Strona 1 z 2

[03.10.20 godz 15.30] DPFS - 3 Kolejka

PostNapisane: 27 wrz 2020, 17:46
przez piastdp
3 kolejka
BROWARY DOLNOŚLĄSKIE - Toczące Się Kamienie
JANKESI - DZIDY SPORTCOMU
NAM - CZARODZIEJE SKOPANEJ
SAMOTNE WILKI - DEA Soccer
Last Minute - PAF Prudnik

Kapitanowie drużyn powinni pamiętać o wyznaczeniu kapitana drużyny (który punktuje razy 2),
w przeciwnym razie sami są kapitanami drużyny.

Mecze do typowania (system 1 - X - 2):

Leeds - Manchester City
Lens - St Etienne
Eintracht Frankfurt - Hoffenheim
Genoa - Torino
Elche - Huesca
St. Truiden - Kortrijk
Zaglebie - Gornik Z.
Spartak Moscow - Zenit

Re: [03.10.20 godz 15.30] DPFS - 3 Kolejka

PostNapisane: 28 wrz 2020, 08:32
przez gemset
Leeds - Manchester City 2
Lens - St Etienne 1
Eintracht Frankfurt - Hoffenheim 1
Genoa - Torino 1
Elche - Huesca 1
St. Truiden - Kortrijk 1
Zaglebie - Gornik Z. 1
Spartak Moscow - Zenit 1

Re: [03.10.20 godz 15.30] DPFS - 3 Kolejka

PostNapisane: 28 wrz 2020, 08:57
przez nikt
Leeds - Manchester City 2
Lens - St Etienne 1
Eintracht Frankfurt - Hoffenheim 1
Genoa - Torino X
Elche - Huesca 1
St. Truiden - Kortrijk 1
Zaglebie - Gornik Z. 1
Spartak Moscow - Zenit X

Re: [03.10.20 godz 15.30] DPFS - 3 Kolejka

PostNapisane: 29 wrz 2020, 12:18
przez arti1
Leeds - Manchester City 2
Lens - St Etienne 1
Eintracht Frankfurt - Hoffenheim x
Genoa - Torino 1
Elche - Huesca 1
St. Truiden - Kortrijk 1
Zaglebie - Gornik Z. x
Spartak Moscow - Zenit 2

Kapitan: nikt

Re: [03.10.20 godz 15.30] DPFS - 3 Kolejka

PostNapisane: 29 wrz 2020, 15:26
przez jasjul
Leeds - Manchester City x
Lens - St Etienne x
Eintracht Frankfurt - Hoffenheim 1
Genoa - Torino 1
Elche - Huesca 1
St. Truiden - Kortrijk 1
Zaglebie - Gornik Z. 1
Spartak Moscow - Zenit 2

Re: [03.10.20 godz 15.30] DPFS - 3 Kolejka

PostNapisane: 30 wrz 2020, 20:53
przez pejcu
2 - Leeds - Manchester City
x - Lens - St Etienne
1 - Eintracht Frankfurt - Hoffenheim
1 - Genoa - Torino
1 - Elche - Huesca
x - St. Truiden - Kortrijk
x - Zaglebie - Gornik Z.
1 - Spartak Moscow - Zenit

k: Corben

Re: [03.10.20 godz 15.30] DPFS - 3 Kolejka

PostNapisane: 01 paź 2020, 15:19
przez piastdp
Leeds - Manchester City 2
Lens - St Etienne X
Eintracht Frankfurt - Hoffenheim 1
Genoa - Torino 1
Elche - Huesca X
St. Truiden - Kortrijk 1
Zaglebie - Gornik Z. 1
Spartak Moscow - Zenit X

Re: [03.10.20 godz 15.30] DPFS - 3 Kolejka

PostNapisane: 01 paź 2020, 20:54
przez sali29
Leeds - Manchester City 2
Lens - St Etienne 1
Eintracht Frankfurt - Hoffenheim 1
Genoa - Torino 1
Elche - Huesca X
St. Truiden - Kortrijk 2
Zaglebie - Gornik Z. 1
Spartak Moscow - Zenit X

Re: [03.10.20 godz 15.30] DPFS - 3 Kolejka

PostNapisane: 01 paź 2020, 22:55
przez Adiurbz
Leeds - Manchester City 2
Lens - St Etienne 1
Eintracht Frankfurt - Hoffenheim 1
Genoa - Torino 1
Elche - Huesca 1
St. Truiden - Kortrijk 1
Zaglebie - Gornik Z. X
Spartak Moscow - Zenit X

Kapitan: Adiurbz

Re: [03.10.20 godz 15.30] DPFS - 3 Kolejka

PostNapisane: 02 paź 2020, 11:03
przez bolo69
kolejka
BROWARY DOLNOŚLĄSKIE - Toczące Się Kamienie
JANKESI - DZIDY SPORTCOMU
NAM - CZARODZIEJE SKOPANEJ
SAMOTNE WILKI - DEA Soccer
Last Minute - PAF Prudnik

Kapitanowie drużyn powinni pamiętać o wyznaczeniu kapitana drużyny (który punktuje razy 2),
w przeciwnym razie sami są kapitanami drużyny.

Mecze do typowania (system 1 - X - 2):
Leeds - Manchester City 2
Lens - St Etienne 1
Eintracht Frankfurt - Hoffenheim 1
Genoa - Torino 1
Elche - Huesca 1
St. Truiden - Kortrijk 1
Zaglebie - Gornik Z. 1
Spartak Moscow - Zenit x

Re: [03.10.20 godz 15.30] DPFS - 3 Kolejka

PostNapisane: 02 paź 2020, 11:58
przez Wiesio
Browary Dolnoslaskie

Leeds - Manchester City 2
Lens - St Etienne X
Eintracht Frankfurt - Hoffenheim 1
Genoa - Torino 1
Elche - Huesca 1
St. Truiden - Kortrijk 1
Zaglebie - Gornik Z. 2
Spartak Moscow - Zenit 2

Re: [03.10.20 godz 15.30] DPFS - 3 Kolejka

PostNapisane: 02 paź 2020, 13:14
przez Corben
PAF Prudnik

Leeds - Manchester City 2
Lens - St Etienne X
Eintracht Frankfurt - Hoffenheim 2
Genoa - Torino 2
Elche - Huesca X
St. Truiden - Kortrijk 2
Zaglebie - Gornik Z. 2
Spartak Moscow - Zenit 2

Re: [03.10.20 godz 15.30] DPFS - 3 Kolejka

PostNapisane: 02 paź 2020, 16:04
przez mfox
Samotne Wilki

Leeds - Manchester City 2
Lens - St Etienne 1
Eintracht Frankfurt – Hoffenheim 1
Genoa – Torino 2
Elche – Huesca 1
St. Truiden – Kortrijk 2
Zaglebie - Gornik Z. 1
Spartak Moscow - Zenit 2

Re: [03.10.20 godz 15.30] DPFS - 3 Kolejka

PostNapisane: 02 paź 2020, 17:27
przez Sony
Samotne Wilki

Leeds - Manchester City X
Lens - St Etienne X
Eintracht Frankfurt – Hoffenheim X
Genoa – Torino 1
Elche – Huesca 1
St. Truiden – Kortrijk 2
Zaglebie - Gornik Z. X
Spartak Moscow - Zenit 2

Re: [03.10.20 godz 15.30] DPFS - 3 Kolejka

PostNapisane: 02 paź 2020, 17:48
przez Piękny
SAMOTNE WILKI

mfox

Leeds - Manchester City 2
Lens - St Etienne 1
Eintracht Frankfurt – Hoffenheim 1
Genoa – Torino 2
Elche – Huesca 1
St. Truiden – Kortrijk 2
Zaglebie - Gornik Z. 1
Spartak Moscow - Zenit 2

Piękny
Leeds - Manchester City X
Lens - St Etienne X
Eintracht Frankfurt – Hoffenheim X
Genoa – Torino 1
Elche – Huesca 1
St. Truiden – Kortrijk 2
Zaglebie - Gornik Z. X
Spartak Moscow - Zenit 1

Sony - basior
Leeds - Manchester City X
Lens - St Etienne X
Eintracht Frankfurt – Hoffenheim X
Genoa – Torino 1
Elche – Huesca 1
St. Truiden – Kortrijk 2
Zaglebie - Gornik Z. X
Spartak Moscow - Zenit 2

Re: [03.10.20 godz 15.30] DPFS - 3 Kolejka

PostNapisane: 02 paź 2020, 21:22
przez Millwall
Toczące Się Kamienie

Leeds - Manchester City 2
Lens - St Etienne 1
Eintracht Frankfurt – Hoffenheim 1
Genoa – Torino 1
Elche – Huesca 1
St. Truiden – Kortrijk 2
Zaglebie - Gornik Z. X
Spartak Moscow - Zenit 2

Re: [03.10.20 godz 15.30] DPFS - 3 Kolejka

PostNapisane: 03 paź 2020, 00:28
przez Radziu
eeds - Manchester City 2
Lens - St Etienne 1
Eintracht Frankfurt – Hoffenheim 1
Genoa – Torino 2
Elche – Huesca 1
St. Truiden – Kortrijk 2
Zaglebie - Gornik Z. 1
Spartak Moscow - Zenit 2

Re: [03.10.20 godz 15.30] DPFS - 3 Kolejka

PostNapisane: 03 paź 2020, 05:08
przez CHICAGO
JANKESI
Leeds - Manchester City 2
Lens - St Etienne 1
Eintracht Frankfurt - Hoffenheim 1
Genoa - Torino 1
Elche - Huesca 2
St. Truiden - Kortrijk 2
Zaglebie - Gornik Z. 1
Spartak Moscow - Zenit 2