovice
2-1 Rijeka - Osijek
1-1 Esbjerg - Aalborg
Avatar użytkownika
KLT Team
KLT Team
Posty: 5537
Dołączył(a): 18 lis 2008, 16:54
Lokalizacja: Kapsztad - Republika Poludniowej Afryki
Gadu-Gadu:
2666952
PostNapisane: 29 maja 2020, 12:38
Kolejka 9–30.05.2020. g.13.00
Mainz – Hoffenheim 1-1
Schalke - Werder Bremen 1-1
Wolfsburg - Eintracht Frankfurt 2-1
Karlsruher - St. Pauli 1-1
Nurnberg – Bochum 2-1
Sandhausen – Hannover 1-1
Din. Minsk - Shakhtyor Soligorsk 1-1
Liberec – Slovacko 2-1
Paks - MOL Fehervar 1-2
Lech Poznan – Legia 1-2

Kolejka 10 –31.05.2020. g.13.30
B. Monchengladbach - Union Berlin 2-0
Paderborn – Dortmund 0-2
Hamburger SV – Wehen 2-0
Heidenheim – Aue 2-1
Dynamo Dresden – Stuttgart 0-2
Energetik-BGU – Vitebsk 2-1
Teplice – Opava 2-0
Bohemians 1905 - Ceske Budejovice 2-1
Rijeka – Osijek 2-1
Esbjerg – Aalborg 1-2
Avatar użytkownika
Ekstraklasa
Ekstraklasa
Posty: 6038
Dołączył(a): 10 lis 2008, 18:02
Lokalizacja: Wrocław-Szczecin
Gadu-Gadu:
3437793
PostNapisane: 29 maja 2020, 13:49
Kolejka 9–30.05.2020. g.13.00
Mainz - Hoffenheim 1-1
Schalke - Werder Bremen 2-1
Wolfsburg - Eintracht Frankfurt 2-2
Karlsruher - St. Pauli 1-2
Nurnberg - Bochum 1-2
Sandhausen – Hannover 1-1
Din. Minsk - Shakhtyor Soligorsk 2-1
Liberec - Slovacko 2-1
Paks - MOL Fehervar 1-0
Lech Poznan - Legia 1-1


Kolejka 10 –31.05.2020. g.13.30
B. Monchengladbach - Union Berlin 2-1
Paderborn - Dortmund 1-2
Hamburger SV - Wehen 2-0
Heidenheim - Aue 1-1
Dynamo Dresden - Stuttgart 1-1
Energetik-BGU - Vitebsk 1-2
Teplice - Opava 2-1
Bohemians 1905 - Ceske Budejovice 2-1
Rijeka - Osijek 1-0
Esbjerg - Aalborg 2-2
Avatar użytkownika
TyperTeam
TyperTeam
Posty: 7363
Dołączył(a): 10 lis 2008, 19:57
Lokalizacja: Strzelin
Gadu-Gadu:
932200
PostNapisane: 29 maja 2020, 15:18
Kolejka 9–30.05.2020. g.13.00
Mainz – Hoffenheim 1-2
Schalke - Werder Bremen 1-2
Wolfsburg - Eintracht Frankfurt 2-1
Karlsruher - St. Pauli 1-0
Nurnberg – Bochum 1-2
Sandhausen – Hannover 1-2
Din. Minsk - Shakhtyor Soligorsk 1-2
Liberec – Slovacko 2-1
Paks - MOL Fehervar 1-2
Lech Poznan – Legia 1-2


Kolejka 10 –31.05.2020. g.13.30
B. Monchengladbach - Union Berlin 2-0
Paderborn – Dortmund 0-2
Hamburger SV – Wehen 2-1
Heidenheim – Aue 2-1
Dynamo Dresden – Stuttgart 0-2
Energetik-BGU – Vitebsk 2-1
Teplice – Opava 2-1
Bohemians 1905 - Ceske Budejovice 2-1
Rijeka – Osijek 1-0
Esbjerg – Aalborg 0-1
nowa jednostka czasu:

jedna Wenta = 14 sekund
Avatar użytkownika
Posty: 2821
Dołączył(a): 26 lut 2016, 19:38

Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 29 maja 2020, 15:57
Kolejka 9–30.05.2020. g.13.00
Mainz - Hoffenheim 1:2
Schalke - Werder Bremen 1:2
Wolfsburg - Eintracht Frankfurt 2:0
Karlsruher - St. Pauli 1:2
Nurnberg - Bochum 1:2
Sandhausen – Hannover 1:2
Din. Minsk - Shakhtyor Soligorsk 2:1
Liberec - Slovacko 2:1
Paks - MOL Fehervar 0:2
Lech Poznan - Legia 1:2


Kolejka 10 –31.05.2020. g.13.30
B. Monchengladbach - Union Berlin 3:1
Paderborn - Dortmund 1:3
Hamburger SV - Wehen 2:1
Heidenheim - Aue 2:1
Dynamo Dresden - Stuttgart 0:2
Energetik-BGU - Vitebsk 3:1
Teplice - Opava 2:0
Bohemians 1905 - Ceske Budejovice 1:2
Rijeka - Osijek 2:1
Esbjerg - Aalborg 1:2
Następna strona

Powrót do Archiwum LT - typowania

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron