[13.10.20 g.18:00] Liga Narodów UEFA 2020 - 4 kolejka

Archiwalne tematy z Ligi Typera - typowania.

Moderator: Typer Team


Administrator
Administrator
Posty: 12630
Dołączył(a): 12 lis 2008, 07:42

Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 07 wrz 2020, 18:38
13.10. 18:00 Azerbejdżan - Cypr
13.10. 18:00 Łotwa - Malta
13.10. 20:45 Niemcy - Szwajcaria
13.10. 20:45 Ukraina - Hiszpania
13.10. 20:45 Czarnogóra - Luksemburg
13.10. 20:45 Liechtenstein - San Marino
13.10. 20:45 Wyspy Owcze - Andora
14.10. 18:00 Finlandia - Irlandia
14.10. 18:00 Litwa - Albania
14.10. 20:45 Anglia - Dania
14.10. 20:45 Chorwacja - Francja
14.10. 20:45 Islandia - Belgia
14.10. 20:45 Polska - Bośnia i Hercegowina
14.10. 20:45 Portugalia - Szwecja
14.10. 20:45 Włochy - Holandia
14.10. 20:45 Bułgaria - Walia
14.10. 20:45 Norwegia - Irlandia Północna
14.10. 20:45 Rosja - Węgry
14.10. 20:45 Rumunia - Austria
14.10. 20:45 Słowacja - Izrael
14.10. 20:45 Szkocja - Czechy
14.10. 20:45 Turcja - Serbia
14.10. 20:45 Białoruś - Kazachstan
14.10. 20:45 Estonia - Armenia
14.10. 20:45 Grecja - Kosowo
14.10. 20:45 Macedonia Północna - Gruzja
14.10. 20:45 Mołdawia - Słowenia
"Z przyjemnością stwierdzam, że ordynuję Porter z Browaru żywieckiego chętnie
rekonwalescentom, anemicznym itp. i że o wiele lepiej działa, aniżeli porter angielski."

Kraków, 10 czerwca 1906. Dr B.Grunhut

Posty: 277
Dołączył(a): 07 lut 2020, 16:15

Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 13 wrz 2020, 13:43
13.10. 18:00 Azerbejdżan - Cypr 2-1
13.10. 18:00 Łotwa - Malta 1-0
13.10. 20:45 Niemcy - Szwajcaria 2-0
13.10. 20:45 Ukraina - Hiszpania 0-2
13.10. 20:45 Czarnogóra - Luksemburg 2-0
13.10. 20:45 Liechtenstein - San Marino 1-0
13.10. 20:45 Wyspy Owcze - Andora 2-0
14.10. 18:00 Finlandia - Irlandia 1-0
14.10. 18:00 Litwa - Albania 0-1
14.10. 20:45 Anglia - Dania 2-0
14.10. 20:45 Chorwacja - Francja 1-2
14.10. 20:45 Islandia - Belgia 0-2
14.10. 20:45 Polska - Bośnia i Hercegowina 2-0
14.10. 20:45 Portugalia - Szwecja 2-0
14.10. 20:45 Włochy - Holandia 2-1
14.10. 20:45 Bułgaria - Walia 0-1
14.10. 20:45 Norwegia - Irlandia Północna 2-0
14.10. 20:45 Rosja - Węgry 2-0
14.10. 20:45 Rumunia - Austria 2-1
14.10. 20:45 Słowacja - Izrael 2-1
14.10. 20:45 Szkocja - Czechy 2-1
14.10. 20:45 Turcja - Serbia 2-1
14.10. 20:45 Białoruś - Kazachstan 1-0
14.10. 20:45 Estonia - Armenia 1-0
14.10. 20:45 Grecja - Kosowo 1-0
14.10. 20:45 Macedonia Północna - Gruzja 2-0
14.10. 20:45 Mołdawia - Słowenia 0-1
Avatar użytkownika
Posty: 2959
Dołączył(a): 03 gru 2015, 17:54
Lokalizacja: Gwiezdny Przybysz
Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 25 wrz 2020, 07:42
13.10. 18:00 Azerbejdżan - Cypr 10
13.10. 18:00 Łotwa - Malta 20
13.10. 20:45 Niemcy - Szwajcaria 21
13.10. 20:45 Ukraina - Hiszpania 02
13.10. 20:45 Czarnogóra - Luksemburg 20
13.10. 20:45 Liechtenstein - San Marino 10
13.10. 20:45 Wyspy Owcze - Andora 20
14.10. 18:00 Finlandia - Irlandia 10
14.10. 18:00 Litwa - Albania 01
14.10. 20:45 Anglia - Dania 20
14.10. 20:45 Chorwacja - Francja 11
14.10. 20:45 Islandia - Belgia 02
14.10. 20:45 Polska - Bośnia i Hercegowina 20
14.10. 20:45 Portugalia - Szwecja 20
14.10. 20:45 Włochy - Holandia 11
14.10. 20:45 Bułgaria - Walia 11
14.10. 20:45 Norwegia - Irlandia Północna 20
14.10. 20:45 Rosja - Węgry 10
14.10. 20:45 Rumunia - Austria 11
14.10. 20:45 Słowacja - Izrael 10
14.10. 20:45 Szkocja - Czechy 21
14.10. 20:45 Turcja - Serbia 11
14.10. 20:45 Białoruś - Kazachstan 11
14.10. 20:45 Estonia - Armenia 00
14.10. 20:45 Grecja - Kosowo 10
14.10. 20:45 Macedonia Północna - Gruzja 20
14.10. 20:45 Mołdawia - Słowenia 01
Avatar użytkownika
Posty: 1950
Dołączył(a): 10 cze 2016, 04:06

Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 06 paź 2020, 18:41
13.10. 18:00 Azerbejdżan - Cypr 2-1
13.10. 18:00 Łotwa - Malta 2-0
13.10. 20:45 Niemcy - Szwajcaria 2-0
13.10. 20:45 Ukraina - Hiszpania 0-1
13.10. 20:45 Czarnogóra - Luksemburg 2-1
13.10. 20:45 Liechtenstein - San Marino 2-1
13.10. 20:45 Wyspy Owcze - Andora 2-0
14.10. 18:00 Finlandia - Irlandia 2-1
14.10. 18:00 Litwa - Albania 0-1
14.10. 20:45 Anglia - Dania 2-1
14.10. 20:45 Chorwacja - Francja 2-2
14.10. 20:45 Islandia - Belgia 0-1
14.10. 20:45 Polska - Bośnia i Hercegowina 2-1
14.10. 20:45 Portugalia - Szwecja 2-1
14.10. 20:45 Włochy - Holandia 1-1
14.10. 20:45 Bułgaria - Walia 0-2
14.10. 20:45 Norwegia - Irlandia Północna 2-1
14.10. 20:45 Rosja - Węgry 2-1
14.10. 20:45 Rumunia - Austria 2-1
14.10. 20:45 Słowacja - Izrael 2-1
14.10. 20:45 Szkocja - Czechy 2-1
14.10. 20:45 Turcja - Serbia 2-1
14.10. 20:45 Białoruś - Kazachstan 2-1
14.10. 20:45 Estonia - Armenia 2-0
14.10. 20:45 Grecja - Kosowo 2-0
14.10. 20:45 Macedonia Północna - Gruzja 2-1
14.10. 20:45 Mołdawia - Słowenia 1-1

Posty: 1459
Dołączył(a): 27 maja 2018, 08:03

Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 07 paź 2020, 08:31
13.10. 18:00 Azerbejdżan - Cypr 2-1
13.10. 18:00 Łotwa - Malta 2-0
13.10. 20:45 Niemcy - Szwajcaria 2-0
13.10. 20:45 Ukraina - Hiszpania 0-1
13.10. 20:45 Czarnogóra - Luksemburg 3-1
13.10. 20:45 Liechtenstein - San Marino 2-1
13.10. 20:45 Wyspy Owcze - Andora 2-0
14.10. 18:00 Finlandia - Irlandia 2-1
14.10. 18:00 Litwa - Albania 1-1
14.10. 20:45 Anglia - Dania 2-1
14.10. 20:45 Chorwacja - Francja 1-2
14.10. 20:45 Islandia - Belgia 0-2
14.10. 20:45 Polska - Bośnia i Hercegowina 2-1
14.10. 20:45 Portugalia - Szwecja 2-1
14.10. 20:45 Włochy - Holandia 2-1
14.10. 20:45 Bułgaria - Walia 2-1
14.10. 20:45 Norwegia - Irlandia Północna 2-1
14.10. 20:45 Rosja - Węgry 2-1
14.10. 20:45 Rumunia - Austria 1-1
14.10. 20:45 Słowacja - Izrael 2-1
14.10. 20:45 Szkocja - Czechy 2-1
14.10. 20:45 Turcja - Serbia 1-1
14.10. 20:45 Białoruś - Kazachstan 2-1
14.10. 20:45 Estonia - Armenia 2-2
14.10. 20:45 Grecja - Kosowo 2-0
14.10. 20:45 Macedonia Północna - Gruzja 2-1
14.10. 20:45 Mołdawia - Słowenia 1-1
Avatar użytkownika
Administrator
Administrator
Posty: 14005
Dołączył(a): 10 lis 2008, 16:50

Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 07 paź 2020, 22:11
13.10. 18:00 Azerbejdżan - Cypr 2-1
13.10. 18:00 Łotwa - Malta 1-1
13.10. 20:45 Niemcy - Szwajcaria 2-0
13.10. 20:45 Ukraina - Hiszpania 1-3
13.10. 20:45 Czarnogóra - Luksemburg 2-0
13.10. 20:45 Liechtenstein - San Marino 1-0
13.10. 20:45 Wyspy Owcze - Andora 2-0
14.10. 18:00 Finlandia - Irlandia 2-1
14.10. 18:00 Litwa - Albania 1-2
14.10. 20:45 Anglia - Dania 2-0
14.10. 20:45 Chorwacja - Francja 2-1
14.10. 20:45 Islandia - Belgia 1-2
14.10. 20:45 Polska - Bośnia i Hercegowina 2-0
14.10. 20:45 Portugalia - Szwecja 2-0
14.10. 20:45 Włochy - Holandia 0-0
14.10. 20:45 Bułgaria - Walia 1-0
14.10. 20:45 Norwegia - Irlandia Północna 1-0
14.10. 20:45 Rosja - Węgry 2-1
14.10. 20:45 Rumunia - Austria 2-1
14.10. 20:45 Słowacja - Izrael 1-0
14.10. 20:45 Szkocja - Czechy 2-1
14.10. 20:45 Turcja - Serbia 1-0
14.10. 20:45 Białoruś - Kazachstan 1-0
14.10. 20:45 Estonia - Armenia 1-0
14.10. 20:45 Grecja - Kosowo 1-0
14.10. 20:45 Macedonia Północna - Gruzja 1-0
14.10. 20:45 Mołdawia - Słowenia 0-1
Let's hope for the best and prepare for the worst ...
Avatar użytkownika
Posty: 1652
Dołączył(a): 05 maja 2017, 09:45

Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 12 paź 2020, 09:31
13.10. 18:00 Azerbejdżan - Cypr 2:0
13.10. 18:00 Łotwa - Malta 1:0
13.10. 20:45 Niemcy - Szwajcaria 2:0
13.10. 20:45 Ukraina - Hiszpania 0:3
13.10. 20:45 Czarnogóra - Luksemburg 2:0
13.10. 20:45 Liechtenstein - San Marino 2:0
13.10. 20:45 Wyspy Owcze - Andora 2:0
14.10. 18:00 Finlandia - Irlandia 2:0
14.10. 18:00 Litwa - Albania 1:1
14.10. 20:45 Anglia - Dania 2:0
14.10. 20:45 Chorwacja - Francja 1:3
14.10. 20:45 Islandia - Belgia 0:3
14.10. 20:45 Polska - Bośnia i Hercegowina 3:1
14.10. 20:45 Portugalia - Szwecja 2:0
14.10. 20:45 Włochy - Holandia 1:1
14.10. 20:45 Bułgaria - Walia 0:1
14.10. 20:45 Norwegia - Irlandia Północna 3:1
14.10. 20:45 Rosja - Węgry 2:1
14.10. 20:45 Rumunia - Austria 1:2
14.10. 20:45 Słowacja - Izrael 2:2
14.10. 20:45 Szkocja - Czechy 0:1
14.10. 20:45 Turcja - Serbia 2:1
14.10. 20:45 Białoruś - Kazachstan 1:1
14.10. 20:45 Estonia - Armenia 0:1
14.10. 20:45 Grecja - Kosowo 2:0
14.10. 20:45 Macedonia Północna - Gruzja 2:1
14.10. 20:45 Mołdawia - Słowenia 0:2
Avatar użytkownika
TyperTeam
TyperTeam
Posty: 4356
Dołączył(a): 14 lip 2016, 12:22

Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 12 paź 2020, 12:15
13.10. 18:00 Azerbejdżan – Cypr 1-0
13.10. 18:00 Łotwa – Malta 1-0
13.10. 20:45 Niemcy – Szwajcaria 2-0
13.10. 20:45 Ukraina – Hiszpania 0-2
13.10. 20:45 Czarnogóra – Luksemburg 2-0
13.10. 20:45 Liechtenstein - San Marino 2-0
13.10. 20:45 Wyspy Owcze – Andora 2-0
14.10. 18:00 Finlandia – Irlandia 1-0
14.10. 18:00 Litwa – Albania 0-1
14.10. 20:45 Anglia – Dania 2-0
14.10. 20:45 Chorwacja – Francja 1-2
14.10. 20:45 Islandia – Belgia 0-2
14.10. 20:45 Polska - Bośnia i Hercegowina 2-0
14.10. 20:45 Portugalia – Szwecja 2-0
14.10. 20:45 Włochy – Holandia 1-0
14.10. 20:45 Bułgaria – Walia 0-1
14.10. 20:45 Norwegia - Irlandia Północna 2-0
14.10. 20:45 Rosja – Węgry 2-1
14.10. 20:45 Rumunia – Austria 1-2
14.10. 20:45 Słowacja – Izrael 1-0
14.10. 20:45 Szkocja – Czechy 1-0
14.10. 20:45 Turcja – Serbia 1-0
14.10. 20:45 Białoruś – Kazachstan 1-0
14.10. 20:45 Estonia – Armenia 0-1
14.10. 20:45 Grecja – Kosowo 2-0
14.10. 20:45 Macedonia Północna – Gruzja 2-1
14.10. 20:45 Mołdawia - Słowenia 0-2
Avatar użytkownika
Posty: 3162
Dołączył(a): 14 gru 2014, 21:28

Gadu-Gadu:
15591148
PostNapisane: 12 paź 2020, 23:12
13.10. 18:00 Azerbejdżan – Cypr 2-1
13.10. 18:00 Łotwa – Malta 2-0
13.10. 20:45 Niemcy – Szwajcaria 2-0
13.10. 20:45 Ukraina – Hiszpania 0-2
13.10. 20:45 Czarnogóra – Luksemburg 2-1
13.10. 20:45 Liechtenstein - San Marino 2-0
13.10. 20:45 Wyspy Owcze – Andora 2-0
14.10. 18:00 Finlandia – Irlandia 1-1
14.10. 18:00 Litwa – Albania 1-2
14.10. 20:45 Anglia – Dania 2-0
14.10. 20:45 Chorwacja – Francja 1-2
14.10. 20:45 Islandia – Belgia 0-2
14.10. 20:45 Polska - Bośnia i Hercegowina 2-1
14.10. 20:45 Portugalia – Szwecja 2-0
14.10. 20:45 Włochy – Holandia 2-1
14.10. 20:45 Bułgaria – Walia 1-2
14.10. 20:45 Norwegia - Irlandia Północna 2-0
14.10. 20:45 Rosja – Węgry 2-0
14.10. 20:45 Rumunia – Austria 1-2
14.10. 20:45 Słowacja – Izrael 1-1
14.10. 20:45 Szkocja – Czechy 1-2
14.10. 20:45 Turcja – Serbia 1-1
14.10. 20:45 Białoruś – Kazachstan 2-1
14.10. 20:45 Estonia – Armenia 1-2
14.10. 20:45 Grecja – Kosowo 2-0
14.10. 20:45 Macedonia Północna – Gruzja 2-1
14.10. 20:45 Mołdawia - Słowenia 0-2
Avatar użytkownika
Ekstraklasa
Ekstraklasa
Posty: 6969
Dołączył(a): 11 lis 2008, 06:18
Lokalizacja: Chicagoland (Bloomingdale)
Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 13 paź 2020, 04:16
13.10. 18:00 Azerbejdżan – Cypr 2-1
13.10. 18:00 Łotwa – Malta 2-0
13.10. 20:45 Niemcy – Szwajcaria 2-0
13.10. 20:45 Ukraina – Hiszpania 0-2
13.10. 20:45 Czarnogóra – Luksemburg 2-0
13.10. 20:45 Liechtenstein - San Marino 2-0
13.10. 20:45 Wyspy Owcze – Andora 2-0
14.10. 18:00 Finlandia – Irlandia 2-1
14.10. 18:00 Litwa – Albania 1-2
14.10. 20:45 Anglia – Dania 2-0
14.10. 20:45 Chorwacja – Francja 1-2
14.10. 20:45 Islandia – Belgia 0-2
14.10. 20:45 Polska - Bośnia i Hercegowina 2-0
14.10. 20:45 Portugalia – Szwecja 2-0
14.10. 20:45 Włochy – Holandia 2-1
14.10. 20:45 Bułgaria – Walia 1-2
14.10. 20:45 Norwegia - Irlandia Północna 2-0
14.10. 20:45 Rosja – Węgry 2-0
14.10. 20:45 Rumunia – Austria 0-1
14.10. 20:45 Słowacja – Izrael 2-1
14.10. 20:45 Szkocja – Czechy 1-2
14.10. 20:45 Turcja – Serbia 2-1
14.10. 20:45 Białoruś – Kazachstan 2-1
14.10. 20:45 Estonia – Armenia 1-2
14.10. 20:45 Grecja – Kosowo 2-0
14.10. 20:45 Macedonia Północna – Gruzja 2-1
14.10. 20:45 Mołdawia - Słowenia 0-2
,, Zwierzeta w ogrodzie patrzyly to na swinie,
to na czlowieka,
potem znow na swinie i na czlowieka,
ale nikt juz nie mogl rozpoznac, kto jest kim.''

http://www.mazurycudnatury.pl/
Avatar użytkownika
KLT Team
KLT Team
Posty: 5685
Dołączył(a): 18 lis 2008, 15:54
Lokalizacja: Kapsztad - Republika Poludniowej Afryki
Gadu-Gadu:
2666952
PostNapisane: 13 paź 2020, 05:39
13.10. 18:00 Azerbejdżan – Cypr 2-1
13.10. 18:00 Łotwa – Malta 2-1
13.10. 20:45 Niemcy – Szwajcaria 2-0
13.10. 20:45 Ukraina – Hiszpania 0-2
13.10. 20:45 Czarnogóra – Luksemburg 2-0
13.10. 20:45 Liechtenstein - San Marino 3-1
13.10. 20:45 Wyspy Owcze – Andora 2-0
14.10. 18:00 Finlandia – Irlandia 2-1
14.10. 18:00 Litwa – Albania 1-2
14.10. 20:45 Anglia – Dania 2-0
14.10. 20:45 Chorwacja – Francja 1-2
14.10. 20:45 Islandia – Belgia 0-3
14.10. 20:45 Polska - Bośnia i Hercegowina 4-0
14.10. 20:45 Portugalia – Szwecja 3-0
14.10. 20:45 Włochy – Holandia 2-1
14.10. 20:45 Bułgaria – Walia 1-2
14.10. 20:45 Norwegia - Irlandia Północna 2-0
14.10. 20:45 Rosja – Węgry 2-1
14.10. 20:45 Rumunia – Austria 0-2
14.10. 20:45 Słowacja – Izrael 3-1
14.10. 20:45 Szkocja – Czechy 1-2
14.10. 20:45 Turcja – Serbia 2-0
14.10. 20:45 Białoruś – Kazachstan 2-1
14.10. 20:45 Estonia – Armenia 0-2
14.10. 20:45 Grecja – Kosowo 2-0
14.10. 20:45 Macedonia Północna – Gruzja 2-1
14.10. 20:45 Mołdawia - Słowenia 0-1
Avatar użytkownika
Posty: 535
Dołączył(a): 31 sty 2020, 18:20

Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 13 paź 2020, 07:38
13.10. 18:00 Azerbejdżan - Cypr 0-0
13.10. 18:00 Łotwa - Malta 1-0
13.10. 20:45 Niemcy - Szwajcaria 2-0
13.10. 20:45 Ukraina - Hiszpania 0-3
13.10. 20:45 Czarnogóra - Luksemburg 2-1
13.10. 20:45 Liechtenstein - San Marino 2-1
13.10. 20:45 Wyspy Owcze - Andora 2-0
14.10. 18:00 Finlandia - Irlandia 0-3
14.10. 18:00 Litwa - Albania 1-1
14.10. 20:45 Anglia - Dania 1-0
14.10. 20:45 Chorwacja - Francja 0-0
14.10. 20:45 Islandia - Belgia 1-2
14.10. 20:45 Polska - Bośnia i Hercegowina 2-0
14.10. 20:45 Portugalia - Szwecja 2-1
14.10. 20:45 Włochy - Holandia 2-0
14.10. 20:45 Bułgaria - Walia 0-1
14.10. 20:45 Norwegia - Irlandia Północna 3-3
14.10. 20:45 Rosja - Węgry 5-1
14.10. 20:45 Rumunia - Austria 2-2
14.10. 20:45 Słowacja - Izrael 4-2
14.10. 20:45 Szkocja - Czechy 0-0
14.10. 20:45 Turcja - Serbia 0-0
14.10. 20:45 Białoruś - Kazachstan 2-0
14.10. 20:45 Estonia - Armenia 0-0
14.10. 20:45 Grecja - Kosowo 4-0
14.10. 20:45 Macedonia Północna - Gruzja 1-0
14.10. 20:45 Mołdawia - Słowenia 1-1

Administrator
Administrator
Posty: 12630
Dołączył(a): 12 lis 2008, 07:42

Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 13 paź 2020, 12:08
13.10. 18:00 Azerbejdżan - Cypr 1-0
13.10. 18:00 Łotwa - Malta 2-1
13.10. 20:45 Niemcy - Szwajcaria 2-1
13.10. 20:45 Ukraina - Hiszpania 0-2
13.10. 20:45 Czarnogóra - Luksemburg 2-0
13.10. 20:45 Liechtenstein - San Marino 2-0
13.10. 20:45 Wyspy Owcze - Andora 2-0
14.10. 18:00 Finlandia - Irlandia 1-1
14.10. 18:00 Litwa - Albania 1-2
14.10. 20:45 Anglia - Dania 2-1
14.10. 20:45 Chorwacja - Francja 0-0
14.10. 20:45 Islandia - Belgia 1-2
14.10. 20:45 Polska - Bośnia i Hercegowina 2-0
14.10. 20:45 Portugalia - Szwecja 2-0
14.10. 20:45 Włochy - Holandia 1-0
14.10. 20:45 Bułgaria - Walia 1-2
14.10. 20:45 Norwegia - Irlandia Północna 2-0
14.10. 20:45 Rosja - Węgry 1-0
14.10. 20:45 Rumunia - Austria 0-1
14.10. 20:45 Słowacja - Izrael 2-1
14.10. 20:45 Szkocja - Czechy 1-1
14.10. 20:45 Turcja - Serbia 1-0
14.10. 20:45 Białoruś - Kazachstan 2-1
14.10. 20:45 Estonia - Armenia 1-1
14.10. 20:45 Grecja - Kosowo 1-0
14.10. 20:45 Macedonia Północna - Gruzja 2-1
14.10. 20:45 Mołdawia - Słowenia 1-2
"Z przyjemnością stwierdzam, że ordynuję Porter z Browaru żywieckiego chętnie
rekonwalescentom, anemicznym itp. i że o wiele lepiej działa, aniżeli porter angielski."

Kraków, 10 czerwca 1906. Dr B.Grunhut
Avatar użytkownika
Posty: 1753
Dołączył(a): 12 lip 2017, 16:57

Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 13 paź 2020, 13:22
13.10. 18:00 Azerbejdżan – Cypr 2-1
13.10. 18:00 Łotwa – Malta 2-1
13.10. 20:45 Niemcy – Szwajcaria 2-0
13.10. 20:45 Ukraina – Hiszpania 0-2
13.10. 20:45 Czarnogóra – Luksemburg 2-1
13.10. 20:45 Liechtenstein - San Marino 2-1
13.10. 20:45 Wyspy Owcze – Andora 2-1
14.10. 18:00 Finlandia – Irlandia 1-1
14.10. 18:00 Litwa – Albania 1-1
14.10. 20:45 Anglia – Dania 2-0
14.10. 20:45 Chorwacja – Francja 1-1
14.10. 20:45 Islandia – Belgia 1-2
14.10. 20:45 Polska - Bośnia i Hercegowina 2-1
14.10. 20:45 Portugalia – Szwecja 2-0
14.10. 20:45 Włochy – Holandia 2-1
14.10. 20:45 Bułgaria – Walia 1-2
14.10. 20:45 Norwegia - Irlandia Północna 2-1
14.10. 20:45 Rosja – Węgry 2-0
14.10. 20:45 Rumunia – Austria 1-2
14.10. 20:45 Słowacja – Izrael 1-1
14.10. 20:45 Szkocja – Czechy 1-1
14.10. 20:45 Turcja – Serbia 2-1
14.10. 20:45 Białoruś – Kazachstan 2-1
14.10. 20:45 Estonia – Armenia 2-2
14.10. 20:45 Grecja – Kosowo 2-0
14.10. 20:45 Macedonia Północna – Gruzja 2-1
14.10. 20:45 Mołdawia - Słowenia 0-2
Avatar użytkownika
Posty: 2969
Dołączył(a): 26 lut 2016, 18:38

Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 13 paź 2020, 14:59
13.10. 18:00 Azerbejdżan - Cypr 2:1
13.10. 18:00 Łotwa - Malta 1:1
13.10. 20:45 Niemcy - Szwajcaria 2:1
13.10. 20:45 Ukraina - Hiszpania 1:2
13.10. 20:45 Czarnogóra - Luksemburg 2:1
13.10. 20:45 Liechtenstein - San Marino 1:0
13.10. 20:45 Wyspy Owcze - Andora 1:2
14.10. 18:00 Finlandia - Irlandia 1:1
14.10. 18:00 Litwa - Albania 1:1
14.10. 20:45 Anglia - Dania 2:1
14.10. 20:45 Chorwacja - Francja 1:2
14.10. 20:45 Islandia - Belgia 1:2
14.10. 20:45 Polska - Bośnia i Hercegowina 2:1
14.10. 20:45 Portugalia - Szwecja 3:1
14.10. 20:45 Włochy - Holandia 3:0
14.10. 20:45 Bułgaria - Walia 1:2
14.10. 20:45 Norwegia - Irlandia Północna 2:0
14.10. 20:45 Rosja - Węgry 2:1
14.10. 20:45 Rumunia - Austria 2:2
14.10. 20:45 Słowacja - Izrael 2:1
14.10. 20:45 Szkocja - Czechy 2:1
14.10. 20:45 Turcja - Serbia 2:1
14.10. 20:45 Białoruś - Kazachstan 1:1
14.10. 20:45 Estonia - Armenia 2:1
14.10. 20:45 Grecja - Kosowo 2:1
14.10. 20:45 Macedonia Północna - Gruzja 1:2
14.10. 20:45 Mołdawia - Słowenia 1:3
Avatar użytkownika
Posty: 207
Dołączył(a): 10 cze 2016, 18:49
Lokalizacja: Poznań
Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 13 paź 2020, 16:46
13.10. 18:00 Azerbejdżan - Cypr 3-1
13.10. 18:00 Łotwa - Malta 2-1
13.10. 20:45 Niemcy - Szwajcaria 2-1
13.10. 20:45 Ukraina - Hiszpania 1-3
13.10. 20:45 Czarnogóra - Luksemburg 2-1
13.10. 20:45 Liechtenstein - San Marino 5-0
13.10. 20:45 Wyspy Owcze - Andora 4-0
14.10. 18:00 Finlandia - Irlandia 2-1
14.10. 18:00 Litwa - Albania 1-1
14.10. 20:45 Anglia - Dania 3-1
14.10. 20:45 Chorwacja - Francja 1-2
14.10. 20:45 Islandia - Belgia 1-4
14.10. 20:45 Polska - Bośnia i Hercegowina 3-1
14.10. 20:45 Portugalia - Szwecja 1-1
14.10. 20:45 Włochy - Holandia 2-1
14.10. 20:45 Bułgaria - Walia 1-2
14.10. 20:45 Norwegia - Irlandia Północna 4-0
14.10. 20:45 Rosja - Węgry 3-1
14.10. 20:45 Rumunia - Austria 1-2
14.10. 20:45 Słowacja - Izrael 1-1
14.10. 20:45 Szkocja - Czechy 2-1
14.10. 20:45 Turcja - Serbia 1-1
14.10. 20:45 Białoruś - Kazachstan 3-1
14.10. 20:45 Estonia - Armenia 1-2
14.10. 20:45 Grecja - Kosowo 2-0
14.10. 20:45 Macedonia Północna - Gruzja 2-1
14.10. 20:45 Mołdawia - Słowenia 0-1
Avatar użytkownika
TyperTeam
TyperTeam
Posty: 7523
Dołączył(a): 10 lis 2008, 18:57
Lokalizacja: Strzelin
Gadu-Gadu:
932200
PostNapisane: 13 paź 2020, 17:14
13.10. 18:00 Azerbejdżan – Cypr 1-1
13.10. 18:00 Łotwa – Malta 1-0
13.10. 20:45 Niemcy – Szwajcaria 2-0
13.10. 20:45 Ukraina – Hiszpania 1-2
13.10. 20:45 Czarnogóra – Luksemburg 2-1
13.10. 20:45 Liechtenstein - San Marino 2-0
13.10. 20:45 Wyspy Owcze – Andora 1-0
nowa jednostka czasu:

jedna Wenta = 14 sekund
Avatar użytkownika
TyperTeam
TyperTeam
Posty: 7523
Dołączył(a): 10 lis 2008, 18:57
Lokalizacja: Strzelin
Gadu-Gadu:
932200
PostNapisane: 13 paź 2020, 22:39
14.10. 18:00 Finlandia – Irlandia 1-0
14.10. 18:00 Litwa – Albania 1-1
14.10. 20:45 Anglia – Dania 1-1
14.10. 20:45 Chorwacja – Francja 1-2
14.10. 20:45 Islandia – Belgia 0-3
14.10. 20:45 Polska - Bośnia i Hercegowina 2-1
14.10. 20:45 Portugalia – Szwecja 2-1
14.10. 20:45 Włochy – Holandia 1-1
14.10. 20:45 Bułgaria – Walia 0-1
14.10. 20:45 Norwegia - Irlandia Północna 3-1
14.10. 20:45 Rosja – Węgry 2-1
14.10. 20:45 Rumunia – Austria 1-2
14.10. 20:45 Słowacja – Izrael 1-1
14.10. 20:45 Szkocja – Czechy 1-1
14.10. 20:45 Turcja – Serbia 1-0
14.10. 20:45 Białoruś – Kazachstan 1-1
14.10. 20:45 Estonia – Armenia 0-1
14.10. 20:45 Grecja – Kosowo 1-0
14.10. 20:45 Macedonia Północna – Gruzja 1-1
14.10. 20:45 Mołdawia - Słowenia 1-2
nowa jednostka czasu:

jedna Wenta = 14 sekund
Następna strona

Powrót do Archiwum LT - typowania

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron