[16.03.2024, godz.20:00] BENELUX Wiosna 2024 – 9 kolejka
[16.03.2024, godz.20:00] BENELUX Wiosna 2024 – 9 kolejka
17.03. 18:30 Antwerp - Royale Union SG
17.03. 18:30 Gent - Charleroi
17.03. 18:30 Leuven - KV Mechelen
17.03. 18:30 St. Truiden - Club Brugge
17.03. 18:30 Westerlo - Genk
16.03. 20:00 Excelsior - Waalwijk
17.03. 14:30 Heerenveen - Feyenoord
17.03. 14:30 Utrecht - Nijmegen
17.03. 16:45 Sparta Rotterdam - Ajax
17.03. 20:00 PSV - Twente
17.03. 18:30 Gent - Charleroi
17.03. 18:30 Leuven - KV Mechelen
17.03. 18:30 St. Truiden - Club Brugge
17.03. 18:30 Westerlo - Genk
16.03. 20:00 Excelsior - Waalwijk
17.03. 14:30 Heerenveen - Feyenoord
17.03. 14:30 Utrecht - Nijmegen
17.03. 16:45 Sparta Rotterdam - Ajax
17.03. 20:00 PSV - Twente
Re: [16.03.2024, godz.20:00] BENELUX Wiosna 2024 – 9 kolejka
17.03. 18:30 Antwerp - Royale Union SG 1:1
17.03. 18:30 Gent - Charleroi 2:0
17.03. 18:30 Leuven - KV Mechelen 1:2
17.03. 18:30 St. Truiden - Club Brugge 0:2
17.03. 18:30 Westerlo - Genk 0:2
16.03. 20:00 Excelsior - Waalwijk 1:2
17.03. 14:30 Heerenveen - Feyenoord 0:2
17.03. 14:30 Utrecht - Nijmegen 1:1
17.03. 16:45 Sparta Rotterdam - Ajax 1:2
17.03. 20:00 PSV - Twente 3:1
17.03. 18:30 Gent - Charleroi 2:0
17.03. 18:30 Leuven - KV Mechelen 1:2
17.03. 18:30 St. Truiden - Club Brugge 0:2
17.03. 18:30 Westerlo - Genk 0:2
16.03. 20:00 Excelsior - Waalwijk 1:2
17.03. 14:30 Heerenveen - Feyenoord 0:2
17.03. 14:30 Utrecht - Nijmegen 1:1
17.03. 16:45 Sparta Rotterdam - Ajax 1:2
17.03. 20:00 PSV - Twente 3:1
Re: [16.03.2024, godz.20:00] BENELUX Wiosna 2024 – 9 kolejka
17.03. 18:30 Antwerp - Royale Union SG 1:1
17.03. 18:30 Gent - Charleroi 2:0
17.03. 18:30 Leuven - KV Mechelen 1:2
17.03. 18:30 St. Truiden - Club Brugge 0:1
17.03. 18:30 Westerlo - Genk 1:1
16.03. 20:00 Excelsior - Waalwijk 1:1
17.03. 14:30 Heerenveen - Feyenoord 0:1
17.03. 14:30 Utrecht - Nijmegen 1:1
17.03. 16:45 Sparta Rotterdam - Ajax 1:2
17.03. 20:00 PSV - Twente 2:1
17.03. 18:30 Gent - Charleroi 2:0
17.03. 18:30 Leuven - KV Mechelen 1:2
17.03. 18:30 St. Truiden - Club Brugge 0:1
17.03. 18:30 Westerlo - Genk 1:1
16.03. 20:00 Excelsior - Waalwijk 1:1
17.03. 14:30 Heerenveen - Feyenoord 0:1
17.03. 14:30 Utrecht - Nijmegen 1:1
17.03. 16:45 Sparta Rotterdam - Ajax 1:2
17.03. 20:00 PSV - Twente 2:1
Re: [16.03.2024, godz.20:00] BENELUX Wiosna 2024 – 9 kolejka
17.03. 18:30 Antwerp - Royale Union SG 2-1
17.03. 18:30 Gent - Charleroi 2-1
17.03. 18:30 Leuven - KV Mechelen 1-1
17.03. 18:30 St. Truiden - Club Brugge 1-3
17.03. 18:30 Westerlo - Genk 0-1
16.03. 20:00 Excelsior - Waalwijk 1-1
17.03. 14:30 Heerenveen - Feyenoord 1-2
17.03. 14:30 Utrecht - Nijmegen 2-1
17.03. 16:45 Sparta Rotterdam - Ajax 1-3
17.03. 20:00 PSV - Twente 2-1
17.03. 18:30 Gent - Charleroi 2-1
17.03. 18:30 Leuven - KV Mechelen 1-1
17.03. 18:30 St. Truiden - Club Brugge 1-3
17.03. 18:30 Westerlo - Genk 0-1
16.03. 20:00 Excelsior - Waalwijk 1-1
17.03. 14:30 Heerenveen - Feyenoord 1-2
17.03. 14:30 Utrecht - Nijmegen 2-1
17.03. 16:45 Sparta Rotterdam - Ajax 1-3
17.03. 20:00 PSV - Twente 2-1
Re: [16.03.2024, godz.20:00] BENELUX Wiosna 2024 – 9 kolejka
17.03. 18:30 Antwerp - Royale Union SG 1-1
17.03. 18:30 Gent - Charleroi 3-0
17.03. 18:30 Leuven - KV Mechelen 1-1
17.03. 18:30 St. Truiden - Club Brugge 0-2
17.03. 18:30 Westerlo - Genk 1-2
16.03. 20:00 Excelsior - Waalwijk 1-0
17.03. 14:30 Heerenveen - Feyenoord 1-4
17.03. 14:30 Utrecht - Nijmegen 1-0
17.03. 16:45 Sparta Rotterdam - Ajax 0-2
17.03. 20:00 PSV - Twente 3-0
17.03. 18:30 Gent - Charleroi 3-0
17.03. 18:30 Leuven - KV Mechelen 1-1
17.03. 18:30 St. Truiden - Club Brugge 0-2
17.03. 18:30 Westerlo - Genk 1-2
16.03. 20:00 Excelsior - Waalwijk 1-0
17.03. 14:30 Heerenveen - Feyenoord 1-4
17.03. 14:30 Utrecht - Nijmegen 1-0
17.03. 16:45 Sparta Rotterdam - Ajax 0-2
17.03. 20:00 PSV - Twente 3-0
Re: [16.03.2024, godz.20:00] BENELUX Wiosna 2024 – 9 kolejka
17.03. 18:30 Antwerp - Royale Union SG 1-1
17.03. 18:30 Gent - Charleroi 2-0
17.03. 18:30 Leuven - KV Mechelen 1-1
17.03. 18:30 St. Truiden - Club Brugge 0-2
17.03. 18:30 Westerlo - Genk 1-2
16.03. 20:00 Excelsior - Waalwijk 2-1
17.03. 14:30 Heerenveen - Feyenoord 0-2
17.03. 14:30 Utrecht - Nijmegen 2-1
17.03. 16:45 Sparta Rotterdam - Ajax 1-2
17.03. 20:00 PSV - Twente 2-0
17.03. 18:30 Gent - Charleroi 2-0
17.03. 18:30 Leuven - KV Mechelen 1-1
17.03. 18:30 St. Truiden - Club Brugge 0-2
17.03. 18:30 Westerlo - Genk 1-2
16.03. 20:00 Excelsior - Waalwijk 2-1
17.03. 14:30 Heerenveen - Feyenoord 0-2
17.03. 14:30 Utrecht - Nijmegen 2-1
17.03. 16:45 Sparta Rotterdam - Ajax 1-2
17.03. 20:00 PSV - Twente 2-0
Re: [16.03.2024, godz.20:00] BENELUX Wiosna 2024 – 9 kolejka
17.03. 18:30 Antwerp 1-2 Royale Union SG
17.03. 18:30 Gent 2-1 Charleroi
17.03. 18:30 Leuven 1-0 KV Mechelen
17.03. 18:30 St. Truiden 0-1 Club Brugge
17.03. 18:30 Westerlo 1-2 Genk
16.03. 20:00 Excelsior 1-1 Waalwijk
17.03. 14:30 Heerenveen 1-2 Feyenoord
17.03. 14:30 Utrecht 2-0 Nijmegen
17.03. 16:45 Sparta Rotterdam 1-1 Ajax
17.03. 20:00 PSV 2-0 Twente
17.03. 18:30 Gent 2-1 Charleroi
17.03. 18:30 Leuven 1-0 KV Mechelen
17.03. 18:30 St. Truiden 0-1 Club Brugge
17.03. 18:30 Westerlo 1-2 Genk
16.03. 20:00 Excelsior 1-1 Waalwijk
17.03. 14:30 Heerenveen 1-2 Feyenoord
17.03. 14:30 Utrecht 2-0 Nijmegen
17.03. 16:45 Sparta Rotterdam 1-1 Ajax
17.03. 20:00 PSV 2-0 Twente
Talent – to robić z łatwością to, co jest trudne dla innych. Robić to, co niemożliwe dla talentu – oto geniusz. Henri Frédéric Amiel
Re: [16.03.2024, godz.20:00] BENELUX Wiosna 2024 – 9 kolejka
17.03. 18:30 Antwerp - Royale Union SG 1-1
17.03. 18:30 Gent - Charleroi 2-1
17.03. 18:30 Leuven - KV Mechelen 0-2
17.03. 18:30 St. Truiden - Club Brugge 0-2
17.03. 18:30 Westerlo - Genk 0-2
16.03. 20:00 Excelsior - Waalwijk 1-1
17.03. 14:30 Heerenveen - Feyenoord 1-2
17.03. 14:30 Utrecht - Nijmegen 1-1
17.03. 16:45 Sparta Rotterdam - Ajax 1-2
17.03. 20:00 PSV - Twente 2-1
17.03. 18:30 Gent - Charleroi 2-1
17.03. 18:30 Leuven - KV Mechelen 0-2
17.03. 18:30 St. Truiden - Club Brugge 0-2
17.03. 18:30 Westerlo - Genk 0-2
16.03. 20:00 Excelsior - Waalwijk 1-1
17.03. 14:30 Heerenveen - Feyenoord 1-2
17.03. 14:30 Utrecht - Nijmegen 1-1
17.03. 16:45 Sparta Rotterdam - Ajax 1-2
17.03. 20:00 PSV - Twente 2-1
Re: [16.03.2024, godz.20:00] BENELUX Wiosna 2024 – 9 kolejka
17.03. 18:30 Antwerp - Royale Union SG 1-0
17.03. 18:30 Gent – Charleroi 2-0
17.03. 18:30 Leuven - KV Mechelen 1-2
17.03. 18:30 St. Truiden - Club Brugge 1-2
17.03. 18:30 Westerlo – Genk 0-1
16.03. 20:00 Excelsior – Waalwijk 1-0
17.03. 14:30 Heerenveen – Feyenoord 1-2
17.03. 14:30 Utrecht – Nijmegen 1-0
17.03. 16:45 Sparta Rotterdam – Ajax 0-1
17.03. 20:00 PSV - Twente 2-0
17.03. 18:30 Gent – Charleroi 2-0
17.03. 18:30 Leuven - KV Mechelen 1-2
17.03. 18:30 St. Truiden - Club Brugge 1-2
17.03. 18:30 Westerlo – Genk 0-1
16.03. 20:00 Excelsior – Waalwijk 1-0
17.03. 14:30 Heerenveen – Feyenoord 1-2
17.03. 14:30 Utrecht – Nijmegen 1-0
17.03. 16:45 Sparta Rotterdam – Ajax 0-1
17.03. 20:00 PSV - Twente 2-0
Re: [16.03.2024, godz.20:00] BENELUX Wiosna 2024 – 9 kolejka
17.03. 18:30 Antwerp - Royale Union SG 1-2
17.03. 18:30 Gent - Charleroi 2-1
17.03. 18:30 Leuven - KV Mechelen 1-2
17.03. 18:30 St. Truiden - Club Brugge 1-2
17.03. 18:30 Westerlo - Genk 1-2
16.03. 20:00 Excelsior - Waalwijk 2-1
17.03. 14:30 Heerenveen - Feyenoord 1-3
17.03. 14:30 Utrecht - Nijmegen 2-1
17.03. 16:45 Sparta Rotterdam - Ajax 1-2
17.03. 20:00 PSV - Twente 3-1
17.03. 18:30 Gent - Charleroi 2-1
17.03. 18:30 Leuven - KV Mechelen 1-2
17.03. 18:30 St. Truiden - Club Brugge 1-2
17.03. 18:30 Westerlo - Genk 1-2
16.03. 20:00 Excelsior - Waalwijk 2-1
17.03. 14:30 Heerenveen - Feyenoord 1-3
17.03. 14:30 Utrecht - Nijmegen 2-1
17.03. 16:45 Sparta Rotterdam - Ajax 1-2
17.03. 20:00 PSV - Twente 3-1