[03.10.2020 g.15.00] SPORTGOL – Kolejka 3/4

Archiwalne tematy z Ligi Typera - typowania.

Moderator: Typer Team

Avatar użytkownika
Administrator
Administrator
Posty: 14005
Dołączył(a): 10 lis 2008, 16:50

Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 27 wrz 2020, 17:46
Kolejka 3

I LIGA
Chicago (m) Stones
Arti1 Mfox
Sony Millwall
Piękny Dkriss (b)
Pawian Nikt
Adiurbz Wiesio (b)

II LIGA
Pozostali gracze

Kolejka 4

I LIGA
Chicago (m) Sony
Arti1 Stones
Mfox Wiesio (b)
Piękny Millwall
Pawian Dkriss (b)
Adiurbz Nikt

II LIGA
Pozostali gracze

Kolejka 3–03.10.2020. g.15.00
Newcastle – Burnley
Nice - Nantes
Stuttgart - Bayer Leverkusen
Sassuolo - Crotone
Valencia - Betis
Admira - Ried
Leuven - Waregem
Mlada Boleslav - Ceske Budejovice
Zaglebie - Gornik Z.
FCSB - Din. Bucuresti


Kolejka 4 –04.10.2020. g.14.30
Aston Villa - Liverpool
Brest - Monaco
Bayern Munich - Hertha Berlin
Juventus - Napoli
Willem II - Feyenoord
Barcelona - Sevilla
Sturm Graz - Altach
Oostende - Mouscron
Rijeka - Slaven Belupo
Piast Gliwice - Lech Poznan

Powodzenia w typowaniu:
AJ_02 oraz piastdp
Let's hope for the best and prepare for the worst ...

Posty: 274
Dołączył(a): 07 lut 2020, 16:15

Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 28 wrz 2020, 08:35
Kolejka 3–03.10.2020. g.15.00
Newcastle – Burnley 2-1
Nice - Nantes 2-1
Stuttgart - Bayer Leverkusen 2-1
Sassuolo - Crotone 3-0
Valencia - Betis 2-1
Admira - Ried 1-2
Leuven - Waregem 2-0
Mlada Boleslav - Ceske Budejovice 2-0
Zaglebie - Gornik Z. 2-1
FCSB - Din. Bucuresti 2-1


Kolejka 4 –04.10.2020. g.14.30
Aston Villa - Liverpool 0-2
Brest - Monaco 1-2
Bayern Munich - Hertha Berlin 3-0
Juventus - Napoli 2-1
Willem II - Feyenoord 1-2
Barcelona - Sevilla 2-0
Sturm Graz - Altach 2-0
Oostende - Mouscron 2-1
Rijeka - Slaven Belupo 2-0
Piast Gliwice - Lech Poznan 0-2
Avatar użytkownika
Posty: 2957
Dołączył(a): 03 gru 2015, 17:54
Lokalizacja: Gwiezdny Przybysz
Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 28 wrz 2020, 10:47
Kolejka 3–03.10.2020. g.15.00
Newcastle – Burnley 21
Nice - Nantes 11
Stuttgart - Bayer Leverkusen 12
Sassuolo - Crotone 30
Valencia - Betis 21
Admira - Ried 11
Leuven - Waregem 21
Mlada Boleslav - Ceske Budejovice 20
Zaglebie - Gornik Z. 21
FCSB - Din. Bucuresti 11

Kolejka 4 –04.10.2020. g.14.30
Aston Villa - Liverpool 02
Brest - Monaco 12
Bayern Munich - Hertha Berlin 30
Juventus - Napoli 21
Willem II - Feyenoord 12
Barcelona - Sevilla 20
Sturm Graz - Altach 20
Oostende - Mouscron 20
Rijeka - Slaven Belupo 20
Piast Gliwice - Lech Poznan 02

Posty: 1459
Dołączył(a): 27 maja 2018, 08:03

Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 29 wrz 2020, 13:23
Kolejka 3–03.10.2020. g.15.00
Newcastle – Burnley 2-1
Nice - Nantes 2-1
Stuttgart - Bayer Leverkusen 1-1
Sassuolo - Crotone 2-0
Valencia - Betis 1-1
Admira - Ried 1-1
Leuven - Waregem 2-0
Mlada Boleslav - Ceske Budejovice 1-0
Zaglebie - Gornik Z. 1-1
FCSB - Din. Bucuresti 2-1


Kolejka 4 –04.10.2020. g.14.30
Aston Villa - Liverpool 0-2
Brest - Monaco 1-2
Bayern Munich - Hertha Berlin 3-0
Juventus - Napoli 2-1
Willem II - Feyenoord 1-1
Barcelona - Sevilla 2-0
Sturm Graz - Altach 1-0
Oostende - Mouscron 2-1
Rijeka - Slaven Belupo 2-0
Piast Gliwice - Lech Poznan 1-0
Avatar użytkownika
Posty: 1652
Dołączył(a): 05 maja 2017, 09:45

Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 01 paź 2020, 09:18
Kolejka 3–03.10.2020. g.15.00
Newcastle – Burnley 1:1
Nice - Nantes 1:1
Stuttgart - Bayer Leverkusen 1:2
Sassuolo - Crotone 2:1
Valencia - Betis 2:1
Admira - Ried 1:1
Leuven - Waregem 2:0
Mlada Boleslav - Ceske Budejovice 2:0
Zaglebie - Gornik Z. 2:2
FCSB - Din. Bucuresti 1:0


Kolejka 4 –04.10.2020. g.14.30
Aston Villa - Liverpool 0:3
Brest - Monaco 1:3
Bayern Munich - Hertha Berlin 3:0
Juventus - Napoli 1:0
Willem II - Feyenoord 1:2
Barcelona - Sevilla 2:1
Sturm Graz - Altach 2:0
Oostende - Mouscron 2:1
Rijeka - Slaven Belupo 3:0
Piast Gliwice - Lech Poznan 1:1
Avatar użytkownika
Administrator
Administrator
Posty: 14005
Dołączył(a): 10 lis 2008, 16:50

Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 01 paź 2020, 15:23
Kolejka 3–03.10.2020. g.15.00
Newcastle – Burnley 2-0
Nice - Nantes 1-1
Stuttgart - Bayer Leverkusen 2-0
Sassuolo - Crotone1-0
Valencia - Betis 2-1
Admira - Ried 1-1
Leuven - Waregem 2-0
Mlada Boleslav - Ceske Budejovice 2-0
Zaglebie - Gornik Z. 2-0
FCSB - Din. Bucuresti 2-2


Kolejka 4 –04.10.2020. g.14.30
Aston Villa - Liverpool 0-2
Brest - Monaco 1-3
Bayern Munich - Hertha Berlin 1-0
Juventus - Napoli 2-2
Willem II - Feyenoord 1-2
Barcelona - Sevilla 2-0
Sturm Graz - Altach 2-0
Oostende - Mouscron 1-1
Rijeka - Slaven Belupo 2-0
Piast Gliwice - Lech Poznan 0-1
Let's hope for the best and prepare for the worst ...
Avatar użytkownika
Posty: 1950
Dołączył(a): 10 cze 2016, 04:06

Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 01 paź 2020, 23:03
Kolejka 3–03.10.2020. g.15.00
Newcastle – Burnley 2-1
Nice - Nantes 2-1
Stuttgart - Bayer Leverkusen 2-1
Sassuolo - Crotone 2-1
Valencia - Betis 2-1
Admira - Ried 2-1
Leuven - Waregem 2-1
Mlada Boleslav - Ceske Budejovice 2-1
Zaglebie - Gornik Z. 1-1
FCSB - Din. Bucuresti 2-1


Kolejka 4 –04.10.2020. g.14.30
Aston Villa - Liverpool 0-1
Brest - Monaco 2-1
Bayern Munich - Hertha Berlin 2-0
Juventus - Napoli 2-1
Willem II - Feyenoord 1-2
Barcelona - Sevilla 3-1
Sturm Graz - Altach 2-1
Oostende - Mouscron 1-2
Rijeka - Slaven Belupo 2-1
Piast Gliwice - Lech Poznan 2-1
Avatar użytkownika
Moderator
Moderator
Posty: 7321
Dołączył(a): 11 lis 2008, 21:25
Lokalizacja: Lubin
Gadu-Gadu:
62370933
PostNapisane: 02 paź 2020, 00:07
Kolejka 3–03.10.2020. g.15.00
Newcastle – Burnley 2-1
Nice - Nantes 2-1
Stuttgart - Bayer Leverkusen 1-1
Sassuolo - Crotone 2-0
Valencia - Betis 2-1
Admira - Ried 1-1
Leuven - Waregem 2-1
Mlada Boleslav - Ceske Budejovice1-0
Zaglebie - Gornik Z. 2-1
FCSB - Din. Bucuresti 1-0


Kolejka 4 –04.10.2020. g.14.30
Aston Villa - Liverpool 1- 2
Brest - Monaco 1-1
Bayern Munich - Hertha Berlin 2-0
Juventus - Napoli 2-1
Willem II - Feyenoord 1-2
Barcelona - Sevilla 1-0
Sturm Graz - Altach 2-1
Oostende - Mouscron 2-0
Rijeka - Slaven Belupo 1-1
Piast Gliwice - Lech Poznan 1-1
ZAGŁĘBIE LUBIN-FORUM
fanpage ZaglebieLubinNet
www.mkszaglebie.pl
www.ocb03.pl
www.zaglebie.org
ZAGŁĘBIE LUBIN-ARKA GDYNIA-ZAWISZA BYDGOSZCZ-ODRA OPOLE-POLONIA BYTOM
Avatar użytkownika
KLT Team
KLT Team
Posty: 5685
Dołączył(a): 18 lis 2008, 15:54
Lokalizacja: Kapsztad - Republika Poludniowej Afryki
Gadu-Gadu:
2666952
PostNapisane: 02 paź 2020, 06:17
Kolejka 3–03.10.2020. g.15.00
Newcastle – Burnley 2-0
Nice - Nantes 1-1
Stuttgart - Bayer Leverkusen 3-1
Sassuolo - Crotone 2-0
Valencia - Betis 1-1
Admira - Ried 2-0
Leuven - Waregem 1-0
Mlada Boleslav - Ceske Budejovice 2-0
Zaglebie - Gornik Z. 1-2
FCSB - Din. Bucuresti 1-1


Kolejka 4 –04.10.2020. g.14.30
Aston Villa - Liverpool 0-2
Brest - Monaco 1-3
Bayern Munich - Hertha Berlin 1-0
Juventus - Napoli 2-1
Willem II - Feyenoord 1-2
Barcelona - Sevilla 2-0
Sturm Graz - Altach 2-0
Oostende - Mouscron 1-1
Rijeka - Slaven Belupo 2-0
Piast Gliwice - Lech Poznan 0-1
Avatar użytkownika
TyperTeam
TyperTeam
Posty: 4356
Dołączył(a): 14 lip 2016, 12:22

Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 02 paź 2020, 14:13
Kolejka 3–03.10.2020. g.15.00
Newcastle – Burnley 1-0
Nice – Nantes 2-1
Stuttgart - Bayer Leverkusen 0-1
Sassuolo – Crotone 2-0
Valencia – Betis 1-0
Admira – Ried 1-0
Leuven – Waregem 1-0
Mlada Boleslav - Ceske Budejovice 2-1
Zaglebie - Gornik Z. 2-1
FCSB - Din. Bucuresti 1-0


Kolejka 4 –04.10.2020. g.14.30
Aston Villa – Liverpool 0-2
Brest – Monaco 1-2
Bayern Munich - Hertha Berlin 2-0
Juventus – Napoli 2-1
Willem II – Feyenoord 0-2
Barcelona – Sevilla 2-0
Sturm Graz – Altach 2-1
Oostende – Mouscron 2-1
Rijeka - Slaven Belupo 2-0
Piast Gliwice - Lech Poznan 0-1

Administrator
Administrator
Posty: 12630
Dołączył(a): 12 lis 2008, 07:42

Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 02 paź 2020, 16:35
Kolejka 3
Newcastle – Burnley 2-1
Nice - Nantes 2-1
Stuttgart - Bayer Leverkusen 2-1
Sassuolo - Crotone 3-1
Valencia - Betis 2-1
Admira - Ried 1-1
Leuven - Waregem 1-0
Mlada Boleslav - Ceske Budejovice 2-0
Zaglebie - Gornik Z. 1-1
FCSB - Din. Bucuresti 2-1

Kolejka 4
Aston Villa - Liverpool 0-2
Brest - Monaco 1-2
Bayern Munich - Hertha Berlin 3-1
Juventus - Napoli 2-1
Willem II - Feyenoord 1-2
Barcelona - Sevilla 3-1
Sturm Graz - Altach 2-0
Oostende - Mouscron 2-1
Rijeka - Slaven Belupo 2-0
Piast Gliwice - Lech Poznan 1-1
"Z przyjemnością stwierdzam, że ordynuję Porter z Browaru żywieckiego chętnie
rekonwalescentom, anemicznym itp. i że o wiele lepiej działa, aniżeli porter angielski."

Kraków, 10 czerwca 1906. Dr B.Grunhut
Avatar użytkownika
KLT Team
KLT Team
Posty: 2965
Dołączył(a): 11 lis 2008, 09:15
Lokalizacja: Kraków
Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 02 paź 2020, 17:23
Kolejka 3–03.10.2020. g.15.00
Newcastle – Burnley 2-0
Nice – Nantes 2-1
Stuttgart - Bayer Leverkusen 1-1
Sassuolo – Crotone 2-0
Valencia – Betis 2-0
Admira – Ried 1-1
Leuven – Waregem 1-0
Mlada Boleslav - Ceske Budejovice 2-1
Zaglebie - Gornik Z. 1-1
FCSB - Din. Bucuresti 2-0


Kolejka 4 –04.10.2020. g.14.30
Aston Villa – Liverpool 1-2
Brest – Monaco 1-2
Bayern Munich - Hertha Berlin 2-1
Juventus – Napoli 1-1
Willem II – Feyenoord 0-2
Barcelona – Sevilla 2-1
Sturm Graz – Altach 2-1
Oostende – Mouscron 2-1
Rijeka - Slaven Belupo 2-0
Piast Gliwice - Lech Poznan 1-1
Avatar użytkownika
KLT Team
KLT Team
Posty: 2294
Dołączył(a): 18 lis 2008, 12:03

Gadu-Gadu:
1465690
PostNapisane: 02 paź 2020, 20:56
Kolejka 3–03.10.2020. g.15.00
Newcastle – Burnley 2-1
Nice - Nantes 1-1
Stuttgart - Bayer Leverkusen 1-2
Sassuolo - Crotone 1-0
Valencia - Betis 2-0
Admira - Ried 1-0
Leuven - Waregem 1-1
Mlada Boleslav - Ceske Budejovice 2-0
Zaglebie - Gornik Z. 1-2
FCSB - Din. Bucuresti 1-1


Kolejka 4 –04.10.2020. g.14.30
Aston Villa - Liverpool 1-3
Brest - Monaco 0-2
Bayern Munich - Hertha Berlin 3-1
Juventus - Napoli 3-2
Willem II - Feyenoord 1-2
Barcelona - Sevilla 2-1
Sturm Graz - Altach 1-0
Oostende - Mouscron 1-1
Rijeka - Slaven Belupo 1-0
Piast Gliwice - Lech Poznan 1-2
Avatar użytkownika
Posty: 1753
Dołączył(a): 12 lip 2017, 16:57

Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 02 paź 2020, 21:17
Kolejka 3–03.10.2020. g.15.00
Newcastle – Burnley 2-1
Nice – Nantes 2-1
Stuttgart - Bayer Leverkusen 1-2
Sassuolo – Crotone 3-1
Valencia – Betis 2-0
Admira – Ried 2-1
Leuven – Waregem 2-1
Mlada Boleslav - Ceske Budejovice 2-1
Zaglebie - Gornik Z. 1-1
FCSB - Din. Bucuresti 2-1


Kolejka 4 –04.10.2020. g.14.30
Aston Villa – Liverpool 1-2
Brest – Monaco 1-2
Bayern Munich - Hertha Berlin 3-0
Juventus – Napoli 2-0
Willem II – Feyenoord 1-3
Barcelona – Sevilla 3-0
Sturm Graz – Altach 2-0
Oostende – Mouscron 2-0
Rijeka - Slaven Belupo 2-1
Piast Gliwice - Lech Poznan 1-1
Avatar użytkownika
Ekstraklasa
Ekstraklasa
Posty: 6969
Dołączył(a): 11 lis 2008, 06:18
Lokalizacja: Chicagoland (Bloomingdale)
Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 03 paź 2020, 05:40
Kolejka 3–03.10.2020. g.15.00
Newcastle – Burnley 2-1
Nice – Nantes 2-1
Stuttgart - Bayer Leverkusen 1-2
Sassuolo – Crotone 2-0
Valencia – Betis 1-2
Admira – Ried 1-2
Leuven – Waregem 2-1
Mlada Boleslav - Ceske Budejovice 2-0
Zaglebie - Gornik Z. 2-1
FCSB - Din. Bucuresti 1-2


Kolejka 4 –04.10.2020. g.14.30
Aston Villa – Liverpool 0-2
Brest – Monaco 1-2
Bayern Munich - Hertha Berlin 2-0
Juventus – Napoli 2-0
Willem II – Feyenoord 0-2
Barcelona – Sevilla 2-0
Sturm Graz – Altach 2-0
Oostende – Mouscron 2-0
Rijeka - Slaven Belupo 2-0
Piast Gliwice - Lech Poznan 1-2
,, Zwierzeta w ogrodzie patrzyly to na swinie,
to na czlowieka,
potem znow na swinie i na czlowieka,
ale nikt juz nie mogl rozpoznac, kto jest kim.''

http://www.mazurycudnatury.pl/
Avatar użytkownika
Posty: 2969
Dołączył(a): 26 lut 2016, 18:38

Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 03 paź 2020, 06:20
Kolejka 3–03.10.2020. g.15.00
Newcastle – Burnley 2:1
Nice - Nantes 1:2
Stuttgart - Bayer Leverkusen 1:3
Sassuolo - Crotone 3:1
Valencia - Betis 1:2
Admira - Ried 0:1
Leuven - Waregem 2:1
Mlada Boleslav - Ceske Budejovice 0:0
Zaglebie - Gornik Z. 1:2
FCSB - Din. Bucuresti 2:1


Kolejka 4 –04.10.2020. g.14.30
Aston Villa - Liverpool 1:3
Brest - Monaco 1:3
Bayern Munich - Hertha Berlin 5:1
Juventus - Napoli 2:0
Willem II - Feyenoord 1:2
Barcelona - Sevilla 2:1
Sturm Graz - Altach 2:1
Oostende - Mouscron 2:1
Rijeka - Slaven Belupo 3:1
Piast Gliwice - Lech Poznan 2:1
Avatar użytkownika
Posty: 535
Dołączył(a): 31 sty 2020, 18:20

Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 03 paź 2020, 07:53
Kolejka 3–03.10.2020. g.15.00
Newcastle – Burnley 1-0
Nice - Nantes 3-2
Stuttgart - Bayer Leverkusen 2-0
Sassuolo - Crotone 4-0
Valencia - Betis 1-0
Admira - Ried 2-2
Leuven - Waregem 4-1
Mlada Boleslav - Ceske Budejovice 4-1
Zaglebie - Gornik Z. 0-0
FCSB - Din. Bucuresti 1-0


Kolejka 4 –04.10.2020. g.14.30
Aston Villa - Liverpool 3-3
Brest - Monaco 0-2
Bayern Munich - Hertha Berlin 3-1
Juventus - Napoli 1-1
Willem II - Feyenoord 3-3
Barcelona - Sevilla 3-0
Sturm Graz - Altach 3-1
Oostende - Mouscron 4-1
Rijeka - Slaven Belupo 2-0
Piast Gliwice - Lech Poznan 2-2
Avatar użytkownika
Posty: 2501
Dołączył(a): 14 lut 2014, 17:58
Lokalizacja: Rybnik
Gadu-Gadu:
0
PostNapisane: 03 paź 2020, 09:01
Kolejka 3–03.10.2020. g.15.00
Newcastle – Burnley 1-1
Nice - Nantes 1-0
Stuttgart - Bayer Leverkusen 2-2
Sassuolo - Crotone 2-1
Valencia - Betis 1-0
Admira - Ried 1-1
Leuven - Waregem 0-1
Mlada Boleslav - Ceske Budejovice 1-0
Zaglebie - Gornik Z. 1-1
FCSB - Din. Bucuresti 2-0


Kolejka 4 –04.10.2020. g.14.30
Aston Villa - Liverpool 1-2
Brest - Monaco 0-2
Bayern Munich - Hertha Berlin 3-0
Juventus - Napoli 2-2
Willem II - Feyenoord 0-1
Barcelona - Sevilla 1-1
Sturm Graz - Altach 1-0
Oostende - Mouscron 2-1
Rijeka - Slaven Belupo 1-0
Piast Gliwice - Lech Poznan 0-2
Obrazek
Następna strona

Powrót do Archiwum LT - typowania

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość