[03.10.20 g.15:30]Super Puchar Mistrzów! jesień20–4 kolejka

Archiwalne tematy z Ligi Typera - typowania.

Moderator: Typer Team


Administrator
Administrator
Posty: 12630
Dołączył(a): 12 lis 2008, 07:42

Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 27 wrz 2020, 16:15
Zestaw par
K4: Piękny vs. mfox
K4: Wiesio vs. Mateja
K4: Corben vs. stones
K4: Millwall vs. Adiurbz
K4: CHICAGO vs. dkriss
K4: Sony vs. bolo69
K4: arti1 vs. nikt
K4: efjot vs. piastdp

4 kolejka
03.10. 15:30 Frankfurt - Hoffenheim
17:00 Lens - St. Etienne
18:00 Sp. Moskwa - Zenit
18:30 Leeds - Manchester City
19:00 Trnava - Nitra
04.10. 15:00 Alanyaspor - Hatayspor
15:00 Lazio - Inter
17:00 Rapid Wiedeń - LASK
17:30 Piast Gliwice - Lech Poznań
21:00 Barcelona - Sevilla
"Z przyjemnością stwierdzam, że ordynuję Porter z Browaru żywieckiego chętnie
rekonwalescentom, anemicznym itp. i że o wiele lepiej działa, aniżeli porter angielski."

Kraków, 10 czerwca 1906. Dr B.Grunhut

Posty: 1459
Dołączył(a): 27 maja 2018, 08:03

Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 29 wrz 2020, 12:17
03.10. 15:30 Frankfurt - Hoffenheim 2-1
17:00 Lens - St. Etienne 1-0
18:00 Sp. Moskwa - Zenit 1-1
18:30 Leeds - Manchester City 1-3
19:00 Trnava - Nitra 1-0
04.10. 15:00 Alanyaspor - Hatayspor 1-0
15:00 Lazio - Inter 1-2
17:00 Rapid Wiedeń - LASK 2-1
17:30 Piast Gliwice - Lech Poznań 1-1
21:00 Barcelona - Sevilla 3-1
Avatar użytkownika
Posty: 2959
Dołączył(a): 03 gru 2015, 17:54
Lokalizacja: Gwiezdny Przybysz
Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 30 wrz 2020, 08:11
03.10.
15:30 Frankfurt - Hoffenheim 21
17:00 Lens - St. Etienne 10
18:00 Sp. Moskwa - Zenit 11
18:30 Leeds - Manchester City 12
19:00 Trnava - Nitra 20
04.10.
15:00 Alanyaspor - Hatayspor 20
15:00 Lazio - Inter 12
17:00 Rapid Wiedeń - LASK 21
17:30 Piast Gliwice - Lech Poznań 02
21:00 Barcelona - Sevilla 20
Avatar użytkownika
Administrator
Administrator
Posty: 14005
Dołączył(a): 10 lis 2008, 16:50

Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 01 paź 2020, 15:36
03.10. 15:30 Frankfurt - Hoffenheim 2-0
17:00 Lens - St. Etienne 1-1
18:00 Sp. Moskwa - Zenit 1-1
18:30 Leeds - Manchester City 1-2
19:00 Trnava - Nitra 1-0
04.10. 15:00 Alanyaspor - Hatayspor 1-0
15:00 Lazio - Inter 1-3
17:00 Rapid Wiedeń - LASK 2-2
17:30 Piast Gliwice - Lech Poznań 1-2
21:00 Barcelona - Sevilla 3-1
Let's hope for the best and prepare for the worst ...
Avatar użytkownika
Posty: 1950
Dołączył(a): 10 cze 2016, 04:06

Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 01 paź 2020, 23:01
03.10. 15:30 Frankfurt - Hoffenheim 2-1
17:00 Lens - St. Etienne 2-1
18:00 Sp. Moskwa - Zenit 1-1
18:30 Leeds - Manchester City 1-2
19:00 Trnava - Nitra 2-1
04.10. 15:00 Alanyaspor - Hatayspor 2-0
15:00 Lazio - Inter 1-2
17:00 Rapid Wiedeń - LASK 2-1
17:30 Piast Gliwice - Lech Poznań 2-1
21:00 Barcelona - Sevilla 3-1
Avatar użytkownika
TyperTeam
TyperTeam
Posty: 4356
Dołączył(a): 14 lip 2016, 12:22

Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 02 paź 2020, 12:14
03.10. 15:30 Frankfurt – Hoffenheim 2-1
17:00 Lens - St. Etienne 2-1
18:00 Sp. Moskwa – Zenit 0-1
18:30 Leeds - Manchester City 0-2
19:00 Trnava – Nitra 2-0
04.10. 15:00 Alanyaspor – Hatayspor 2-1
15:00 Lazio – Inter 1-2
17:00 Rapid Wiedeń – LASK 2-1
17:30 Piast Gliwice - Lech Poznań 0-1
21:00 Barcelona - Sevilla 2-0
Avatar użytkownika
Posty: 1652
Dołączył(a): 05 maja 2017, 09:45

Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 02 paź 2020, 13:08
03.10. 15:30 Frankfurt – Hoffenheim 2:3
17:00 Lens - St. Etienne 2:2
18:00 Sp. Moskwa – Zenit 1:2
18:30 Leeds - Manchester City 1:2
19:00 Trnava – Nitra 2:1
04.10. 15:00 Alanyaspor – Hatayspor 1:0
15:00 Lazio – Inter 1:3
17:00 Rapid Wiedeń – LASK 1:1
17:30 Piast Gliwice - Lech Poznań 1:2
21:00 Barcelona - Sevilla 1:1

Administrator
Administrator
Posty: 12630
Dołączył(a): 12 lis 2008, 07:42

Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 02 paź 2020, 16:32
03.10. 15:30 Frankfurt - Hoffenheim 2-1
17:00 Lens - St. Etienne 2-1
18:00 Sp. Moskwa - Zenit 2-1
18:30 Leeds - Manchester City 1-1
19:00 Trnava - Nitra 2-1
04.10. 15:00 Alanyaspor - Hatayspor 1-0
15:00 Lazio - Inter 1-2
17:00 Rapid Wiedeń - LASK 2-1
17:30 Piast Gliwice - Lech Poznań 1-1
21:00 Barcelona - Sevilla 3-1
"Z przyjemnością stwierdzam, że ordynuję Porter z Browaru żywieckiego chętnie
rekonwalescentom, anemicznym itp. i że o wiele lepiej działa, aniżeli porter angielski."

Kraków, 10 czerwca 1906. Dr B.Grunhut
Avatar użytkownika
KLT Team
KLT Team
Posty: 2965
Dołączył(a): 11 lis 2008, 09:15
Lokalizacja: Kraków
Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 02 paź 2020, 17:25
03.10. 15:30 Frankfurt – Hoffenheim 1-2
17:00 Lens - St. Etienne 1-1
18:00 Sp. Moskwa – Zenit 1-2
18:30 Leeds - Manchester City 1-1
19:00 Trnava – Nitra 2-1
04.10. 15:00 Alanyaspor – Hatayspor 2-1
15:00 Lazio – Inter 1-2
17:00 Rapid Wiedeń – LASK 2-1
17:30 Piast Gliwice - Lech Poznań 1-1
21:00 Barcelona - Sevilla 2-1
Avatar użytkownika
Posty: 1753
Dołączył(a): 12 lip 2017, 16:57

Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 02 paź 2020, 21:24
03.10. 15:30 Frankfurt - Hoffenheim 2-1
17:00 Lens - St. Etienne 2-1
18:00 Sp. Moskwa - Zenit 1-2
18:30 Leeds - Manchester City 0-2
19:00 Trnava - Nitra 2-1
04.10. 15:00 Alanyaspor - Hatayspor 2-1
15:00 Lazio - Inter 1-2
17:00 Rapid Wiedeń - LASK 2-1
17:30 Piast Gliwice - Lech Poznań 1-1
21:00 Barcelona - Sevilla 3-0
Avatar użytkownika
Ekstraklasa
Ekstraklasa
Posty: 6969
Dołączył(a): 11 lis 2008, 06:18
Lokalizacja: Chicagoland (Bloomingdale)
Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 03 paź 2020, 05:26
03.10. 15:30 Frankfurt – Hoffenheim 2-1
17:00 Lens - St. Etienne 2-1
18:00 Sp. Moskwa – Zenit 1-2
18:30 Leeds - Manchester City 0-2
19:00 Trnava – Nitra 2-0
04.10. 15:00 Alanyaspor – Hatayspor 2-0
15:00 Lazio – Inter 1-2
17:00 Rapid Wiedeń – LASK 0-1
17:30 Piast Gliwice - Lech Poznań 1-2
21:00 Barcelona - Sevilla 2-0
,, Zwierzeta w ogrodzie patrzyly to na swinie,
to na czlowieka,
potem znow na swinie i na czlowieka,
ale nikt juz nie mogl rozpoznac, kto jest kim.''

http://www.mazurycudnatury.pl/
Avatar użytkownika
Posty: 2969
Dołączył(a): 26 lut 2016, 18:38

Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 03 paź 2020, 06:22
03.10. 15:30 Frankfurt - Hoffenheim 1:3
17:00 Lens - St. Etienne 0:2
18:00 Sp. Moskwa - Zenit 1:2
18:30 Leeds - Manchester City 1:3
19:00 Trnava - Nitra 2:1
04.10. 15:00 Alanyaspor - Hatayspor 2:1
15:00 Lazio - Inter 2:1
17:00 Rapid Wiedeń - LASK 1:2
17:30 Piast Gliwice - Lech Poznań 2:1
21:00 Barcelona - Sevilla 2:1
Avatar użytkownika
KLT Team
KLT Team
Posty: 5685
Dołączył(a): 18 lis 2008, 15:54
Lokalizacja: Kapsztad - Republika Poludniowej Afryki
Gadu-Gadu:
2666952
PostNapisane: 03 paź 2020, 06:44
03.10. 15:30 Frankfurt - Hoffenheim 1-1
17:00 Lens - St. Etienne 2-1
18:00 Sp. Moskwa - Zenit 1-3
18:30 Leeds - Manchester City 0-2
19:00 Trnava - Nitra 1-1
04.10. 15:00 Alanyaspor - Hatayspor 2-2
15:00 Lazio - Inter 0-1
17:00 Rapid Wiedeń - LASK 1-1
17:30 Piast Gliwice - Lech Poznań 1-2
21:00 Barcelona - Sevilla 1-0
Avatar użytkownika
Posty: 535
Dołączył(a): 31 sty 2020, 18:20

Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 03 paź 2020, 07:38
03.10. 15:30 Frankfurt - Hoffenheim 1-1
17:00 Lens - St. Etienne 1-1
18:00 Sp. Moskwa - Zenit 1-1
18:30 Leeds - Manchester City 4-0
19:00 Trnava - Nitra 2-0
04.10. 15:00 Alanyaspor - Hatayspor 1-0
15:00 Lazio - Inter 1-1
17:00 Rapid Wiedeń - LASK 3-1
17:30 Piast Gliwice - Lech Poznań 2-2
21:00 Barcelona - Sevilla 3-0
Avatar użytkownika
Moderator
Moderator
Posty: 7321
Dołączył(a): 11 lis 2008, 21:25
Lokalizacja: Lubin
Gadu-Gadu:
62370933
PostNapisane: 03 paź 2020, 10:07
03.10. 15:30 Frankfurt – Hoffenheim 2-2
17:00 Lens - St. Etienne 2-1
18:00 Sp. Moskwa – Zenit 1-1
18:30 Leeds - Manchester City 1-2
19:00 Trnava – Nitra 2-1
04.10. 15:00 Alanyaspor – Hatayspor 1-0
15:00 Lazio – Inter 1-2
17:00 Rapid Wiedeń – LASK 2-1
17:30 Piast Gliwice - Lech Poznań 1-2
21:00 Barcelona - Sevilla 2-1
ZAGŁĘBIE LUBIN-FORUM
fanpage ZaglebieLubinNet
www.mkszaglebie.pl
www.ocb03.pl
www.zaglebie.org
ZAGŁĘBIE LUBIN-ARKA GDYNIA-ZAWISZA BYDGOSZCZ-ODRA OPOLE-POLONIA BYTOM
Avatar użytkownika
TyperTeam
TyperTeam
Posty: 7523
Dołączył(a): 10 lis 2008, 18:57
Lokalizacja: Strzelin
Gadu-Gadu:
932200
PostNapisane: 03 paź 2020, 10:18
03.10. 15:30 Frankfurt – Hoffenheim 1-2
17:00 Lens - St. Etienne 2-1
18:00 Sp. Moskwa – Zenit 0-1
18:30 Leeds - Manchester City 1-3
19:00 Trnava – Nitra 2-0
04.10. 15:00 Alanyaspor – Hatayspor 2-1
15:00 Lazio – Inter 0-2
17:00 Rapid Wiedeń – LASK 2-1
17:30 Piast Gliwice - Lech Poznań 1-2
21:00 Barcelona - Sevilla 2-0
nowa jednostka czasu:

jedna Wenta = 14 sekund
Avatar użytkownika
Posty: 3162
Dołączył(a): 14 gru 2014, 21:28

Gadu-Gadu:
15591148
PostNapisane: 03 paź 2020, 11:14
03.10. 15:30 Frankfurt – Hoffenheim 1-1
17:00 Lens - St. Etienne 2-1
18:00 Sp. Moskwa – Zenit 1-2
18:30 Leeds - Manchester City 0-2
19:00 Trnava – Nitra 2-0
04.10. 15:00 Alanyaspor – Hatayspor 2-0
15:00 Lazio – Inter 1-2
17:00 Rapid Wiedeń – LASK 1-1
17:30 Piast Gliwice - Lech Poznań 1-2
21:00 Barcelona - Sevilla 2-0

Powrót do Archiwum LT - typowania

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 0 gości