[15.10.2023 godz. 15:00] EUR0 2024 - kwalifikacje - 8 kolejka
Re: [15.10.2023 godz. 15:00] EUR0 2024 - kwalifikacje - 8 kolejka
KOLEJKA 8
15.10. 15:00 Gruzja - Cypr 2-0
18:00 Czechy - Wyspy Owcze 3-0
Szwajcaria - Białoruś 2-0
20:45 Kosowo - Izrael 1-1
Norwegia - Hiszpania 1-1
Polska - Mołdawia 2-1
Rumunia - Andora 3-0
Turcja - Łotwa 2-0
Walia - Chorwacja 1-2
16.10. 18:00 Azerbejdżan - Austria 1-2
20:45 Belgia - Szwecja 2-0
Bośnia i Hercegowina - Portugalia 1-3
Gibraltar - Irlandia 0-4
Grecja - Holandia 1-2
Islandia - Liechtenstein 3-1
Luksemburg - Słowacja 1-2
17.10. 18:00 Finlandia - Kazachstan 2-0
20:45 Anglia - Włochy 2-1
Irlandia Północna - Słowenia 1-2
Litwa - Węgry 1-2
Malta - Ukraina 0-2
San Marino - Dania 0-5
Serbia - Czarnogóra 2-0
15.10. 15:00 Gruzja - Cypr 2-0
18:00 Czechy - Wyspy Owcze 3-0
Szwajcaria - Białoruś 2-0
20:45 Kosowo - Izrael 1-1
Norwegia - Hiszpania 1-1
Polska - Mołdawia 2-1
Rumunia - Andora 3-0
Turcja - Łotwa 2-0
Walia - Chorwacja 1-2
16.10. 18:00 Azerbejdżan - Austria 1-2
20:45 Belgia - Szwecja 2-0
Bośnia i Hercegowina - Portugalia 1-3
Gibraltar - Irlandia 0-4
Grecja - Holandia 1-2
Islandia - Liechtenstein 3-1
Luksemburg - Słowacja 1-2
17.10. 18:00 Finlandia - Kazachstan 2-0
20:45 Anglia - Włochy 2-1
Irlandia Północna - Słowenia 1-2
Litwa - Węgry 1-2
Malta - Ukraina 0-2
San Marino - Dania 0-5
Serbia - Czarnogóra 2-0
Re: [15.10.2023 godz. 15:00] EUR0 2024 - kwalifikacje - 8 kolejka
15.10. 15:00 Gruzja – Cypr 2-0
18:00 Czechy - Wyspy Owcze 3-0
Szwajcaria – Białoruś 2-0
20:45 Kosowo – Izrael 1-2
Norwegia – Hiszpania 1-2
Polska – Mołdawia 2-0
Rumunia – Andora 3-0
Turcja – Łotwa 2-0
Walia – Chorwacja 0-2
16.10. 18:00 Azerbejdżan – Austria 0-2
20:45 Belgia – Szwecja 2-0
Bośnia i Hercegowina – Portugalia 0-2
Gibraltar – Irlandia 0-3
Grecja – Holandia 1-2
Islandia – Liechtenstein 3-0
Luksemburg - Słowacja 1-2
18:00 Czechy - Wyspy Owcze 3-0
Szwajcaria – Białoruś 2-0
20:45 Kosowo – Izrael 1-2
Norwegia – Hiszpania 1-2
Polska – Mołdawia 2-0
Rumunia – Andora 3-0
Turcja – Łotwa 2-0
Walia – Chorwacja 0-2
16.10. 18:00 Azerbejdżan – Austria 0-2
20:45 Belgia – Szwecja 2-0
Bośnia i Hercegowina – Portugalia 0-2
Gibraltar – Irlandia 0-3
Grecja – Holandia 1-2
Islandia – Liechtenstein 3-0
Luksemburg - Słowacja 1-2
Re: [15.10.2023 godz. 15:00] EUR0 2024 - kwalifikacje - 8 kolejka
15.10. 15:00 Gruzja - Cypr 2-0
18:00 Czechy - Wyspy Owcze 2-0
Szwajcaria - Białoruś 3-0
20:45 Kosowo - Izrael 1-1
Norwegia - Hiszpania 1-2
Polska - Mołdawia 2-1
Rumunia - Andora 3-0
Turcja - Łotwa 2-0
Walia - Chorwacja 1-1
16.10. 18:00 Azerbejdżan - Austria 1-2
20:45 Belgia - Szwecja 2-0
Bośnia i Hercegowina - Portugalia 1-2
Gibraltar - Irlandia 0-2
Grecja - Holandia 1-2
Islandia - Liechtenstein 2-0
Luksemburg - Słowacja 1-1
17.10. 18:00 Finlandia - Kazachstan 1-1
20:45 Anglia - Włochy 1-0
Irlandia Północna - Słowenia 1-2
Litwa - Węgry 1-2
Malta - Ukraina 0-3
San Marino - Dania 0-4
Serbia - Czarnogóra 2-0
18:00 Czechy - Wyspy Owcze 2-0
Szwajcaria - Białoruś 3-0
20:45 Kosowo - Izrael 1-1
Norwegia - Hiszpania 1-2
Polska - Mołdawia 2-1
Rumunia - Andora 3-0
Turcja - Łotwa 2-0
Walia - Chorwacja 1-1
16.10. 18:00 Azerbejdżan - Austria 1-2
20:45 Belgia - Szwecja 2-0
Bośnia i Hercegowina - Portugalia 1-2
Gibraltar - Irlandia 0-2
Grecja - Holandia 1-2
Islandia - Liechtenstein 2-0
Luksemburg - Słowacja 1-1
17.10. 18:00 Finlandia - Kazachstan 1-1
20:45 Anglia - Włochy 1-0
Irlandia Północna - Słowenia 1-2
Litwa - Węgry 1-2
Malta - Ukraina 0-3
San Marino - Dania 0-4
Serbia - Czarnogóra 2-0
Re: [15.10.2023 godz. 15:00] EUR0 2024 - kwalifikacje - 8 kolejka
KOLEJKA 8
15.10. 15:00 Gruzja - Cypr
18:00 Czechy - Wyspy Owcze 4-0
Szwajcaria - Białoruś 2-1
20:45 Kosowo - Izrael 2-1
Norwegia - Hiszpania 1-2
Polska - Mołdawia 3-1
Rumunia - Andora 3-0
Turcja - Łotwa 2-0
Walia - Chorwacja 1-2
16.10. 18:00 Azerbejdżan - Austria 0-2
20:45 Belgia - Szwecja 2-1
Bośnia i Hercegowina - Portugalia 0-2
Gibraltar - Irlandia 0-2
Grecja - Holandia 1-2
Islandia - Liechtenstein 2-0
Luksemburg - Słowacja 0-2
17.10. 18:00 Finlandia - Kazachstan 2-1
20:45 Anglia - Włochy 2-0
Irlandia Północna - Słowenia 1-2
Litwa - Węgry 1-3
Malta - Ukraina 0-2
San Marino - Dania 0-4
Serbia - Czarnogóra 2-1
15.10. 15:00 Gruzja - Cypr
18:00 Czechy - Wyspy Owcze 4-0
Szwajcaria - Białoruś 2-1
20:45 Kosowo - Izrael 2-1
Norwegia - Hiszpania 1-2
Polska - Mołdawia 3-1
Rumunia - Andora 3-0
Turcja - Łotwa 2-0
Walia - Chorwacja 1-2
16.10. 18:00 Azerbejdżan - Austria 0-2
20:45 Belgia - Szwecja 2-1
Bośnia i Hercegowina - Portugalia 0-2
Gibraltar - Irlandia 0-2
Grecja - Holandia 1-2
Islandia - Liechtenstein 2-0
Luksemburg - Słowacja 0-2
17.10. 18:00 Finlandia - Kazachstan 2-1
20:45 Anglia - Włochy 2-0
Irlandia Północna - Słowenia 1-2
Litwa - Węgry 1-3
Malta - Ukraina 0-2
San Marino - Dania 0-4
Serbia - Czarnogóra 2-1
Re: [15.10.2023 godz. 15:00] EUR0 2024 - kwalifikacje - 8 kolejka
17.10. 18:00 Finlandia – Kazachstan 2-0
20:45 Anglia – Włochy 2-1
Irlandia Północna – Słowenia 0-2
Litwa – Węgry 0-2
Malta – Ukraina 0-2
San Marino – Dania 0-4
Serbia - Czarnogóra 2-0
20:45 Anglia – Włochy 2-1
Irlandia Północna – Słowenia 0-2
Litwa – Węgry 0-2
Malta – Ukraina 0-2
San Marino – Dania 0-4
Serbia - Czarnogóra 2-0
Re: [15.10.2023 godz. 15:00] EUR0 2024 - kwalifikacje - 8 kolejka
KOLEJKA 8
15.10. 15:00 Gruzja - Cypr
18:00 Czechy - Wyspy Owcze
Szwajcaria - Białoruś
20:45 Kosowo - Izrael 1-2
Norwegia - Hiszpania 0-2
Polska - Mołdawia 2-0
Rumunia - Andora 3-0
Turcja - Łotwa 3-0
Walia - Chorwacja 1-2
16.10. 18:00 Azerbejdżan - Austria 0-1
20:45 Belgia - Szwecja 2-0
Bośnia i Hercegowina - Portugalia 0-3
Gibraltar - Irlandia 0-3
Grecja - Holandia 1-2
Islandia - Liechtenstein 3-0
Luksemburg - Słowacja 1-2
17.10. 18:00 Finlandia - Kazachstan 2-1
20:45 Anglia - Włochy 1-1
Irlandia Północna - Słowenia 1-1
Litwa - Węgry 1-2
Malta - Ukraina 0-3
San Marino - Dania 0-3
Serbia - Czarnogóra 2-1
15.10. 15:00 Gruzja - Cypr
18:00 Czechy - Wyspy Owcze
Szwajcaria - Białoruś
20:45 Kosowo - Izrael 1-2
Norwegia - Hiszpania 0-2
Polska - Mołdawia 2-0
Rumunia - Andora 3-0
Turcja - Łotwa 3-0
Walia - Chorwacja 1-2
16.10. 18:00 Azerbejdżan - Austria 0-1
20:45 Belgia - Szwecja 2-0
Bośnia i Hercegowina - Portugalia 0-3
Gibraltar - Irlandia 0-3
Grecja - Holandia 1-2
Islandia - Liechtenstein 3-0
Luksemburg - Słowacja 1-2
17.10. 18:00 Finlandia - Kazachstan 2-1
20:45 Anglia - Włochy 1-1
Irlandia Północna - Słowenia 1-1
Litwa - Węgry 1-2
Malta - Ukraina 0-3
San Marino - Dania 0-3
Serbia - Czarnogóra 2-1
Re: [15.10.2023 godz. 15:00] EUR0 2024 - kwalifikacje - 8 kolejka
16.10.
18:00
Azerbejdżan - Austria 1-2
20:45
Belgia - Szwecja 3-1
Bośnia i Hercegowina - Portugalia 1-2
Gibraltar - Irlandia 0-3
Grecja - Holandia 0-2
Islandia - Liechtenstein 6-0
Luksemburg - Słowacja 2-1
18:00
Azerbejdżan - Austria 1-2
20:45
Belgia - Szwecja 3-1
Bośnia i Hercegowina - Portugalia 1-2
Gibraltar - Irlandia 0-3
Grecja - Holandia 0-2
Islandia - Liechtenstein 6-0
Luksemburg - Słowacja 2-1
Re: [15.10.2023 godz. 15:00] EUR0 2024 - kwalifikacje - 8 kolejka
17.10.
18:00
Finlandia - Kazachstan 3-1
18:00
Finlandia - Kazachstan 3-1
Re: [15.10.2023 godz. 15:00] EUR0 2024 - kwalifikacje - 8 kolejka
20:45
Anglia - Włochy 3-1
Irlandia Północna - Słowenia 0-2
Litwa - Węgry 0-2
Malta - Ukraina 0-5
San Marino - Dania 0-7
Serbia - Czarnogóra 3-1
Anglia - Włochy 3-1
Irlandia Północna - Słowenia 0-2
Litwa - Węgry 0-2
Malta - Ukraina 0-5
San Marino - Dania 0-7
Serbia - Czarnogóra 3-1
Re: [15.10.2023 godz. 15:00] EUR0 2024 - kwalifikacje - 8 kolejka
Typ Enkido
Kosowo - Izrael 2-1
Kosowo - Izrael 2-1