[03.10.20 godz:16.15] BENELUX liga–4 kolejka JESIEŃ 2020

Archiwalne tematy z Ligi Typera - typowania.

Moderator: Typer Team

Avatar użytkownika
Administrator
Administrator
Posty: 14005
Dołączył(a): 10 lis 2008, 16:50

Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 27 wrz 2020, 17:45
03.10 16:15 Waasland-Beveren KRC Genk
03.10 18:30 KAS Eupen Cercle Brugge KSV
03.10 20:45 Sint-Truidense VV KV Kortrijk
04.10 13:30 Club Brugge KV RSC Anderlecht Bruksela
04.10 18:15 Royal Charleroi porting Club Standard Liege
03.10 16:30 Vitesse Arnhem Heracles Almelo
03.10 18:45 RKC Waalwijk PEC Zwolle
04.10 12:15 FC Groningen Ajax Amsterdam
04.10 14:30 Willem II Tilburg Feyenoord Rotterdam
04.10 14:30 Sparta Rotterdam Alkmaar Zaanstreek

UWAGA !!!!
Godziny rozpoczęcia spotkań mogą ulec zmianie.
Let's hope for the best and prepare for the worst ...

Posty: 277
Dołączył(a): 07 lut 2020, 16:15

Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 28 wrz 2020, 07:29
03.10 16:15 Waasland-Beveren KRC Genk 1-2
03.10 18:30 KAS Eupen Cercle Brugge KSV 2-1
03.10 20:45 Sint-Truidense VV KV Kortrijk 2-1
04.10 13:30 Club Brugge KV RSC Anderlecht Bruksela 2-1
04.10 18:15 Royal Charleroi porting Club Standard Liege 2-1
03.10 16:30 Vitesse Arnhem Heracles Almelo 2-1
03.10 18:45 RKC Waalwijk PEC Zwolle 2-1
04.10 12:15 FC Groningen Ajax Amsterdam 1-2
04.10 14:30 Willem II Tilburg Feyenoord Rotterdam 1-2
04.10 14:30 Sparta Rotterdam Alkmaar Zaanstreek 1-2
Avatar użytkownika
Posty: 2959
Dołączył(a): 03 gru 2015, 17:54
Lokalizacja: Gwiezdny Przybysz
Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 28 wrz 2020, 09:03
03.10 16:15 Waasland-Beveren KRC Genk 01
03.10 18:30 KAS Eupen Cercle Brugge KSV 10
03.10 20:45 Sint-Truidense VV KV Kortrijk 10
04.10 13:30 Club Brugge KV RSC Anderlecht Bruksela 21
04.10 18:15 Royal Charleroi porting Club Standard Liege 21
03.10 16:30 Vitesse Arnhem Heracles Almelo 21
03.10 18:45 RKC Waalwijk PEC Zwolle 11
04.10 12:15 FC Groningen Ajax Amsterdam 12
04.10 14:30 Willem II Tilburg Feyenoord Rotterdam 12
04.10 14:30 Sparta Rotterdam Alkmaar Zaanstreek 12

Posty: 1459
Dołączył(a): 27 maja 2018, 08:03

Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 29 wrz 2020, 12:20
03.10 16:15 Waasland-Beveren KRC Genk 1-2
03.10 18:30 KAS Eupen Cercle Brugge KSV 2-1
03.10 20:45 Sint-Truidense VV KV Kortrijk 2-1
04.10 13:30 Club Brugge KV RSC Anderlecht Bruksela 1-1
04.10 18:15 Royal Charleroi porting Club Standard Liege 1-2
03.10 16:30 Vitesse Arnhem Heracles Almelo 2-1
03.10 18:45 RKC Waalwijk PEC Zwolle 2-1
04.10 12:15 FC Groningen Ajax Amsterdam 0-2
04.10 14:30 Willem II Tilburg Feyenoord Rotterdam 2-1
04.10 14:30 Sparta Rotterdam Alkmaar Zaanstreek 1-1
Avatar użytkownika
TyperTeam
TyperTeam
Posty: 4356
Dołączył(a): 14 lip 2016, 12:22

Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 30 wrz 2020, 16:08
03.10 16:15 Waasland-Beveren KRC Genk 0-2
03.10 18:30 KAS Eupen Cercle Brugge KSV 1-0
03.10 20:45 Sint-Truidense VV KV Kortrijk 1-2
04.10 13:30 Club Brugge KV RSC Anderlecht Bruksela 2-1
04.10 18:15 Royal Charleroi porting Club Standard Liege 1-0
03.10 16:30 Vitesse Arnhem Heracles Almelo 2-0
03.10 18:45 RKC Waalwijk PEC Zwolle 1-2
04.10 12:15 FC Groningen Ajax Amsterdam 0-2
04.10 14:30 Willem II Tilburg Feyenoord Rotterdam 0-2
04.10 14:30 Sparta Rotterdam Alkmaar Zaanstreek 0-1
Avatar użytkownika
Moderator
Moderator
Posty: 7321
Dołączył(a): 11 lis 2008, 21:25
Lokalizacja: Lubin
Gadu-Gadu:
62370933
PostNapisane: 30 wrz 2020, 20:07
03.10 16:15 Waasland-Beveren KRC Genk 1-2
03.10 18:30 KAS Eupen Cercle Brugge KSV 2-1
03.10 20:45 Sint-Truidense VV KV Kortrijk 1-1
04.10 13:30 Club Brugge KV RSC Anderlecht Bruksela 1-0
04.10 18:15 Royal Charleroi porting Club Standard Liege 1-1
03.10 16:30 Vitesse Arnhem Heracles Almelo 2-0
03.10 18:45 RKC Waalwijk PEC Zwolle 2-1
04.10 12:15 FC Groningen Ajax Amsterdam 0-2
04.10 14:30 Willem II Tilburg Feyenoord Rotterdam 0-2
04.10 14:30 Sparta Rotterdam Alkmaar Zaanstreek 1-2
ZAGŁĘBIE LUBIN-FORUM
fanpage ZaglebieLubinNet
www.mkszaglebie.pl
www.ocb03.pl
www.zaglebie.org
ZAGŁĘBIE LUBIN-ARKA GDYNIA-ZAWISZA BYDGOSZCZ-ODRA OPOLE-POLONIA BYTOM
Avatar użytkownika
Posty: 1652
Dołączył(a): 05 maja 2017, 09:45

Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 01 paź 2020, 08:10
03.10 16:15 Waasland-Beveren KRC Genk 1:3
03.10 18:30 KAS Eupen Cercle Brugge KSV 1:2
03.10 20:45 Sint-Truidense VV KV Kortrijk 0:2
04.10 13:30 Club Brugge KV RSC Anderlecht Bruksela 3:1
04.10 18:15 Royal Charleroi Sporting Club Standard Liege 1:2
03.10 16:30 Vitesse Arnhem Heracles Almelo 1:0
03.10 18:45 RKC Waalwijk PEC Zwolle 0:2
04.10 12:15 FC Groningen Ajax Amsterdam 0:3
04.10 14:30 Willem II Tilburg Feyenoord Rotterdam 0:2
04.10 14:30 Sparta Rotterdam Alkmaar Zaanstreek 0:2
Avatar użytkownika
Administrator
Administrator
Posty: 14005
Dołączył(a): 10 lis 2008, 16:50

Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 01 paź 2020, 15:18
03.10 16:15 Waasland-Beveren KRC Genk 1-3
03.10 18:30 KAS Eupen Cercle Brugge KSV 1-1
03.10 20:45 Sint-Truidense VV KV Kortrijk 1-1
04.10 13:30 Club Brugge KV RSC Anderlecht Bruksela 1-1
04.10 18:15 Royal Charleroi porting Club Standard Liege 0-1
03.10 16:30 Vitesse Arnhem Heracles Almelo 2-0
03.10 18:45 RKC Waalwijk PEC Zwolle 1-1
04.10 12:15 FC Groningen Ajax Amsterdam 1-3
04.10 14:30 Willem II Tilburg Feyenoord Rotterdam 1-3
04.10 14:30 Sparta Rotterdam Alkmaar Zaanstreek 1-2
Let's hope for the best and prepare for the worst ...

Administrator
Administrator
Posty: 12630
Dołączył(a): 12 lis 2008, 07:42

Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 01 paź 2020, 18:39
03.10 16:15 Waasland-Beveren KRC Genk 1-2
03.10 18:30 KAS Eupen Cercle Brugge KSV 1-0
03.10 20:45 Sint-Truidense VV KV Kortrijk 1-2
04.10 13:30 Club Brugge KV RSC Anderlecht Bruksela 2-0
04.10 18:15 Royal Charleroi porting Club Standard Liege 1-1
03.10 16:30 Vitesse Arnhem Heracles Almelo 2-1
03.10 18:45 RKC Waalwijk PEC Zwolle 0-2
04.10 12:15 FC Groningen Ajax Amsterdam 1-2
04.10 14:30 Willem II Tilburg Feyenoord Rotterdam 1-2
04.10 14:30 Sparta Rotterdam Alkmaar Zaanstreek 0-2
"Z przyjemnością stwierdzam, że ordynuję Porter z Browaru żywieckiego chętnie
rekonwalescentom, anemicznym itp. i że o wiele lepiej działa, aniżeli porter angielski."

Kraków, 10 czerwca 1906. Dr B.Grunhut
Avatar użytkownika
Posty: 1950
Dołączył(a): 10 cze 2016, 04:06

Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 01 paź 2020, 22:56
03.10 16:15 Waasland-Beveren KRC Genk 1-1
03.10 18:30 KAS Eupen Cercle Brugge KSV 2-0
03.10 20:45 Sint-Truidense VV KV Kortrijk 2-1
04.10 13:30 Club Brugge KV RSC Anderlecht Bruksela 2-1
04.10 18:15 Royal Charleroi porting Club Standard Liege 1-1
03.10 16:30 Vitesse Arnhem Heracles Almelo 2-0
03.10 18:45 RKC Waalwijk PEC Zwolle 2-1
04.10 12:15 FC Groningen Ajax Amsterdam 0-1
04.10 14:30 Willem II Tilburg Feyenoord Rotterdam 2-3
04.10 14:30 Sparta Rotterdam Alkmaar Zaanstreek 2-1
Avatar użytkownika
Posty: 1753
Dołączył(a): 12 lip 2017, 16:57

Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 02 paź 2020, 21:31
03.10 16:15 Waasland-Beveren KRC Genk 1-2
03.10 18:30 KAS Eupen Cercle Brugge KSV 2-1
03.10 20:45 Sint-Truidense VV KV Kortrijk 1-2
04.10 13:30 Club Brugge KV RSC Anderlecht Bruksela 2-1
04.10 18:15 Royal Charleroi porting Club Standard Liege 1-1
03.10 16:30 Vitesse Arnhem Heracles Almelo 2-0
03.10 18:45 RKC Waalwijk PEC Zwolle 2-1
04.10 12:15 FC Groningen Ajax Amsterdam 1-3
04.10 14:30 Willem II Tilburg Feyenoord Rotterdam 1-3
04.10 14:30 Sparta Rotterdam Alkmaar Zaanstreek 2-2
Avatar użytkownika
Posty: 2969
Dołączył(a): 26 lut 2016, 18:38

Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 03 paź 2020, 06:24
03.10 16:15 Waasland-Beveren KRC Genk 1:2
03.10 18:30 KAS Eupen Cercle Brugge KSV 1:1
03.10 20:45 Sint-Truidense VV KV Kortrijk 1:1
04.10 13:30 Club Brugge KV RSC Anderlecht Bruksela 2:1
04.10 18:15 Royal Charleroi porting Club Standard Liege 1:2
03.10 16:30 Vitesse Arnhem Heracles Almelo 2:1
03.10 18:45 RKC Waalwijk PEC Zwolle 1:2
04.10 12:15 FC Groningen Ajax Amsterdam 1:3
04.10 14:30 Willem II Tilburg Feyenoord Rotterdam 1:2
04.10 14:30 Sparta Rotterdam Alkmaar Zaanstreek 1:3
Avatar użytkownika
KLT Team
KLT Team
Posty: 5685
Dołączył(a): 18 lis 2008, 15:54
Lokalizacja: Kapsztad - Republika Poludniowej Afryki
Gadu-Gadu:
2666952
PostNapisane: 03 paź 2020, 06:37
03.10 16:15 Waasland-Beveren KRC Genk 0-2
03.10 18:30 KAS Eupen Cercle Brugge KSV 1-2
03.10 20:45 Sint-Truidense VV KV Kortrijk 1-1
04.10 13:30 Club Brugge KV RSC Anderlecht Bruksela 0-1
04.10 18:15 Royal Charleroi porting Club Standard Liege 1-1
03.10 16:30 Vitesse Arnhem Heracles Almelo 2-0
03.10 18:45 RKC Waalwijk PEC Zwolle 1-1
04.10 12:15 FC Groningen Ajax Amsterdam 1-3
04.10 14:30 Willem II Tilburg Feyenoord Rotterdam 1-2
04.10 14:30 Sparta Rotterdam Alkmaar Zaanstreek 0-2
Avatar użytkownika
Posty: 535
Dołączył(a): 31 sty 2020, 18:20

Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 03 paź 2020, 07:43
03.10 16:15 Waasland-Beveren KRC Genk 2-2
03.10 18:30 KAS Eupen Cercle Brugge KSV 1-1
03.10 20:45 Sint-Truidense VV KV Kortrijk 2-3
04.10 13:30 Club Brugge KV RSC Anderlecht Bruksela 4-1
04.10 18:15 Royal Charleroi porting Club Standard Liege 2-1
03.10 16:30 Vitesse Arnhem Heracles Almelo 3-1
03.10 18:45 RKC Waalwijk PEC Zwolle 0-1
04.10 12:15 FC Groningen Ajax Amsterdam 1-3
04.10 14:30 Willem II Tilburg Feyenoord Rotterdam 3-3
04.10 14:30 Sparta Rotterdam Alkmaar Zaanstreek 1-1
Avatar użytkownika
TyperTeam
TyperTeam
Posty: 7523
Dołączył(a): 10 lis 2008, 18:57
Lokalizacja: Strzelin
Gadu-Gadu:
932200
PostNapisane: 03 paź 2020, 10:22
03.10 16:15 Waasland-Beveren KRC Genk 1-2
03.10 18:30 KAS Eupen Cercle Brugge KSV 1-0
03.10 20:45 Sint-Truidense VV KV Kortrijk 1-2
04.10 13:30 Club Brugge KV RSC Anderlecht Bruksela 2-1
04.10 18:15 Royal Charleroi porting Club Standard Liege 2-1
03.10 16:30 Vitesse Arnhem Heracles Almelo 2-1
03.10 18:45 RKC Waalwijk PEC Zwolle 1-2
04.10 12:15 FC Groningen Ajax Amsterdam 1-2
04.10 14:30 Willem II Tilburg Feyenoord Rotterdam 1-2
04.10 14:30 Sparta Rotterdam Alkmaar Zaanstreek 1-2
nowa jednostka czasu:

jedna Wenta = 14 sekund
Avatar użytkownika
Posty: 3162
Dołączył(a): 14 gru 2014, 21:28

Gadu-Gadu:
15591148
PostNapisane: 03 paź 2020, 10:56
03.10 16:15 Waasland-Beveren KRC Genk 0-2
03.10 18:30 KAS Eupen Cercle Brugge KSV 2-1
03.10 20:45 Sint-Truidense VV KV Kortrijk 1-1
04.10 13:30 Club Brugge KV RSC Anderlecht Bruksela 2-0
04.10 18:15 Royal Charleroi porting Club Standard Liege 2-1
03.10 16:30 Vitesse Arnhem Heracles Almelo 2-0
03.10 18:45 RKC Waalwijk PEC Zwolle 1-2
04.10 12:15 FC Groningen Ajax Amsterdam 0-2
04.10 14:30 Willem II Tilburg Feyenoord Rotterdam 1-2
04.10 14:30 Sparta Rotterdam Alkmaar Zaanstreek 0-2
Avatar użytkownika
TyperTeam
TyperTeam
Posty: 6132
Dołączył(a): 10 lis 2008, 20:50
Lokalizacja: Rybnik
Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 03 paź 2020, 11:16
03.10 16:15 Waasland-Beveren KRC Genk 1-1
03.10 18:30 KAS Eupen Cercle Brugge KSV 0-1
03.10 20:45 Sint-Truidense VV KV Kortrijk 0-1
04.10 13:30 Club Brugge KV RSC Anderlecht Bruksela 2-1
04.10 18:15 Royal Charleroi porting Club Standard Liege 2-1
03.10 16:30 Vitesse Arnhem Heracles Almelo 0-1
03.10 18:45 RKC Waalwijk PEC Zwolle 1-1
04.10 12:15 FC Groningen Ajax Amsterdam 1-3
04.10 14:30 Willem II Tilburg Feyenoord Rotterdam 1-2
04.10 14:30 Sparta Rotterdam Alkmaar Zaanstreek 1-1
Obrazek
Doing easily what others find difficult is talent; doing what is impossible for talent is genius.
Henri-Frédéric Amiel

Powrót do Archiwum LT - typowania

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron