[10.10.20 g.15:00] Liga Narodów UEFA 2020 - 3 kolejka

Archiwalne tematy z Ligi Typera - typowania.

Moderator: Typer Team


Administrator
Administrator
Posty: 12630
Dołączył(a): 12 lis 2008, 07:42

Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 07 wrz 2020, 18:39
10.10. 15:00 Czarnogóra - Azerbejdżan
10.10. 15:00 Luksemburg - Cypr
10.10. 18:00 Liechtenstein - Gibraltar
10.10. 18:00 Wyspy Owcze - Łotwa
10.10. 20:45 Hiszpania - Szwajcaria
10.10. 20:45 Ukraina - Niemcy
10.10. 20:45 Andora - Malta
11.10. 15:00 Irlandia - Walia
11.10. 15:00 Kazachstan - Albania
11.10. 18:00 Anglia - Belgia
11.10. 18:00 Bośnia i Hercegowina - Holandia
11.10. 18:00 Chorwacja - Szwecja
11.10. 18:00 Finlandia - Bułgaria
11.10. 18:00 Norwegia - Rumunia
11.10. 18:00 Armenia - Gruzja
11.10. 18:00 Estonia - Macedonia Północna
11.10. 18:00 Litwa - Białoruś
11.10. 20:45 Francja - Portugalia
11.10. 20:45 Islandia - Dania
11.10. 20:45 Polska - Włochy
11.10. 20:45 Irlandia Północna - Austria
11.10. 20:45 Izrael - Czechy
11.10. 20:45 Rosja - Turcja
11.10. 20:45 Serbia - Węgry
11.10. 20:45 Szkocja - Słowacja
11.10. 20:45 Grecja - Mołdawia
11.10. 20:45 Kosowo - Słowenia
"Z przyjemnością stwierdzam, że ordynuję Porter z Browaru żywieckiego chętnie
rekonwalescentom, anemicznym itp. i że o wiele lepiej działa, aniżeli porter angielski."

Kraków, 10 czerwca 1906. Dr B.Grunhut
Avatar użytkownika
Posty: 2959
Dołączył(a): 03 gru 2015, 17:54
Lokalizacja: Gwiezdny Przybysz
Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 10 wrz 2020, 08:15
10.10. 15:00 Czarnogóra - Azerbejdżan 20
10.10. 15:00 Luksemburg - Cypr 10
10.10. 18:00 Liechtenstein - Gibraltar 20
10.10. 18:00 Wyspy Owcze - Łotwa 10
10.10. 20:45 Hiszpania - Szwajcaria 20
11.10. 15:00 Kazachstan - Albania 21
11.10. 18:00 Anglia - Belgia 11
11.10. 18:00 Bośnia i Hercegowina - Holandia 02
11.10. 18:00 Chorwacja - Szwecja 21
11.10. 18:00 Finlandia - Bułgaria 10
11.10. 18:00 Norwegia - Rumunia 21
11.10. 18:00 Armenia - Gruzja 10
11.10. 18:00 Estonia - Macedonia Północna 01
11.10. 18:00 Litwa - Białoruś 00
11.10. 20:45 Francja - Portugalia 21
11.10. 20:45 Islandia - Dania 12
11.10. 20:45 Polska - Włochy 11
11.10. 20:45 Irlandia Północna - Austria 01
11.10. 20:45 Izrael - Czechy 11
11.10. 20:45 Rosja - Turcja 21
11.10. 20:45 Serbia - Węgry 21
11.10. 20:45 Szkocja - Słowacja 21
11.10. 20:45 Grecja - Mołdawia 10
11.10. 20:45 Kosowo - Słowenia 12

Posty: 277
Dołączył(a): 07 lut 2020, 16:15

Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 13 wrz 2020, 13:39
10.10. 15:00 Czarnogóra - Azerbejdżan 1-0
10.10. 15:00 Luksemburg - Cypr 2-1
10.10. 18:00 Liechtenstein - Gibraltar 1-0
10.10. 18:00 Wyspy Owcze - Łotwa 2-0
10.10. 20:45 Hiszpania - Szwajcaria 2-1
11.10. 15:00 Kazachstan - Albania 1-0
11.10. 18:00 Anglia - Belgia 2-1
11.10. 18:00 Bośnia i Hercegowina - Holandia 1-2
11.10. 18:00 Chorwacja - Szwecja 1-0
11.10. 18:00 Finlandia - Bułgaria 2-1
11.10. 18:00 Norwegia - Rumunia 2-0
11.10. 18:00 Armenia - Gruzja 2-0
11.10. 18:00 Estonia - Macedonia Północna 1-0
11.10. 18:00 Litwa - Białoruś 0-1
11.10. 20:45 Francja - Portugalia 1-0
11.10. 20:45 Islandia - Dania 0-1
11.10. 20:45 Polska - Włochy 0-1
11.10. 20:45 Irlandia Północna - Austria 1-2
11.10. 20:45 Izrael - Czechy 0-1
11.10. 20:45 Rosja - Turcja 2-0
11.10. 20:45 Serbia - Węgry 2-0
11.10. 20:45 Szkocja - Słowacja 2-0
11.10. 20:45 Grecja - Mołdawia 2-0
11.10. 20:45 Kosowo - Słowenia 0-1
Avatar użytkownika
Posty: 1950
Dołączył(a): 10 cze 2016, 04:06

Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 06 paź 2020, 18:38
10.10. 15:00 Czarnogóra - Azerbejdżan 2-0
10.10. 15:00 Luksemburg - Cypr 2-1
10.10. 18:00 Liechtenstein - Gibraltar 2-0
10.10. 18:00 Wyspy Owcze - Łotwa 2-0
10.10. 20:45 Hiszpania - Szwajcaria 2-0
11.10. 15:00 Kazachstan - Albania 1-1
11.10. 18:00 Anglia - Belgia 2-1
11.10. 18:00 Bośnia i Hercegowina - Holandia 1-3
11.10. 18:00 Chorwacja - Szwecja 2-1
11.10. 18:00 Finlandia - Bułgaria 2-1
11.10. 18:00 Norwegia - Rumunia 2-0
11.10. 18:00 Armenia - Gruzja 2-0
11.10. 18:00 Estonia - Macedonia Północna 2-0
11.10. 18:00 Litwa - Białoruś 0-2
11.10. 20:45 Francja - Portugalia 2-1
11.10. 20:45 Islandia - Dania 1-1
11.10. 20:45 Polska - Włochy 2-1
11.10. 20:45 Irlandia Północna - Austria 1-1
11.10. 20:45 Izrael - Czechy 1-1
11.10. 20:45 Rosja - Turcja 2-1
11.10. 20:45 Serbia - Węgry 2-1
11.10. 20:45 Szkocja - Słowacja 2-1
11.10. 20:45 Grecja - Mołdawia 2-1
11.10. 20:45 Kosowo - Słowenia 0-2

Posty: 1459
Dołączył(a): 27 maja 2018, 08:03

Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 07 paź 2020, 08:30
10.10. 15:00 Czarnogóra - Azerbejdżan 1-1
10.10. 15:00 Luksemburg - Cypr 1-1
10.10. 18:00 Liechtenstein - Gibraltar 2-0
10.10. 18:00 Wyspy Owcze - Łotwa 2-2
10.10. 20:45 Hiszpania - Szwajcaria 2-1
11.10. 15:00 Kazachstan - Albania 1-0
11.10. 18:00 Anglia - Belgia 2-2
11.10. 18:00 Bośnia i Hercegowina - Holandia 1-3
11.10. 18:00 Chorwacja - Szwecja 1-0
11.10. 18:00 Finlandia - Bułgaria 2-1
11.10. 18:00 Norwegia - Rumunia 2-0
11.10. 18:00 Armenia - Gruzja 2-0
11.10. 18:00 Estonia - Macedonia Północna 1-0
11.10. 18:00 Litwa - Białoruś 0-1
11.10. 20:45 Francja - Portugalia 2-0
11.10. 20:45 Islandia - Dania 1-1
11.10. 20:45 Polska - Włochy 0-2
11.10. 20:45 Irlandia Północna - Austria 1-1
11.10. 20:45 Izrael - Czechy 0-1
11.10. 20:45 Rosja - Turcja 2-0
11.10. 20:45 Serbia - Węgry 2-0
11.10. 20:45 Szkocja - Słowacja 2-0
11.10. 20:45 Grecja - Mołdawia 2-0
11.10. 20:45 Kosowo - Słowenia 0-1
Avatar użytkownika
Administrator
Administrator
Posty: 14005
Dołączył(a): 10 lis 2008, 16:50

Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 07 paź 2020, 22:09
10.10. 15:00 Czarnogóra - Azerbejdżan 2-0
10.10. 15:00 Luksemburg - Cypr 1-1
10.10. 18:00 Liechtenstein - Gibraltar 1-2
10.10. 18:00 Wyspy Owcze - Łotwa 1-0
10.10. 20:45 Hiszpania - Szwajcaria 2-0
10.10. 20:45 Ukraina - Niemcy 1-3
10.10. 20:45 Andora - Malta 0-2
11.10. 15:00 Irlandia - Walia 1-0
11.10. 15:00 Kazachstan - Albania 1-0
11.10. 18:00 Anglia - Belgia 1-1
11.10. 18:00 Bośnia i Hercegowina - Holandia 1-2
11.10. 18:00 Chorwacja - Szwecja 2-1
11.10. 18:00 Finlandia - Bułgaria 1-1
11.10. 18:00 Norwegia - Rumunia 1-0
11.10. 18:00 Armenia - Gruzja 2-2
11.10. 18:00 Estonia - Macedonia Północna 1-2
11.10. 18:00 Litwa - Białoruś 1-2
11.10. 20:45 Francja - Portugalia 1-1
11.10. 20:45 Islandia - Dania 1-1
11.10. 20:45 Polska - Włochy 0-0
11.10. 20:45 Irlandia Północna - Austria 1-0
11.10. 20:45 Izrael - Czechy 1-2
11.10. 20:45 Rosja - Turcja 2-1
11.10. 20:45 Serbia - Węgry 2-1
11.10. 20:45 Szkocja - Słowacja 1-2
11.10. 20:45 Grecja - Mołdawia 1-0
11.10. 20:45 Kosowo - Słowenia 0-1
Let's hope for the best and prepare for the worst ...
Avatar użytkownika
Ekstraklasa
Ekstraklasa
Posty: 6969
Dołączył(a): 11 lis 2008, 06:18
Lokalizacja: Chicagoland (Bloomingdale)
Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 08 paź 2020, 05:14
10.10. 15:00 Czarnogóra - Azerbejdżan 2-0
10.10. 15:00 Luksemburg - Cypr 2-1
10.10. 18:00 Liechtenstein - Gibraltar 2-0
10.10. 18:00 Wyspy Owcze - Łotwa 2-1
10.10. 20:45 Hiszpania - Szwajcaria 2-0
10.10. 20:45 Ukraina - Niemcy 0-2
10.10. 20:45 Andora - Malta 1-2
11.10. 15:00 Irlandia - Walia 1-1
11.10. 15:00 Kazachstan - Albania 1-2
11.10. 18:00 Anglia - Belgia 1-1
11.10. 18:00 Bośnia i Hercegowina - Holandia 0-2
11.10. 18:00 Chorwacja - Szwecja 2-0
11.10. 18:00 Finlandia - Bułgaria 1-0
11.10. 18:00 Norwegia - Rumunia 1-0
11.10. 18:00 Armenia - Gruzja 1-2
11.10. 18:00 Estonia - Macedonia Północna 0-2
11.10. 18:00 Litwa - Białoruś 1-2
11.10. 20:45 Francja - Portugalia 2-1
11.10. 20:45 Islandia - Dania 0-1
11.10. 20:45 Polska - Włochy 1-2
11.10. 20:45 Irlandia Północna - Austria 1-2
11.10. 20:45 Izrael - Czechy 1-2
11.10. 20:45 Rosja - Turcja 2-1
11.10. 20:45 Serbia - Węgry 2-0
11.10. 20:45 Szkocja - Słowacja 2-1
11.10. 20:45 Grecja - Mołdawia 3-0
11.10. 20:45 Kosowo - Słowenia 0-1
,, Zwierzeta w ogrodzie patrzyly to na swinie,
to na czlowieka,
potem znow na swinie i na czlowieka,
ale nikt juz nie mogl rozpoznac, kto jest kim.''

http://www.mazurycudnatury.pl/
Avatar użytkownika
Posty: 1652
Dołączył(a): 05 maja 2017, 09:45

Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 08 paź 2020, 07:57
10.10. 15:00 Czarnogóra - Azerbejdżan 3:0
10.10. 15:00 Luksemburg - Cypr 1:0
10.10. 18:00 Liechtenstein - Gibraltar 2:1
10.10. 18:00 Wyspy Owcze - Łotwa 1:0
10.10. 20:45 Hiszpania - Szwajcaria 3:1
10.10. 20:45 Ukraina - Niemcy 1:3
10.10. 20:45 Andora - Malta 0:1
11.10. 15:00 Irlandia - Walia 0:2
11.10. 15:00 Kazachstan - Albania 1:1
11.10. 18:00 Anglia - Belgia 2:1
11.10. 18:00 Bośnia i Hercegowina - Holandia 0:2
11.10. 18:00 Chorwacja - Szwecja 2:1
11.10. 18:00 Finlandia - Bułgaria 2:0
11.10. 18:00 Norwegia - Rumunia 2:0
11.10. 18:00 Armenia - Gruzja 1:1
11.10. 18:00 Estonia - Macedonia Północna 0:3
11.10. 18:00 Litwa - Białoruś 1:2
11.10. 20:45 Francja - Portugalia 1:2
11.10. 20:45 Islandia - Dania 0:2
11.10. 20:45 Polska - Włochy 0:1
11.10. 20:45 Irlandia Północna - Austria 0:2
11.10. 20:45 Izrael - Czechy 0:2
11.10. 20:45 Rosja - Turcja 2:0
11.10. 20:45 Serbia - Węgry 1:1
11.10. 20:45 Szkocja - Słowacja 0:0
11.10. 20:45 Grecja - Mołdawia 1:0
11.10. 20:45 Kosowo - Słowenia 0:2

Administrator
Administrator
Posty: 12630
Dołączył(a): 12 lis 2008, 07:42

Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 09 paź 2020, 08:45
10.10. 15:00 Czarnogóra - Azerbejdżan 2-0
10.10. 15:00 Luksemburg - Cypr 2-1
10.10. 18:00 Liechtenstein - Gibraltar 2-1
10.10. 18:00 Wyspy Owcze - Łotwa 2-0
10.10. 20:45 Hiszpania - Szwajcaria 2-0
10.10. 20:45 Ukraina - Niemcy 1-2
10.10. 20:45 Andora - Malta 0-2
11.10. 15:00 Irlandia - Walia 1-2
11.10. 15:00 Kazachstan - Albania 2-2
11.10. 18:00 Anglia - Belgia 2-1
11.10. 18:00 Bośnia i Hercegowina - Holandia 0-2
11.10. 18:00 Chorwacja - Szwecja 2-1
11.10. 18:00 Finlandia - Bułgaria 2-0
11.10. 18:00 Norwegia - Rumunia 2-0
11.10. 18:00 Armenia - Gruzja 1-2
11.10. 18:00 Estonia - Macedonia Północna 1-1
11.10. 18:00 Litwa - Białoruś 1-2
11.10. 20:45 Francja - Portugalia 2-1
11.10. 20:45 Islandia - Dania 0-2
11.10. 20:45 Polska - Włochy 0-1
11.10. 20:45 Irlandia Północna - Austria 1-2
11.10. 20:45 Izrael - Czechy 0-2
11.10. 20:45 Rosja - Turcja 2-0
11.10. 20:45 Serbia - Węgry 2-0
11.10. 20:45 Szkocja - Słowacja 2-0
11.10. 20:45 Grecja - Mołdawia 2-0
11.10. 20:45 Kosowo - Słowenia 1-2
"Z przyjemnością stwierdzam, że ordynuję Porter z Browaru żywieckiego chętnie
rekonwalescentom, anemicznym itp. i że o wiele lepiej działa, aniżeli porter angielski."

Kraków, 10 czerwca 1906. Dr B.Grunhut
Avatar użytkownika
TyperTeam
TyperTeam
Posty: 6132
Dołączył(a): 10 lis 2008, 20:50
Lokalizacja: Rybnik
Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 09 paź 2020, 15:32
10.10. 15:00 Czarnogóra - Azerbejdżan 2-0
10.10. 15:00 Luksemburg - Cypr 0-1
10.10. 18:00 Liechtenstein - Gibraltar 1-1
10.10. 18:00 Wyspy Owcze - Łotwa 0-1
10.10. 20:45 Hiszpania - Szwajcaria 3-1
11.10. 15:00 Kazachstan - Albania 1-1
11.10. 18:00 Anglia - Belgia 2-1
11.10. 18:00 Bośnia i Hercegowina - Holandia 0-3
11.10. 18:00 Chorwacja - Szwecja 1-2
11.10. 18:00 Finlandia - Bułgaria 1-0
11.10. 18:00 Norwegia - Rumunia 1-1
11.10. 18:00 Armenia - Gruzja 2-0
11.10. 18:00 Estonia - Macedonia Północna 1-1
11.10. 18:00 Litwa - Białoruś 1-0
11.10. 20:45 Francja - Portugalia 3-2
11.10. 20:45 Islandia - Dania 1-2
11.10. 20:45 Polska - Włochy 3-1
11.10. 20:45 Irlandia Północna - Austria 2-1
11.10. 20:45 Izrael - Czechy 2-1
11.10. 20:45 Rosja - Turcja 2-0
11.10. 20:45 Serbia - Węgry 2-1
11.10. 20:45 Szkocja - Słowacja 1-0
11.10. 20:45 Grecja - Mołdawia 2-0
11.10. 20:45 Kosowo - Słowenia 0-1
Obrazek
Doing easily what others find difficult is talent; doing what is impossible for talent is genius.
Henri-Frédéric Amiel
Avatar użytkownika
TyperTeam
TyperTeam
Posty: 4356
Dołączył(a): 14 lip 2016, 12:22

Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 09 paź 2020, 16:15
10.10. 15:00 Czarnogóra – Azerbejdżan 2-0
10.10. 15:00 Luksemburg – Cypr 2-1
10.10. 18:00 Liechtenstein – Gibraltar 1-0
10.10. 18:00 Wyspy Owcze – Łotwa 1-0
10.10. 20:45 Hiszpania – Szwajcaria 2-0
10.10. 20:45 Ukraina – Niemcy 0-2
10.10. 20:45 Andora – Malta 1-0
11.10. 15:00 Irlandia – Walia 0-1
11.10. 15:00 Kazachstan – Albania 0-1
11.10. 18:00 Anglia – Belgia 2-1
11.10. 18:00 Bośnia i Hercegowina – Holandia 0-2
11.10. 18:00 Chorwacja – Szwecja 1-0
11.10. 18:00 Finlandia – Bułgaria 1-0
11.10. 18:00 Norwegia – Rumunia 2-1
11.10. 18:00 Armenia – Gruzja 1-2
11.10. 18:00 Estonia - Macedonia Północna 0-2
11.10. 18:00 Litwa – Białoruś 1-0
11.10. 20:45 Francja – Portugalia 2-1
11.10. 20:45 Islandia – Dania 1-2
11.10. 20:45 Polska – Włochy 0-1
11.10. 20:45 Irlandia Północna – Austria 1-2
11.10. 20:45 Izrael – Czechy 1-2
11.10. 20:45 Rosja – Turcja 2-0
11.10. 20:45 Serbia – Węgry 2-1
11.10. 20:45 Szkocja – Słowacja 1-0
11.10. 20:45 Grecja – Mołdawia 2-0
11.10. 20:45 Kosowo - Słowenia 1-2
Avatar użytkownika
KLT Team
KLT Team
Posty: 2965
Dołączył(a): 11 lis 2008, 09:15
Lokalizacja: Kraków
Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 09 paź 2020, 20:15
10.10. 15:00 Czarnogóra - Azerbejdżan 2-0
10.10. 15:00 Luksemburg - Cypr 1-1
10.10. 18:00 Liechtenstein - Gibraltar 1-1
10.10. 18:00 Wyspy Owcze - Łotwa 2-1
10.10. 20:45 Hiszpania - Szwajcaria 2-1
11.10. 15:00 Kazachstan - Albania 1-1
11.10. 18:00 Anglia - Belgia 2-2
11.10. 18:00 Bośnia i Hercegowina - Holandia 1-2
11.10. 18:00 Chorwacja - Szwecja 2-0
11.10. 18:00 Finlandia - Bułgaria 1-1
11.10. 18:00 Norwegia - Rumunia 2-1
11.10. 18:00 Armenia - Gruzja 2-0
11.10. 18:00 Estonia - Macedonia Północna 1-1
11.10. 18:00 Litwa - Białoruś 1-2
11.10. 20:45 Francja - Portugalia 1-1
11.10. 20:45 Islandia - Dania 1-2
11.10. 20:45 Polska - Włochy 1-2
11.10. 20:45 Irlandia Północna - Austria 2-1
11.10. 20:45 Izrael - Czechy 1-2
11.10. 20:45 Rosja - Turcja 3-0
11.10. 20:45 Serbia - Węgry 1-1
11.10. 20:45 Szkocja - Słowacja 3-0
11.10. 20:45 Grecja - Mołdawia 2-0
11.10. 20:45 Kosowo - Słowenia 1-1
Avatar użytkownika
Posty: 1753
Dołączył(a): 12 lip 2017, 16:57

Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 09 paź 2020, 22:35
10.10. 15:00 Czarnogóra – Azerbejdżan 2-1
10.10. 15:00 Luksemburg – Cypr 2-1
10.10. 18:00 Liechtenstein – Gibraltar 2-1
10.10. 18:00 Wyspy Owcze – Łotwa 2-1
10.10. 20:45 Hiszpania – Szwajcaria 2-1
10.10. 20:45 Ukraina – Niemcy 0-2
10.10. 20:45 Andora – Malta 1-1
11.10. 15:00 Irlandia – Walia 2-1
11.10. 15:00 Kazachstan – Albania 1-1
11.10. 18:00 Anglia – Belgia 2-1
11.10. 18:00 Bośnia i Hercegowina – Holandia 0-2
11.10. 18:00 Chorwacja – Szwecja 2-1
11.10. 18:00 Finlandia – Bułgaria 2-0
11.10. 18:00 Norwegia – Rumunia 2-1
11.10. 18:00 Armenia – Gruzja 1-2
11.10. 18:00 Estonia - Macedonia Północna 0-2
11.10. 18:00 Litwa – Białoruś 2-1
11.10. 20:45 Francja – Portugalia 2-1
11.10. 20:45 Islandia – Dania 1-1
11.10. 20:45 Polska – Włochy 1-2
11.10. 20:45 Irlandia Północna – Austria 1-2
11.10. 20:45 Izrael – Czechy 1-2
11.10. 20:45 Rosja – Turcja 2-0
11.10. 20:45 Serbia – Węgry 2-1
11.10. 20:45 Szkocja – Słowacja 2-1
11.10. 20:45 Grecja – Mołdawia 2-0
11.10. 20:45 Kosowo - Słowenia 1-2
Avatar użytkownika
Posty: 535
Dołączył(a): 31 sty 2020, 18:20

Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 10 paź 2020, 07:56
10.10. 15:00 Czarnogóra - Azerbejdżan 5-1
10.10. 15:00 Luksemburg - Cypr 4-2
10.10. 18:00 Liechtenstein - Gibraltar 2-0
10.10. 18:00 Wyspy Owcze - Łotwa 4-0
10.10. 20:45 Hiszpania - Szwajcaria 4-1
10.10. 20:45 Ukraina - Niemcy 0-0
10.10. 20:45 Andora - Malta 1-0
11.10. 15:00 Irlandia - Walia 1-1
11.10. 15:00 Kazachstan - Albania 1-1
11.10. 18:00 Anglia - Belgia 1-1
11.10. 18:00 Bośnia i Hercegowina - Holandia 0-2
11.10. 18:00 Chorwacja - Szwecja 4-2
11.10. 18:00 Finlandia - Bułgaria 2-1
11.10. 18:00 Norwegia - Rumunia 1-1
11.10. 18:00 Armenia - Gruzja 1-1
11.10. 18:00 Estonia - Macedonia Północna 1-1
11.10. 18:00 Litwa - Białoruś 1-1
11.10. 20:45 Francja - Portugalia 2-0
11.10. 20:45 Islandia - Dania 1-1
11.10. 20:45 Polska - Włochy 0-1
11.10. 20:45 Irlandia Północna - Austria 1-1
11.10. 20:45 Izrael - Czechy 0-2
11.10. 20:45 Rosja - Turcja 1-0
11.10. 20:45 Serbia - Węgry 2-1
11.10. 20:45 Szkocja - Słowacja 0-0
11.10. 20:45 Grecja - Mołdawia 3-1
11.10. 20:45 Kosowo - Słowenia 0-0
Ostatnio edytowano 10 paź 2020, 10:52 przez efjot, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Posty: 3162
Dołączył(a): 14 gru 2014, 21:28

Gadu-Gadu:
15591148
PostNapisane: 10 paź 2020, 09:01
10.10. 15:00 Czarnogóra – Azerbejdżan 2-1
10.10. 15:00 Luksemburg – Cypr 2-1
10.10. 18:00 Liechtenstein – Gibraltar 2-0
10.10. 18:00 Wyspy Owcze – Łotwa 2-1
10.10. 20:45 Hiszpania – Szwajcaria 2-0
10.10. 20:45 Ukraina – Niemcy 0-2
10.10. 20:45 Andora – Malta 1-2
11.10. 15:00 Irlandia – Walia 1-1
11.10. 15:00 Kazachstan – Albania 1-1
11.10. 18:00 Anglia – Belgia 1-1
11.10. 18:00 Bośnia i Hercegowina – Holandia 0-2
11.10. 18:00 Chorwacja – Szwecja 2-1
11.10. 18:00 Finlandia – Bułgaria 2-1
11.10. 18:00 Norwegia – Rumunia 2-1
11.10. 18:00 Armenia – Gruzja 1-2
11.10. 18:00 Estonia - Macedonia Północna 0-2
11.10. 18:00 Litwa – Białoruś 1-1
11.10. 20:45 Francja – Portugalia 2-1
11.10. 20:45 Islandia – Dania 0-2
11.10. 20:45 Polska – Włochy 1-2
11.10. 20:45 Irlandia Północna – Austria 0-2
11.10. 20:45 Izrael – Czechy 1-1
11.10. 20:45 Rosja – Turcja 2-1
11.10. 20:45 Serbia – Węgry 2-0
11.10. 20:45 Szkocja – Słowacja 2-1
11.10. 20:45 Grecja – Mołdawia 2-0
11.10. 20:45 Kosowo - Słowenia 1-1
Avatar użytkownika
Posty: 2969
Dołączył(a): 26 lut 2016, 18:38

Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 10 paź 2020, 09:04
10.10. 15:00 Czarnogóra - Azerbejdżan 2:0
10.10. 15:00 Luksemburg - Cypr 2:1
10.10. 18:00 Liechtenstein - Gibraltar 2:1
10.10. 18:00 Wyspy Owcze - Łotwa 1:1
10.10. 20:45 Hiszpania - Szwajcaria 2:1
10.10. 20:45 Ukraina - Niemcy 1:2
10.10. 20:45 Andora - Malta 2:1
11.10. 15:00 Irlandia - Walia 2:1
11.10. 15:00 Kazachstan - Albania 1:1
11.10. 18:00 Anglia - Belgia 2:2
11.10. 18:00 Bośnia i Hercegowina - Holandia 1:2
11.10. 18:00 Chorwacja - Szwecja 1:1
11.10. 18:00 Finlandia - Bułgaria 1:1
11.10. 18:00 Norwegia - Rumunia 2:1
11.10. 18:00 Armenia - Gruzja 1:3
11.10. 18:00 Estonia - Macedonia Północna 0:2
11.10. 18:00 Litwa - Białoruś 1:2
11.10. 20:45 Francja - Portugalia 2:2
11.10. 20:45 Islandia - Dania 1:2
11.10. 20:45 Polska - Włochy 1:2
11.10. 20:45 Irlandia Północna - Austria 1:2
11.10. 20:45 Izrael - Czechy 1:2
11.10. 20:45 Rosja - Turcja 1:2
11.10. 20:45 Serbia - Węgry 2:1
11.10. 20:45 Szkocja - Słowacja 2:1
11.10. 20:45 Grecja - Mołdawia 2:0
11.10. 20:45 Kosowo - Słowenia 1;2
Avatar użytkownika
TyperTeam
TyperTeam
Posty: 7523
Dołączył(a): 10 lis 2008, 18:57
Lokalizacja: Strzelin
Gadu-Gadu:
932200
PostNapisane: 10 paź 2020, 10:08
10.10. 15:00 Czarnogóra – Azerbejdżan 2-1
10.10. 15:00 Luksemburg – Cypr 2-1
10.10. 18:00 Liechtenstein – Gibraltar 2-1
10.10. 18:00 Wyspy Owcze – Łotwa 1-0
10.10. 20:45 Hiszpania – Szwajcaria 2-1
10.10. 20:45 Ukraina – Niemcy 1-3
10.10. 20:45 Andora – Malta 1-1
11.10. 15:00 Irlandia – Walia 0-1
11.10. 15:00 Kazachstan – Albania 0-1
11.10. 18:00 Anglia – Belgia 2-1
11.10. 18:00 Bośnia i Hercegowina – Holandia 1-2
11.10. 18:00 Chorwacja – Szwecja 2-1
11.10. 18:00 Finlandia – Bułgaria 2-1
11.10. 18:00 Norwegia – Rumunia 2-1
11.10. 18:00 Armenia – Gruzja 1-2
11.10. 18:00 Estonia - Macedonia Północna 0-2
11.10. 18:00 Litwa – Białoruś 1-1
11.10. 20:45 Francja – Portugalia 2-1
11.10. 20:45 Islandia – Dania 1-3
11.10. 20:45 Polska – Włochy 1-1
11.10. 20:45 Irlandia Północna – Austria 1-2
11.10. 20:45 Izrael – Czechy 1-2
11.10. 20:45 Rosja – Turcja 2-1
11.10. 20:45 Serbia – Węgry 2-1
11.10. 20:45 Szkocja – Słowacja 2-1
11.10. 20:45 Grecja – Mołdawia 2-0
11.10. 20:45 Kosowo - Słowenia 1-2
nowa jednostka czasu:

jedna Wenta = 14 sekund
Avatar użytkownika
Moderator
Moderator
Posty: 7321
Dołączył(a): 11 lis 2008, 21:25
Lokalizacja: Lubin
Gadu-Gadu:
62370933
PostNapisane: 10 paź 2020, 12:04
10.10. 15:00 Czarnogóra - Azerbejdżan 2-0
10.10. 15:00 Luksemburg - Cypr 1-1
10.10. 18:00 Liechtenstein - Gibraltar 1-0
10.10. 18:00 Wyspy Owcze - Łotwa 1-0
10.10. 20:45 Hiszpania - Szwajcaria 1-0
10.10. 20:45 Ukraina - Niemcy 0-1
10.10. 20:45 Andora - Malta 0-1
11.10. 15:00 Irlandia - Walia 1-1
11.10. 15:00 Kazachstan - Albania 1-1
11.10. 18:00 Anglia - Belgia 1-1
11.10. 18:00 Bośnia i Hercegowina - Holandia 0-2
11.10. 18:00 Chorwacja - Szwecja 1-1
11.10. 18:00 Finlandia - Bułgaria 1-1
11.10. 18:00 Norwegia - Rumunia 2-1
11.10. 18:00 Armenia - Gruzja 1-0
11.10. 18:00 Estonia - Macedonia Północna 1-1
11.10. 18:00 Litwa - Białoruś 1-2
11.10. 20:45 Francja - Portugalia 1-0
11.10. 20:45 Islandia - Dania 1-2
11.10. 20:45 Polska - Włochy 1-2
11.10. 20:45 Irlandia Północna - Austria 1-2
11.10. 20:45 Izrael - Czechy 1-1
11.10. 20:45 Rosja - Turcja 2-0
11.10. 20:45 Serbia - Węgry 1-0
11.10. 20:45 Szkocja - Słowacja 1-0
11.10. 20:45 Grecja - Mołdawia 1-0
11.10. 20:45 Kosowo - Słowenia 1-2
ZAGŁĘBIE LUBIN-FORUM
fanpage ZaglebieLubinNet
www.mkszaglebie.pl
www.ocb03.pl
www.zaglebie.org
ZAGŁĘBIE LUBIN-ARKA GDYNIA-ZAWISZA BYDGOSZCZ-ODRA OPOLE-POLONIA BYTOM
Następna strona

Powrót do Archiwum LT - typowania

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 0 gości