[01.03.2024, godz.17:45] 2 LIGA wiosna 2024 – 5 kolejka
[01.03.2024, godz.17:45] 2 LIGA wiosna 2024 – 5 kolejka
01.03. 17:45 Pogoń Siedlce - Hutnik Kraków
02.03. 12:00 Radunia Stężyca - Olimpia Elbląg
02.03. 12:00 Sandecja Nowy Sącz - GKS Jastrzębie
02.03. 16:30 Skra Częstochowa - Lech Poznań II
02.03. 17:00 Olimpia Grudziądz - Kotwica Kołobrzeg
02.03. 17:00 Polonia Bytom - Zagłębie Lubin II
03.03. 15:30 Chojniczanka - Stal Stalowa Wola
04.03. 16:30 ŁKS Łódź II - Stomil Olsztyn
04.03. 18:15 Wisła Puławy - KKS Kalisz
05.03. 13:00 Sandecja Nowy Sącz - Radunia Stężyca
06.03. 18:00 Olimpia Grudziądz - Olimpia Elbląg
02.03. 12:00 Radunia Stężyca - Olimpia Elbląg
02.03. 12:00 Sandecja Nowy Sącz - GKS Jastrzębie
02.03. 16:30 Skra Częstochowa - Lech Poznań II
02.03. 17:00 Olimpia Grudziądz - Kotwica Kołobrzeg
02.03. 17:00 Polonia Bytom - Zagłębie Lubin II
03.03. 15:30 Chojniczanka - Stal Stalowa Wola
04.03. 16:30 ŁKS Łódź II - Stomil Olsztyn
04.03. 18:15 Wisła Puławy - KKS Kalisz
05.03. 13:00 Sandecja Nowy Sącz - Radunia Stężyca
06.03. 18:00 Olimpia Grudziądz - Olimpia Elbląg
Re: [01.03.2024, godz.17:45] 2 LIGA wiosna 2024 – 5 kolejka
01.03. 17:45 Pogoń Siedlce - Hutnik Kraków 1-1
02.03. 12:00 Radunia Stężyca - Olimpia Elbląg 1-1
02.03. 12:00 Sandecja Nowy Sącz - GKS Jastrzębie 2-1
02.03. 16:30 Skra Częstochowa - Lech Poznań II 1-2
02.03. 17:00 Olimpia Grudziądz - Kotwica Kołobrzeg 0-0
02.03. 17:00 Polonia Bytom - Zagłębie Lubin II 0-2
03.03. 15:30 Chojniczanka - Stal Stalowa Wola 2-0
04.03. 16:30 ŁKS Łódź II - Stomil Olsztyn 1-1
04.03. 18:15 Wisła Puławy - KKS Kalisz 0-1
05.03. 13:00 Sandecja Nowy Sącz - Radunia Stężyca 2-1
06.03. 18:00 Olimpia Grudziądz - Olimpia Elbląg 2-0
02.03. 12:00 Radunia Stężyca - Olimpia Elbląg 1-1
02.03. 12:00 Sandecja Nowy Sącz - GKS Jastrzębie 2-1
02.03. 16:30 Skra Częstochowa - Lech Poznań II 1-2
02.03. 17:00 Olimpia Grudziądz - Kotwica Kołobrzeg 0-0
02.03. 17:00 Polonia Bytom - Zagłębie Lubin II 0-2
03.03. 15:30 Chojniczanka - Stal Stalowa Wola 2-0
04.03. 16:30 ŁKS Łódź II - Stomil Olsztyn 1-1
04.03. 18:15 Wisła Puławy - KKS Kalisz 0-1
05.03. 13:00 Sandecja Nowy Sącz - Radunia Stężyca 2-1
06.03. 18:00 Olimpia Grudziądz - Olimpia Elbląg 2-0
Re: [01.03.2024, godz.17:45] 2 LIGA wiosna 2024 – 5 kolejka
01.03. 17:45 Pogoń Siedlce - Hutnik Kraków 2-1
02.03. 12:00 Radunia Stężyca - Olimpia Elbląg 2-1
02.03. 12:00 Sandecja Nowy Sącz - GKS Jastrzębie 1-1
02.03. 16:30 Skra Częstochowa - Lech Poznań II 1-1
02.03. 17:00 Olimpia Grudziądz - Kotwica Kołobrzeg 0-1
02.03. 17:00 Polonia Bytom - Zagłębie Lubin II 1-1
03.03. 15:30 Chojniczanka - Stal Stalowa Wola 2-0
04.03. 16:30 ŁKS Łódź II - Stomil Olsztyn 1-1
04.03. 18:15 Wisła Puławy - KKS Kalisz 0-1
05.03. 13:00 Sandecja Nowy Sącz - Radunia Stężyca 1-1
06.03. 18:00 Olimpia Grudziądz - Olimpia Elbląg 1-1
02.03. 12:00 Radunia Stężyca - Olimpia Elbląg 2-1
02.03. 12:00 Sandecja Nowy Sącz - GKS Jastrzębie 1-1
02.03. 16:30 Skra Częstochowa - Lech Poznań II 1-1
02.03. 17:00 Olimpia Grudziądz - Kotwica Kołobrzeg 0-1
02.03. 17:00 Polonia Bytom - Zagłębie Lubin II 1-1
03.03. 15:30 Chojniczanka - Stal Stalowa Wola 2-0
04.03. 16:30 ŁKS Łódź II - Stomil Olsztyn 1-1
04.03. 18:15 Wisła Puławy - KKS Kalisz 0-1
05.03. 13:00 Sandecja Nowy Sącz - Radunia Stężyca 1-1
06.03. 18:00 Olimpia Grudziądz - Olimpia Elbląg 1-1
Re: [01.03.2024, godz.17:45] 2 LIGA wiosna 2024 – 5 kolejka
01.03. 17:45 Pogoń Siedlce - Hutnik Kraków 2-1
02.03. 12:00 Radunia Stężyca - Olimpia Elbląg 3-1
02.03. 12:00 Sandecja Nowy Sącz - GKS Jastrzębie 2-2
02.03. 16:30 Skra Częstochowa - Lech Poznań II 1-1
02.03. 17:00 Olimpia Grudziądz - Kotwica Kołobrzeg 1-2
02.03. 17:00 Polonia Bytom - Zagłębie Lubin II 1-1
03.03. 15:30 Chojniczanka - Stal Stalowa Wola 2-0
04.03. 16:30 ŁKS Łódź II - Stomil Olsztyn 3-0
04.03. 18:15 Wisła Puławy - KKS Kalisz 1-0
05.03. 13:00 Sandecja Nowy Sącz - Radunia Stężyca 3-2
06.03. 18:00 Olimpia Grudziądz - Olimpia Elbląg 2-2
02.03. 12:00 Radunia Stężyca - Olimpia Elbląg 3-1
02.03. 12:00 Sandecja Nowy Sącz - GKS Jastrzębie 2-2
02.03. 16:30 Skra Częstochowa - Lech Poznań II 1-1
02.03. 17:00 Olimpia Grudziądz - Kotwica Kołobrzeg 1-2
02.03. 17:00 Polonia Bytom - Zagłębie Lubin II 1-1
03.03. 15:30 Chojniczanka - Stal Stalowa Wola 2-0
04.03. 16:30 ŁKS Łódź II - Stomil Olsztyn 3-0
04.03. 18:15 Wisła Puławy - KKS Kalisz 1-0
05.03. 13:00 Sandecja Nowy Sącz - Radunia Stężyca 3-2
06.03. 18:00 Olimpia Grudziądz - Olimpia Elbląg 2-2
Re: [01.03.2024, godz.17:45] 2 LIGA wiosna 2024 – 5 kolejka
01.03. 17:45 Pogoń Siedlce - Hutnik Kraków 2-1
02.03. 12:00 Radunia Stężyca - Olimpia Elbląg 1-0
02.03. 12:00 Sandecja Nowy Sącz - GKS Jastrzębie 1-0
02.03. 16:30 Skra Częstochowa - Lech Poznań II 1-0
02.03. 17:00 Olimpia Grudziądz - Kotwica Kołobrzeg 0-1
02.03. 17:00 Polonia Bytom - Zagłębie Lubin II 1-0
03.03. 15:30 Chojniczanka - Stal Stalowa Wola 2-1
04.03. 16:30 ŁKS Łódź II - Stomil Olsztyn 2-1
04.03. 18:15 Wisła Puławy - KKS Kalisz 1-2
05.03. 13:00 Sandecja Nowy Sącz - Radunia Stężyca 1-0
06.03. 18:00 Olimpia Grudziądz - Olimpia Elbląg 1-0
02.03. 12:00 Radunia Stężyca - Olimpia Elbląg 1-0
02.03. 12:00 Sandecja Nowy Sącz - GKS Jastrzębie 1-0
02.03. 16:30 Skra Częstochowa - Lech Poznań II 1-0
02.03. 17:00 Olimpia Grudziądz - Kotwica Kołobrzeg 0-1
02.03. 17:00 Polonia Bytom - Zagłębie Lubin II 1-0
03.03. 15:30 Chojniczanka - Stal Stalowa Wola 2-1
04.03. 16:30 ŁKS Łódź II - Stomil Olsztyn 2-1
04.03. 18:15 Wisła Puławy - KKS Kalisz 1-2
05.03. 13:00 Sandecja Nowy Sącz - Radunia Stężyca 1-0
06.03. 18:00 Olimpia Grudziądz - Olimpia Elbląg 1-0
Re: [01.03.2024, godz.17:45] 2 LIGA wiosna 2024 – 5 kolejka
01.03. 17:45 Pogoń Siedlce - Hutnik Kraków 1-2
02.03. 12:00 Radunia Stężyca - Olimpia Elbląg 2-1
02.03. 12:00 Sandecja Nowy Sącz - GKS Jastrzębie 2-0
02.03. 16:30 Skra Częstochowa - Lech Poznań II 1-2
02.03. 17:00 Olimpia Grudziądz - Kotwica Kołobrzeg 1-2
02.03. 17:00 Polonia Bytom - Zagłębie Lubin II 1-1
03.03. 15:30 Chojniczanka - Stal Stalowa Wola 2-1
04.03. 16:30 ŁKS Łódź II - Stomil Olsztyn 2-1
04.03. 18:15 Wisła Puławy - KKS Kalisz 1-1
05.03. 13:00 Sandecja Nowy Sącz - Radunia Stężyca 2-1
06.03. 18:00 Olimpia Grudziądz - Olimpia Elbląg 2-1
02.03. 12:00 Radunia Stężyca - Olimpia Elbląg 2-1
02.03. 12:00 Sandecja Nowy Sącz - GKS Jastrzębie 2-0
02.03. 16:30 Skra Częstochowa - Lech Poznań II 1-2
02.03. 17:00 Olimpia Grudziądz - Kotwica Kołobrzeg 1-2
02.03. 17:00 Polonia Bytom - Zagłębie Lubin II 1-1
03.03. 15:30 Chojniczanka - Stal Stalowa Wola 2-1
04.03. 16:30 ŁKS Łódź II - Stomil Olsztyn 2-1
04.03. 18:15 Wisła Puławy - KKS Kalisz 1-1
05.03. 13:00 Sandecja Nowy Sącz - Radunia Stężyca 2-1
06.03. 18:00 Olimpia Grudziądz - Olimpia Elbląg 2-1
Re: [01.03.2024, godz.17:45] 2 LIGA wiosna 2024 – 5 kolejka
01.03. 17:45 Pogoń Siedlce - Hutnik Kraków 1-1
02.03. 12:00 Radunia Stężyca - Olimpia Elbląg 2-1
02.03. 12:00 Sandecja Nowy Sącz - GKS Jastrzębie 2-1
02.03. 16:30 Skra Częstochowa - Lech Poznań II 1-1
02.03. 17:00 Olimpia Grudziądz - Kotwica Kołobrzeg 0-1
02.03. 17:00 Polonia Bytom - Zagłębie Lubin II 2-1
03.03. 15:30 Chojniczanka - Stal Stalowa Wola 2-1
04.03. 16:30 ŁKS Łódź II - Stomil Olsztyn 2-1
04.03. 18:15 Wisła Puławy - KKS Kalisz 2-1
05.03. 13:00 Sandecja Nowy Sącz - Radunia Stężyca 2-1
06.03. 18:00 Olimpia Grudziądz - Olimpia Elbląg 2-0
02.03. 12:00 Radunia Stężyca - Olimpia Elbląg 2-1
02.03. 12:00 Sandecja Nowy Sącz - GKS Jastrzębie 2-1
02.03. 16:30 Skra Częstochowa - Lech Poznań II 1-1
02.03. 17:00 Olimpia Grudziądz - Kotwica Kołobrzeg 0-1
02.03. 17:00 Polonia Bytom - Zagłębie Lubin II 2-1
03.03. 15:30 Chojniczanka - Stal Stalowa Wola 2-1
04.03. 16:30 ŁKS Łódź II - Stomil Olsztyn 2-1
04.03. 18:15 Wisła Puławy - KKS Kalisz 2-1
05.03. 13:00 Sandecja Nowy Sącz - Radunia Stężyca 2-1
06.03. 18:00 Olimpia Grudziądz - Olimpia Elbląg 2-0
Re: [01.03.2024, godz.17:45] 2 LIGA wiosna 2024 – 5 kolejka
01.03. 17:45 Pogoń Siedlce - Hutnik Kraków 2-1
02.03. 12:00 Radunia Stężyca - Olimpia Elbląg 3-0
02.03. 12:00 Sandecja Nowy Sącz - GKS Jastrzębie 0-0
02.03. 16:30 Skra Częstochowa - Lech Poznań II 1-1
02.03. 17:00 Olimpia Grudziądz - Kotwica Kołobrzeg 0-1
02.03. 17:00 Polonia Bytom - Zagłębie Lubin II 0-1
03.03. 15:30 Chojniczanka - Stal Stalowa Wola 1-0
04.03. 16:30 ŁKS Łódź II - Stomil Olsztyn 2-0
04.03. 18:15 Wisła Puławy - KKS Kalisz 0-2
05.03. 13:00 Sandecja Nowy Sącz - Radunia Stężyca 1-2
06.03. 18:00 Olimpia Grudziądz - Olimpia Elbląg 0-3
02.03. 12:00 Radunia Stężyca - Olimpia Elbląg 3-0
02.03. 12:00 Sandecja Nowy Sącz - GKS Jastrzębie 0-0
02.03. 16:30 Skra Częstochowa - Lech Poznań II 1-1
02.03. 17:00 Olimpia Grudziądz - Kotwica Kołobrzeg 0-1
02.03. 17:00 Polonia Bytom - Zagłębie Lubin II 0-1
03.03. 15:30 Chojniczanka - Stal Stalowa Wola 1-0
04.03. 16:30 ŁKS Łódź II - Stomil Olsztyn 2-0
04.03. 18:15 Wisła Puławy - KKS Kalisz 0-2
05.03. 13:00 Sandecja Nowy Sącz - Radunia Stężyca 1-2
06.03. 18:00 Olimpia Grudziądz - Olimpia Elbląg 0-3
Re: [01.03.2024, godz.17:45] 2 LIGA wiosna 2024 – 5 kolejka
01.03. 17:45 Pogoń Siedlce - Hutnik Kraków 2-1
02.03. 12:00 Radunia Stężyca - Olimpia Elbląg 2-0
02.03. 12:00 Sandecja Nowy Sącz - GKS Jastrzębie 1-1
02.03. 16:30 Skra Częstochowa - Lech Poznań II 2-1
02.03. 17:00 Olimpia Grudziądz - Kotwica Kołobrzeg 0-1
02.03. 17:00 Polonia Bytom - Zagłębie Lubin II 1-1
03.03. 15:30 Chojniczanka - Stal Stalowa Wola 2-0
04.03. 16:30 ŁKS Łódź II - Stomil Olsztyn 1-2
04.03. 18:15 Wisła Puławy - KKS Kalisz 0-2
05.03. 13:00 Sandecja Nowy Sącz - Radunia Stężyca 1-2
06.03. 18:00 Olimpia Grudziądz - Olimpia Elbląg 0-3
02.03. 12:00 Radunia Stężyca - Olimpia Elbląg 2-0
02.03. 12:00 Sandecja Nowy Sącz - GKS Jastrzębie 1-1
02.03. 16:30 Skra Częstochowa - Lech Poznań II 2-1
02.03. 17:00 Olimpia Grudziądz - Kotwica Kołobrzeg 0-1
02.03. 17:00 Polonia Bytom - Zagłębie Lubin II 1-1
03.03. 15:30 Chojniczanka - Stal Stalowa Wola 2-0
04.03. 16:30 ŁKS Łódź II - Stomil Olsztyn 1-2
04.03. 18:15 Wisła Puławy - KKS Kalisz 0-2
05.03. 13:00 Sandecja Nowy Sącz - Radunia Stężyca 1-2
06.03. 18:00 Olimpia Grudziądz - Olimpia Elbląg 0-3
Re: [01.03.2024, godz.17:45] 2 LIGA wiosna 2024 – 5 kolejka
01.03. 17:45 Pogoń Siedlce - Hutnik Kraków 2-0
02.03. 12:00 Radunia Stężyca - Olimpia Elbląg 2-1
02.03. 12:00 Sandecja Nowy Sącz - GKS Jastrzębie 2-1
02.03. 16:30 Skra Częstochowa - Lech Poznań II 2-1
02.03. 17:00 Olimpia Grudziądz - Kotwica Kołobrzeg 1-2
02.03. 17:00 Polonia Bytom - Zagłębie Lubin II 2-1
03.03. 15:30 Chojniczanka - Stal Stalowa Wola 2-1
04.03. 16:30 ŁKS Łódź II - Stomil Olsztyn 2-1
04.03. 18:15 Wisła Puławy - KKS Kalisz 1-2
05.03. 13:00 Sandecja Nowy Sącz - Radunia Stężyca 2-1
06.03. 18:00 Olimpia Grudziądz - Olimpia Elbląg 2-1
02.03. 12:00 Radunia Stężyca - Olimpia Elbląg 2-1
02.03. 12:00 Sandecja Nowy Sącz - GKS Jastrzębie 2-1
02.03. 16:30 Skra Częstochowa - Lech Poznań II 2-1
02.03. 17:00 Olimpia Grudziądz - Kotwica Kołobrzeg 1-2
02.03. 17:00 Polonia Bytom - Zagłębie Lubin II 2-1
03.03. 15:30 Chojniczanka - Stal Stalowa Wola 2-1
04.03. 16:30 ŁKS Łódź II - Stomil Olsztyn 2-1
04.03. 18:15 Wisła Puławy - KKS Kalisz 1-2
05.03. 13:00 Sandecja Nowy Sącz - Radunia Stężyca 2-1
06.03. 18:00 Olimpia Grudziądz - Olimpia Elbląg 2-1