[29.09.2020 g.19:00] II LIGA – 6 JESIENNA KOLEJKA

Archiwalne tematy z Ligi Typera - typowania.

Moderator: Typer Team

Avatar użytkownika
Administrator
Administrator
Posty: 14005
Dołączył(a): 10 lis 2008, 16:50

Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 25 wrz 2020, 21:52
29.09 19:00 Znicz Pruszków KS Hutnik Kraków
29.09 20:30 Olimpia Elbląg Sokół Ostróda
30.09 12:00 WKS Śląsk Wrocław II Motor Lublin
30.09 15:00 RKS Garbarnia Kraków MKS Bytovia
30.09 16:00 KS SKRA Częstochowa MKS Chojniczanka Chojnice
30.09 16:00 Błękitni Stargard Stal Rzeszów
30.09 18:00 Olimpia Grudziądz GKS Katowice
30.09 18:00 Pogoń Siedlce KKS Lech Poznań II
30.09 18:00 KKS 1925 Kalisz Wigry Suwałki

UWAGA !!!!
Godziny rozpoczęcia spotkań mogą ulec zmianie.
Let's hope for the best and prepare for the worst ...
Avatar użytkownika
Posty: 1950
Dołączył(a): 10 cze 2016, 04:06

Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 27 wrz 2020, 20:24
29.09 19:00 Znicz Pruszków KS Hutnik Kraków 2-1
29.09 20:30 Olimpia Elbląg Sokół Ostróda 2-0
30.09 12:00 WKS Śląsk Wrocław II Motor Lublin 2-1
30.09 15:00 RKS Garbarnia Kraków MKS Bytovia 2-0
30.09 16:00 KS SKRA Częstochowa MKS Chojniczanka Chojnice 2-0
30.09 16:00 Błękitni Stargard Stal Rzeszów 2-1
30.09 18:00 Olimpia Grudziądz GKS Katowice 2-1
30.09 18:00 Pogoń Siedlce KKS Lech Poznań II 2-0
30.09 18:00 KKS 1925 Kalisz Wigry Suwałki 2-1

Posty: 277
Dołączył(a): 07 lut 2020, 16:15

Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 28 wrz 2020, 07:26
29.09 19:00 Znicz Pruszków KS Hutnik Kraków 0-1
29.09 20:30 Olimpia Elbląg Sokół Ostróda 0-1
30.09 12:00 WKS Śląsk Wrocław II Motor Lublin 2-1
30.09 15:00 RKS Garbarnia Kraków MKS Bytovia 2-1
30.09 16:00 KS SKRA Częstochowa MKS Chojniczanka Chojnice 2-1
30.09 16:00 Błękitni Stargard Stal Rzeszów 2-1
30.09 18:00 Olimpia Grudziądz GKS Katowice 0-1
30.09 18:00 Pogoń Siedlce KKS Lech Poznań II 1-2
30.09 18:00 KKS 1925 Kalisz Wigry Suwałki 2-1

Posty: 1459
Dołączył(a): 27 maja 2018, 08:03

Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 28 wrz 2020, 08:22
29.09 19:00 Znicz Pruszków KS Hutnik Kraków 0-1
29.09 20:30 Olimpia Elbląg Sokół Ostróda 1-1
30.09 12:00 WKS Śląsk Wrocław II Motor Lublin 0-1
30.09 15:00 RKS Garbarnia Kraków MKS Bytovia 2-1
30.09 16:00 KS SKRA Częstochowa MKS Chojniczanka Chojnice 2-1
30.09 16:00 Błękitni Stargard Stal Rzeszów 1-1
30.09 18:00 Olimpia Grudziądz GKS Katowice 0-1
30.09 18:00 Pogoń Siedlce KKS Lech Poznań II 1-1
30.09 18:00 KKS 1925 Kalisz Wigry Suwałki 2-1
Avatar użytkownika
Posty: 2959
Dołączył(a): 03 gru 2015, 17:54
Lokalizacja: Gwiezdny Przybysz
Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 28 wrz 2020, 08:52
29.09 19:00 Znicz Pruszków KS Hutnik Kraków 11
29.09 20:30 Olimpia Elbląg Sokół Ostróda 11
30.09 12:00 WKS Śląsk Wrocław II Motor Lublin 21
30.09 15:00 RKS Garbarnia Kraków MKS Bytovia 11
30.09 16:00 KS SKRA Częstochowa MKS Chojniczanka Chojnice 12
30.09 16:00 Błękitni Stargard Stal Rzeszów 21
30.09 18:00 Olimpia Grudziądz GKS Katowice 01
30.09 18:00 Pogoń Siedlce KKS Lech Poznań II 11
30.09 18:00 KKS 1925 Kalisz Wigry Suwałki 21
Avatar użytkownika
Posty: 1652
Dołączył(a): 05 maja 2017, 09:45

Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 28 wrz 2020, 11:37
29.09 19:00 Znicz Pruszków KS Hutnik Kraków 2:1
29.09 20:30 Olimpia Elbląg Sokół Ostróda 0:2
30.09 12:00 WKS Śląsk Wrocław II Motor Lublin 1:2
30.09 15:00 RKS Garbarnia Kraków MKS Bytovia 0:1
30.09 16:00 KS SKRA Częstochowa MKS Chojniczanka Chojnice 1:2
30.09 16:00 Błękitni Stargard Stal Rzeszów 1:2
30.09 18:00 Olimpia Grudziądz GKS Katowice 1:3
30.09 18:00 Pogoń Siedlce KKS Lech Poznań II 2:0
30.09 18:00 KKS 1925 Kalisz Wigry Suwałki 0:2
Avatar użytkownika
Administrator
Administrator
Posty: 14005
Dołączył(a): 10 lis 2008, 16:50

Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 28 wrz 2020, 13:53
29.09 19:00 Znicz Pruszków KS Hutnik Kraków 1-0
29.09 20:30 Olimpia Elbląg Sokół Ostróda 1-2
30.09 12:00 WKS Śląsk Wrocław II Motor Lublin 1-1
30.09 15:00 RKS Garbarnia Kraków MKS Bytovia 1-2
30.09 16:00 KS SKRA Częstochowa MKS Chojniczanka Chojnice 0-0
30.09 16:00 Błękitni Stargard Stal Rzeszów 1-1
30.09 18:00 Olimpia Grudziądz GKS Katowice 0-1
30.09 18:00 Pogoń Siedlce KKS Lech Poznań II 2-0
30.09 18:00 KKS 1925 Kalisz Wigry Suwałki 1-2
Let's hope for the best and prepare for the worst ...
Avatar użytkownika
Posty: 3162
Dołączył(a): 14 gru 2014, 21:28

Gadu-Gadu:
15591148
PostNapisane: 28 wrz 2020, 21:54
29.09 19:00 Znicz Pruszków KS Hutnik Kraków 2-1
29.09 20:30 Olimpia Elbląg Sokół Ostróda 2-1
30.09 12:00 WKS Śląsk Wrocław II Motor Lublin 1-1
30.09 15:00 RKS Garbarnia Kraków MKS Bytovia 1-1
30.09 16:00 KS SKRA Częstochowa MKS Chojniczanka Chojnice 1-1
30.09 16:00 Błękitni Stargard Stal Rzeszów 1-1
30.09 18:00 Olimpia Grudziądz GKS Katowice 1-2
30.09 18:00 Pogoń Siedlce KKS Lech Poznań II 2-1
30.09 18:00 KKS 1925 Kalisz Wigry Suwałki 1-1

Administrator
Administrator
Posty: 12630
Dołączył(a): 12 lis 2008, 07:42

Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 29 wrz 2020, 07:26
29.09 19:00 Znicz Pruszków KS Hutnik Kraków 1-2
29.09 20:30 Olimpia Elbląg Sokół Ostróda 1-2
30.09 12:00 WKS Śląsk Wrocław II Motor Lublin 1-2
30.09 15:00 RKS Garbarnia Kraków MKS Bytovia 1-1
30.09 16:00 KS SKRA Częstochowa MKS Chojniczanka Chojnice 0-0
30.09 16:00 Błękitni Stargard Stal Rzeszów 0-1
30.09 18:00 Olimpia Grudziądz GKS Katowice 1-1
30.09 18:00 Pogoń Siedlce KKS Lech Poznań II 2-0
30.09 18:00 KKS 1925 Kalisz Wigry Suwałki 1-2
"Z przyjemnością stwierdzam, że ordynuję Porter z Browaru żywieckiego chętnie
rekonwalescentom, anemicznym itp. i że o wiele lepiej działa, aniżeli porter angielski."

Kraków, 10 czerwca 1906. Dr B.Grunhut
Avatar użytkownika
Posty: 535
Dołączył(a): 31 sty 2020, 18:20

Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 29 wrz 2020, 07:29
29.09 19:00 Znicz Pruszków KS Hutnik Kraków 2-0
29.09 20:30 Olimpia Elbląg Sokół Ostróda 0-1
30.09 12:00 WKS Śląsk Wrocław II Motor Lublin 2-2
30.09 15:00 RKS Garbarnia Kraków MKS Bytovia 1-3
30.09 16:00 KS SKRA Częstochowa MKS Chojniczanka Chojnice 1-1
30.09 16:00 Błękitni Stargard Stal Rzeszów 0-3
30.09 18:00 Olimpia Grudziądz GKS Katowice 0-2
30.09 18:00 Pogoń Siedlce KKS Lech Poznań II 2-0
30.09 18:00 KKS 1925 Kalisz Wigry Suwałki 0-0
Avatar użytkownika
Posty: 1753
Dołączył(a): 12 lip 2017, 16:57

Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 29 wrz 2020, 08:27
19:00 Znicz Pruszków KS Hutnik Kraków 2-1
29.09 20:30 Olimpia Elbląg Sokół Ostróda 1-1
30.09 12:00 WKS Śląsk Wrocław II Motor Lublin 2-1
30.09 15:00 RKS Garbarnia Kraków MKS Bytovia 1-1
30.09 16:00 KS SKRA Częstochowa MKS Chojniczanka Chojnice 1-1
30.09 16:00 Błękitni Stargard Stal Rzeszów 1-2
30.09 18:00 Olimpia Grudziądz GKS Katowice 0-2
30.09 18:00 Pogoń Siedlce KKS Lech Poznań II 2-1
30.09 18:00 KKS 1925 Kalisz Wigry Suwałki 1-0
Avatar użytkownika
KLT Team
KLT Team
Posty: 5685
Dołączył(a): 18 lis 2008, 15:54
Lokalizacja: Kapsztad - Republika Poludniowej Afryki
Gadu-Gadu:
2666952
PostNapisane: 29 wrz 2020, 08:36
29.09 19:00 Znicz Pruszków KS Hutnik Kraków 2-0
29.09 20:30 Olimpia Elbląg Sokół Ostróda 0-1
30.09 12:00 WKS Śląsk Wrocław II Motor Lublin 3-1
30.09 15:00 RKS Garbarnia Kraków MKS Bytovia 1-1
30.09 16:00 KS SKRA Częstochowa MKS Chojniczanka Chojnice 1-1
30.09 16:00 Błękitni Stargard Stal Rzeszów 0-1
30.09 18:00 Olimpia Grudziądz GKS Katowice 1-2
30.09 18:00 Pogoń Siedlce KKS Lech Poznań II 1-1
30.09 18:00 KKS 1925 Kalisz Wigry Suwałki 1-2
Avatar użytkownika
Moderator
Moderator
Posty: 7321
Dołączył(a): 11 lis 2008, 21:25
Lokalizacja: Lubin
Gadu-Gadu:
62370933
PostNapisane: 29 wrz 2020, 10:02
29.09 19:00 Znicz Pruszków KS Hutnik Kraków 1-1
29.09 20:30 Olimpia Elbląg Sokół Ostróda 1-2
30.09 12:00 WKS Śląsk Wrocław II Motor Lublin 1-2
30.09 15:00 RKS Garbarnia Kraków MKS Bytovia 1-1
30.09 16:00 KS SKRA Częstochowa MKS Chojniczanka 1-2
30.09 16:00 Błękitni Stargard Stal Rzeszów 1-2
30.09 18:00 Olimpia Grudziądz GKS Katowice 0-2
30.09 18:00 Pogoń Siedlce KKS Lech Poznań II 2-1
30.09 18:00 KKS 1925 Kalisz Wigry Suwałki 1-2
ZAGŁĘBIE LUBIN-FORUM
fanpage ZaglebieLubinNet
www.mkszaglebie.pl
www.ocb03.pl
www.zaglebie.org
ZAGŁĘBIE LUBIN-ARKA GDYNIA-ZAWISZA BYDGOSZCZ-ODRA OPOLE-POLONIA BYTOM
Avatar użytkownika
Posty: 2969
Dołączył(a): 26 lut 2016, 18:38

Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 29 wrz 2020, 15:57
29.09 19:00 Znicz Pruszków KS Hutnik Kraków 2:1
29.09 20:30 Olimpia Elbląg Sokół Ostróda 1:2
30.09 12:00 WKS Śląsk Wrocław II Motor Lublin 1:2
30.09 15:00 RKS Garbarnia Kraków MKS Bytovia 1:1
30.09 16:00 KS SKRA Częstochowa MKS Chojniczanka Chojnice 1:2
30.09 16:00 Błękitni Stargard Stal Rzeszów 1:2
30.09 18:00 Olimpia Grudziądz GKS Katowice 1:2
30.09 18:00 Pogoń Siedlce KKS Lech Poznań II 2:1
30.09 18:00 KKS 1925 Kalisz Wigry Suwałki 1;3
Avatar użytkownika
TyperTeam
TyperTeam
Posty: 4356
Dołączył(a): 14 lip 2016, 12:22

Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 29 wrz 2020, 16:15
29.09 19:00 Znicz Pruszków KS Hutnik Kraków 2-1
29.09 20:30 Olimpia Elbląg Sokół Ostróda 0-1
30.09 12:00 WKS Śląsk Wrocław II Motor Lublin 0-1
30.09 15:00 RKS Garbarnia Kraków MKS Bytovia 1-2
30.09 16:00 KS SKRA Częstochowa MKS Chojniczanka Chojnice 0-1
30.09 16:00 Błękitni Stargard Stal Rzeszów 0-1
30.09 18:00 Olimpia Grudziądz GKS Katowice 1-2
30.09 18:00 Pogoń Siedlce KKS Lech Poznań II 2-1
30.09 18:00 KKS 1925 Kalisz Wigry Suwałki 1-2
Avatar użytkownika
TyperTeam
TyperTeam
Posty: 7523
Dołączył(a): 10 lis 2008, 18:57
Lokalizacja: Strzelin
Gadu-Gadu:
932200
PostNapisane: 29 wrz 2020, 16:35
29.09 19:00 Znicz Pruszków KS Hutnik Kraków 2-1
29.09 20:30 Olimpia Elbląg Sokół Ostróda 2-1
30.09 12:00 WKS Śląsk Wrocław II Motor Lublin 1-1
30.09 15:00 RKS Garbarnia Kraków MKS Bytovia 1-1
30.09 16:00 KS SKRA Częstochowa MKS Chojniczanka Chojnice 1-2
30.09 16:00 Błękitni Stargard Stal Rzeszów 1-1
30.09 18:00 Olimpia Grudziądz GKS Katowice 1-2
30.09 18:00 Pogoń Siedlce KKS Lech Poznań II 2-1
30.09 18:00 KKS 1925 Kalisz Wigry Suwałki 1-2
nowa jednostka czasu:

jedna Wenta = 14 sekund

Powrót do Archiwum LT - typowania

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron