[03.10.2020 g.16:00] II LIGA – 7 JESIENNA KOLEJKA

Archiwalne tematy z Ligi Typera - typowania.

Moderator: Typer Team

Avatar użytkownika
Administrator
Administrator
Posty: 14005
Dołączył(a): 10 lis 2008, 16:50

Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 27 wrz 2020, 17:45
03.10 16:00 Górnik Polkowice Pogoń Siedlce
03.10 17:00 MKS Chojniczanka Chojnice RKS Garbarnia Kraków
03.10 18:00 MKS Bytovia WKS Śląsk Wrocław II
03.10 18:00 Sokół Ostróda Błękitni Stargard
03.10 19:00 GKS Katowice Znicz Pruszków
04.10 12:00 KKS Lech Poznań II Olimpia Grudziądz
04.10 13:30 KS Hutnik Kraków Olimpia Elbląg
04.10 15:00 Stal Rzeszów KS SKRA Częstochowa
04.10 17:00 Motor Lublin KKS 1925 Kalisz

UWAGA !!!!
Godziny rozpoczęcia spotkań mogą ulec zmianie.
Let's hope for the best and prepare for the worst ...

Posty: 277
Dołączył(a): 07 lut 2020, 16:15

Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 28 wrz 2020, 07:40
03.10 16:00 Górnik Polkowice Pogoń Siedlce 2-1
03.10 17:00 MKS Chojniczanka Chojnice RKS Garbarnia Kraków 2-0
03.10 18:00 MKS Bytovia WKS Śląsk Wrocław II 2-1
03.10 18:00 Sokół Ostróda Błękitni Stargard 2-0
03.10 19:00 GKS Katowice Znicz Pruszków 2-0
04.10 12:00 KKS Lech Poznań II Olimpia Grudziądz 2-0
04.10 13:30 KS Hutnik Kraków Olimpia Elbląg 2-0
04.10 15:00 Stal Rzeszów KS SKRA Częstochowa 2-1
04.10 17:00 Motor Lublin KKS 1925 Kalisz 2-0
Avatar użytkownika
Posty: 2959
Dołączył(a): 03 gru 2015, 17:54
Lokalizacja: Gwiezdny Przybysz
Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 28 wrz 2020, 11:11
03.10 16:00 Górnik Polkowice Pogoń Siedlce 10
03.10 17:00 MKS Chojniczanka Chojnice RKS Garbarnia Kraków 20
03.10 18:00 MKS Bytovia WKS Śląsk Wrocław II 10
03.10 18:00 Sokół Ostróda Błękitni Stargard 10
03.10 19:00 GKS Katowice Znicz Pruszków 20
04.10 12:00 KKS Lech Poznań II Olimpia Grudziądz 20
04.10 13:30 KS Hutnik Kraków Olimpia Elbląg 10
04.10 15:00 Stal Rzeszów KS SKRA Częstochowa 10
04.10 17:00 Motor Lublin KKS 1925 Kalisz 11

Posty: 1459
Dołączył(a): 27 maja 2018, 08:03

Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 29 wrz 2020, 13:28
03.10 16:00 Górnik Polkowice Pogoń Siedlce 2-1
03.10 17:00 MKS Chojniczanka Chojnice RKS Garbarnia Kraków 2-2
03.10 18:00 MKS Bytovia WKS Śląsk Wrocław II 2-1
03.10 18:00 Sokół Ostróda Błękitni Stargard 1-0
03.10 19:00 GKS Katowice Znicz Pruszków 2-0
04.10 12:00 KKS Lech Poznań II Olimpia Grudziądz 1-0
04.10 13:30 KS Hutnik Kraków Olimpia Elbląg 2-0
04.10 15:00 Stal Rzeszów KS SKRA Częstochowa 2-1
04.10 17:00 Motor Lublin KKS 1925 Kalisz 2-0
Avatar użytkownika
Moderator
Moderator
Posty: 7321
Dołączył(a): 11 lis 2008, 21:25
Lokalizacja: Lubin
Gadu-Gadu:
62370933
PostNapisane: 30 wrz 2020, 20:17
03.10 16:00 Górnik Polkowice Pogoń Siedlce 2-1
03.10 17:00 MKS Chojniczanka RKS Garbarnia Kraków 2-1
03.10 18:00 MKS Bytovia WKS Śląsk Wrocław II 2-0
03.10 18:00 Sokół Ostróda Błękitni Stargard 2-0
03.10 19:00 GKS Katowice Znicz Pruszków 2-0
04.10 12:00 KKS Lech Poznań II Olimpia Grudziądz 2-1
04.10 13:30 KS Hutnik Kraków Olimpia Elbląg 2-1
04.10 15:00 Stal Rzeszów KS SKRA Częstochowa 2-1
04.10 17:00 Motor Lublin KKS 1925 Kalisz 2-1
ZAGŁĘBIE LUBIN-FORUM
fanpage ZaglebieLubinNet
www.mkszaglebie.pl
www.ocb03.pl
www.zaglebie.org
ZAGŁĘBIE LUBIN-ARKA GDYNIA-ZAWISZA BYDGOSZCZ-ODRA OPOLE-POLONIA BYTOM
Avatar użytkownika
Posty: 1652
Dołączył(a): 05 maja 2017, 09:45

Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 01 paź 2020, 07:38
03.10 16:00 Górnik Polkowice Pogoń Siedlce 3:1
03.10 17:00 MKS Chojniczanka Chojnice RKS Garbarnia Kraków 2:0
03.10 18:00 MKS Bytovia WKS Śląsk Wrocław II 2:1
03.10 18:00 Sokół Ostróda Błękitni Stargard 2:0
03.10 19:00 GKS Katowice Znicz Pruszków 2:1
04.10 12:00 KKS Lech Poznań II Olimpia Grudziądz 1:1
04.10 13:30 KS Hutnik Kraków Olimpia Elbląg 1:2
04.10 15:00 Stal Rzeszów KS SKRA Częstochowa 1:0
04.10 17:00 Motor Lublin KKS 1925 Kalisz 1:0
Avatar użytkownika
Administrator
Administrator
Posty: 14005
Dołączył(a): 10 lis 2008, 16:50

Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 01 paź 2020, 15:25
03.10 16:00 Górnik Polkowice Pogoń Siedlce 2-1
03.10 17:00 MKS Chojniczanka Chojnice RKS Garbarnia Kraków 2-1
03.10 18:00 MKS Bytovia WKS Śląsk Wrocław II 2-0
03.10 18:00 Sokół Ostróda Błękitni Stargard 2-0
03.10 19:00 GKS Katowice Znicz Pruszków 2-0
04.10 12:00 KKS Lech Poznań II Olimpia Grudziądz 2-0
04.10 13:30 KS Hutnik Kraków Olimpia Elbląg 2-0
04.10 15:00 Stal Rzeszów KS SKRA Częstochowa 2-1
04.10 17:00 Motor Lublin KKS 1925 Kalisz 2-0
Let's hope for the best and prepare for the worst ...

Administrator
Administrator
Posty: 12630
Dołączył(a): 12 lis 2008, 07:42

Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 01 paź 2020, 18:35
03.10 16:00 Górnik Polkowice Pogoń Siedlce 2-2
03.10 17:00 MKS Chojniczanka Chojnice RKS Garbarnia Kraków 1-1
03.10 18:00 MKS Bytovia WKS Śląsk Wrocław II 2-1
03.10 18:00 Sokół Ostróda Błękitni Stargard 2-0
03.10 19:00 GKS Katowice Znicz Pruszków 2-0
04.10 12:00 KKS Lech Poznań II Olimpia Grudziądz 2-1
04.10 13:30 KS Hutnik Kraków Olimpia Elbląg 1-0
04.10 15:00 Stal Rzeszów KS SKRA Częstochowa 2-0
04.10 17:00 Motor Lublin KKS 1925 Kalisz 1-0
"Z przyjemnością stwierdzam, że ordynuję Porter z Browaru żywieckiego chętnie
rekonwalescentom, anemicznym itp. i że o wiele lepiej działa, aniżeli porter angielski."

Kraków, 10 czerwca 1906. Dr B.Grunhut
Avatar użytkownika
Posty: 1950
Dołączył(a): 10 cze 2016, 04:06

Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 01 paź 2020, 22:59
03.10 16:00 Górnik Polkowice Pogoń Siedlce 2-1
03.10 17:00 MKS Chojniczanka RKS Garbarnia Kraków 1-1
03.10 18:00 MKS Bytovia WKS Śląsk Wrocław II 2-1
03.10 18:00 Sokół Ostróda Błękitni Stargard 2-1
03.10 19:00 GKS Katowice Znicz Pruszków 2-0
04.10 12:00 KKS Lech Poznań II Olimpia Grudziądz 2-0
04.10 13:30 KS Hutnik Kraków Olimpia Elbląg 1-1
04.10 15:00 Stal Rzeszów KS SKRA Częstochowa 2-0
04.10 17:00 Motor Lublin KKS 1925 Kalisz 2-1
Avatar użytkownika
TyperTeam
TyperTeam
Posty: 4356
Dołączył(a): 14 lip 2016, 12:22

Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 02 paź 2020, 18:10
03.10 16:00 Górnik Polkowice Pogoń Siedlce 2-1
03.10 17:00 MKS Chojniczanka Chojnice RKS Garbarnia Kraków 2-0
03.10 18:00 MKS Bytovia WKS Śląsk Wrocław II 2-0
03.10 18:00 Sokół Ostróda Błękitni Stargard 2-0
03.10 19:00 GKS Katowice Znicz Pruszków 2-0
04.10 12:00 KKS Lech Poznań II Olimpia Grudziądz 2-1
04.10 13:30 KS Hutnik Kraków Olimpia Elbląg 0-1
04.10 15:00 Stal Rzeszów KS SKRA Częstochowa 2-1
04.10 17:00 Motor Lublin KKS 1925 Kalisz 2-1
Avatar użytkownika
Posty: 1753
Dołączył(a): 12 lip 2017, 16:57

Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 02 paź 2020, 21:19
03.10 16:00 Górnik Polkowice Pogoń Siedlce 2-1
03.10 17:00 MKS Chojniczanka Chojnice RKS Garbarnia Kraków 2-1
03.10 18:00 MKS Bytovia WKS Śląsk Wrocław II 2-2
03.10 18:00 Sokół Ostróda Błękitni Stargard 2-0
03.10 19:00 GKS Katowice Znicz Pruszków 2-0
04.10 12:00 KKS Lech Poznań II Olimpia Grudziądz 2-0
04.10 13:30 KS Hutnik Kraków Olimpia Elbląg 2-1
04.10 15:00 Stal Rzeszów KS SKRA Częstochowa 2-1
04.10 17:00 Motor Lublin KKS 1925 Kalisz 2-1
Avatar użytkownika
Posty: 2969
Dołączył(a): 26 lut 2016, 18:38

Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 03 paź 2020, 06:27
03.10 16:00 Górnik Polkowice Pogoń Siedlce 1:2
03.10 17:00 MKS Chojniczanka Chojnice RKS Garbarnia Kraków 2:1
03.10 18:00 MKS Bytovia WKS Śląsk Wrocław II 2:1
03.10 18:00 Sokół Ostróda Błękitni Stargard 2:1
03.10 19:00 GKS Katowice Znicz Pruszków 2:1
04.10 12:00 KKS Lech Poznań II Olimpia Grudziądz 1:2
04.10 13:30 KS Hutnik Kraków Olimpia Elbląg 2:1
04.10 15:00 Stal Rzeszów KS SKRA Częstochowa 2:1
04.10 17:00 Motor Lublin KKS 1925 Kalisz 2:0
Avatar użytkownika
KLT Team
KLT Team
Posty: 5685
Dołączył(a): 18 lis 2008, 15:54
Lokalizacja: Kapsztad - Republika Poludniowej Afryki
Gadu-Gadu:
2666952
PostNapisane: 03 paź 2020, 06:47
03.10 16:00 Górnik Polkowice Pogoń Siedlce 1-1
03.10 17:00 MKS Chojniczanka Chojnice RKS Garbarnia Kraków 2-0
03.10 18:00 MKS Bytovia WKS Śląsk Wrocław II 2-1
03.10 18:00 Sokół Ostróda Błękitni Stargard 2-0
03.10 19:00 GKS Katowice Znicz Pruszków 1-1
04.10 12:00 KKS Lech Poznań II Olimpia Grudziądz 1-0
04.10 13:30 KS Hutnik Kraków Olimpia Elbląg 1-0
04.10 15:00 Stal Rzeszów KS SKRA Częstochowa 2-0
04.10 17:00 Motor Lublin KKS 1925 Kalisz 3-1
Avatar użytkownika
Posty: 535
Dołączył(a): 31 sty 2020, 18:20

Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 03 paź 2020, 07:31
03.10 16:00 Górnik Polkowice Pogoń Siedlce 2-2
03.10 17:00 MKS Chojniczanka Chojnice RKS Garbarnia Kraków 4-2
03.10 18:00 MKS Bytovia WKS Śląsk Wrocław II 1-0
03.10 18:00 Sokół Ostróda Błękitni Stargard 1-0
03.10 19:00 GKS Katowice Znicz Pruszków 2-0
04.10 12:00 KKS Lech Poznań II Olimpia Grudziądz 3-3
04.10 13:30 KS Hutnik Kraków Olimpia Elbląg 1-1
04.10 15:00 Stal Rzeszów KS SKRA Częstochowa 2-0
04.10 17:00 Motor Lublin KKS 1925 Kalisz 2-0
Avatar użytkownika
TyperTeam
TyperTeam
Posty: 7523
Dołączył(a): 10 lis 2008, 18:57
Lokalizacja: Strzelin
Gadu-Gadu:
932200
PostNapisane: 03 paź 2020, 10:23
03.10 16:00 Górnik Polkowice Pogoń Siedlce 2-1
03.10 17:00 MKS Chojniczanka Chojnice RKS Garbarnia Kraków 2-1
03.10 18:00 MKS Bytovia WKS Śląsk Wrocław II 2-1
03.10 18:00 Sokół Ostróda Błękitni Stargard 2-1
03.10 19:00 GKS Katowice Znicz Pruszków 2-1
04.10 12:00 KKS Lech Poznań II Olimpia Grudziądz 2-1
04.10 13:30 KS Hutnik Kraków Olimpia Elbląg 1-2
04.10 15:00 Stal Rzeszów KS SKRA Częstochowa 2-1
04.10 17:00 Motor Lublin KKS 1925 Kalisz 2-1
nowa jednostka czasu:

jedna Wenta = 14 sekund
Avatar użytkownika
Posty: 3162
Dołączył(a): 14 gru 2014, 21:28

Gadu-Gadu:
15591148
PostNapisane: 03 paź 2020, 10:51
03.10 16:00 Górnik Polkowice Pogoń Siedlce 2-1
03.10 17:00 MKS Chojniczanka Chojnice RKS Garbarnia Kraków 2-0
03.10 18:00 MKS Bytovia WKS Śląsk Wrocław II 2-0
03.10 18:00 Sokół Ostróda Błękitni Stargard 2-1
03.10 19:00 GKS Katowice Znicz Pruszków 2-0
04.10 12:00 KKS Lech Poznań II Olimpia Grudziądz 2-1
04.10 13:30 KS Hutnik Kraków Olimpia Elbląg 1-1
04.10 15:00 Stal Rzeszów KS SKRA Częstochowa 2-1
04.10 17:00 Motor Lublin KKS 1925 Kalisz 2-1

Powrót do Archiwum LT - typowania

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron