[23.02.2024, godz.17:00] 2 LIGA wiosna 2024 – 4 kolejka
[23.02.2024, godz.17:00] 2 LIGA wiosna 2024 – 4 kolejka
23.02. 17:00 Stal Stalowa Wola - ŁKS Łódź II
23.02. 18:30 Polonia Bytom - Radunia Stężyca
24.02. 12:00 Lech Poznań II - Olimpia Grudziądz
24.02. 12:45 Kotwica Kołobrzeg - Chojniczanka
24.02. 13:00 Hutnik Kraków - GKS Jastrzębie
24.02. 15:30 Olimpia Elbląg - Skra Częstochowa
24.02. 18:00 KKS Kalisz - Pogoń Siedlce
24.02. 19:30 Sandecja Nowy Sącz - Zagłębie Lubin II
25.02. 12:00 Stomil Olsztyn - Wisła Puławy
23.02. 18:30 Polonia Bytom - Radunia Stężyca
24.02. 12:00 Lech Poznań II - Olimpia Grudziądz
24.02. 12:45 Kotwica Kołobrzeg - Chojniczanka
24.02. 13:00 Hutnik Kraków - GKS Jastrzębie
24.02. 15:30 Olimpia Elbląg - Skra Częstochowa
24.02. 18:00 KKS Kalisz - Pogoń Siedlce
24.02. 19:30 Sandecja Nowy Sącz - Zagłębie Lubin II
25.02. 12:00 Stomil Olsztyn - Wisła Puławy
Re: [23.02.2024, godz.17:00] 2 LIGA wiosna 2024 – 4 kolejka
23.02. 17:00 Stal Stalowa Wola - ŁKS Łódź II 2-1
23.02. 18:30 Polonia Bytom - Radunia Stężyca 2-1
24.02. 12:00 Lech Poznań II - Olimpia Grudziądz 2-1
24.02. 12:45 Kotwica Kołobrzeg - Chojniczanka 2-1
24.02. 13:00 Hutnik Kraków - GKS Jastrzębie 2-1
24.02. 15:30 Olimpia Elbląg - Skra Częstochowa 1-1
24.02. 18:00 KKS Kalisz - Pogoń Siedlce 2-1
24.02. 19:30 Sandecja Nowy Sącz - Zagłębie Lubin II 2-1
25.02. 12:00 Stomil Olsztyn - Wisła Puławy 2-1
23.02. 18:30 Polonia Bytom - Radunia Stężyca 2-1
24.02. 12:00 Lech Poznań II - Olimpia Grudziądz 2-1
24.02. 12:45 Kotwica Kołobrzeg - Chojniczanka 2-1
24.02. 13:00 Hutnik Kraków - GKS Jastrzębie 2-1
24.02. 15:30 Olimpia Elbląg - Skra Częstochowa 1-1
24.02. 18:00 KKS Kalisz - Pogoń Siedlce 2-1
24.02. 19:30 Sandecja Nowy Sącz - Zagłębie Lubin II 2-1
25.02. 12:00 Stomil Olsztyn - Wisła Puławy 2-1
Re: [23.02.2024, godz.17:00] 2 LIGA wiosna 2024 – 4 kolejka
23.02. 17:00 Stal Stalowa Wola - ŁKS Łódź II 2-1
23.02. 18:30 Polonia Bytom - Radunia Stężyca 1-2
24.02. 12:00 Lech Poznań II - Olimpia Grudziądz 1-0
24.02. 12:45 Kotwica Kołobrzeg – Chojniczanka 1-0
24.02. 13:00 Hutnik Kraków - GKS Jastrzębie 1-0
24.02. 15:30 Olimpia Elbląg - Skra Częstochowa 1-0
24.02. 18:00 KKS Kalisz - Pogoń Siedlce 2-1
24.02. 19:30 Sandecja Nowy Sącz - Zagłębie Lubin II 2-1
25.02. 12:00 Stomil Olsztyn - Wisła Puławy 2-1
23.02. 18:30 Polonia Bytom - Radunia Stężyca 1-2
24.02. 12:00 Lech Poznań II - Olimpia Grudziądz 1-0
24.02. 12:45 Kotwica Kołobrzeg – Chojniczanka 1-0
24.02. 13:00 Hutnik Kraków - GKS Jastrzębie 1-0
24.02. 15:30 Olimpia Elbląg - Skra Częstochowa 1-0
24.02. 18:00 KKS Kalisz - Pogoń Siedlce 2-1
24.02. 19:30 Sandecja Nowy Sącz - Zagłębie Lubin II 2-1
25.02. 12:00 Stomil Olsztyn - Wisła Puławy 2-1
Re: [23.02.2024, godz.17:00] 2 LIGA wiosna 2024 – 4 kolejka
23.02. 17:00 Stal Stalowa Wola - ŁKS Łódź II 2-1
23.02. 18:30 Polonia Bytom - Radunia Stężyca 2-1
24.02. 12:00 Lech Poznań II - Olimpia Grudziądz 3-2
24.02. 12:45 Kotwica Kołobrzeg - Chojniczanka 2-0
24.02. 13:00 Hutnik Kraków - GKS Jastrzębie 3-1
24.02. 15:30 Olimpia Elbląg - Skra Częstochowa 2-1
24.02. 18:00 KKS Kalisz - Pogoń Siedlce 2-0
24.02. 19:30 Sandecja Nowy Sącz - Zagłębie Lubin II 2-1
25.02. 12:00 Stomil Olsztyn - Wisła Puławy 1-1
23.02. 18:30 Polonia Bytom - Radunia Stężyca 2-1
24.02. 12:00 Lech Poznań II - Olimpia Grudziądz 3-2
24.02. 12:45 Kotwica Kołobrzeg - Chojniczanka 2-0
24.02. 13:00 Hutnik Kraków - GKS Jastrzębie 3-1
24.02. 15:30 Olimpia Elbląg - Skra Częstochowa 2-1
24.02. 18:00 KKS Kalisz - Pogoń Siedlce 2-0
24.02. 19:30 Sandecja Nowy Sącz - Zagłębie Lubin II 2-1
25.02. 12:00 Stomil Olsztyn - Wisła Puławy 1-1
Re: [23.02.2024, godz.17:00] 2 LIGA wiosna 2024 – 4 kolejka
23.02. 17:00 Stal Stalowa Wola - ŁKS Łódź II 2-2
23.02. 18:30 Polonia Bytom - Radunia Stężyca 1-0
24.02. 12:00 Lech Poznań II - Olimpia Grudziądz 2-1
24.02. 12:45 Kotwica Kołobrzeg - Chojniczanka 1-0
24.02. 13:00 Hutnik Kraków - GKS Jastrzębie 2-1
24.02. 15:30 Olimpia Elbląg - Skra Częstochowa 1-2
24.02. 18:00 KKS Kalisz - Pogoń Siedlce 1-1
24.02. 19:30 Sandecja Nowy Sącz - Zagłębie Lubin II 2-1
25.02. 12:00 Stomil Olsztyn - Wisła Puławy 2-2
23.02. 18:30 Polonia Bytom - Radunia Stężyca 1-0
24.02. 12:00 Lech Poznań II - Olimpia Grudziądz 2-1
24.02. 12:45 Kotwica Kołobrzeg - Chojniczanka 1-0
24.02. 13:00 Hutnik Kraków - GKS Jastrzębie 2-1
24.02. 15:30 Olimpia Elbląg - Skra Częstochowa 1-2
24.02. 18:00 KKS Kalisz - Pogoń Siedlce 1-1
24.02. 19:30 Sandecja Nowy Sącz - Zagłębie Lubin II 2-1
25.02. 12:00 Stomil Olsztyn - Wisła Puławy 2-2
Re: [23.02.2024, godz.17:00] 2 LIGA wiosna 2024 – 4 kolejka
23.02. 17:00 Stal Stalowa Wola - ŁKS Łódź II 0-2
23.02. 18:30 Polonia Bytom - Radunia Stężyca 1-2
24.02. 12:00 Lech Poznań II - Olimpia Grudziądz 1-0
24.02. 12:45 Kotwica Kołobrzeg - Chojniczanka 2-0
24.02. 13:00 Hutnik Kraków - GKS Jastrzębie 2-1
24.02. 15:30 Olimpia Elbląg - Skra Częstochowa 0-3
24.02. 18:00 KKS Kalisz - Pogoń Siedlce 3-0
24.02. 19:30 Sandecja Nowy Sącz - Zagłębie Lubin II 0-1
25.02. 12:00 Stomil Olsztyn - Wisła Puławy 3-1
23.02. 18:30 Polonia Bytom - Radunia Stężyca 1-2
24.02. 12:00 Lech Poznań II - Olimpia Grudziądz 1-0
24.02. 12:45 Kotwica Kołobrzeg - Chojniczanka 2-0
24.02. 13:00 Hutnik Kraków - GKS Jastrzębie 2-1
24.02. 15:30 Olimpia Elbląg - Skra Częstochowa 0-3
24.02. 18:00 KKS Kalisz - Pogoń Siedlce 3-0
24.02. 19:30 Sandecja Nowy Sącz - Zagłębie Lubin II 0-1
25.02. 12:00 Stomil Olsztyn - Wisła Puławy 3-1
Re: [23.02.2024, godz.17:00] 2 LIGA wiosna 2024 – 4 kolejka
23.02. 17:00 Stal Stalowa Wola - ŁKS Łódź II 2-1
23.02. 18:30 Polonia Bytom - Radunia Stężyca 2-1
24.02. 12:00 Lech Poznań II - Olimpia Grudziądz 1-2
24.02. 12:45 Kotwica Kołobrzeg – Chojniczanka 2-1
24.02. 13:00 Hutnik Kraków - GKS Jastrzębie 2-1
24.02. 15:30 Olimpia Elbląg - Skra Częstochowa 2-1
24.02. 18:00 KKS Kalisz - Pogoń Siedlce 1-0
24.02. 19:30 Sandecja Nowy Sącz - Zagłębie Lubin II 1-1
25.02. 12:00 Stomil Olsztyn - Wisła Puławy 2-1
23.02. 18:30 Polonia Bytom - Radunia Stężyca 2-1
24.02. 12:00 Lech Poznań II - Olimpia Grudziądz 1-2
24.02. 12:45 Kotwica Kołobrzeg – Chojniczanka 2-1
24.02. 13:00 Hutnik Kraków - GKS Jastrzębie 2-1
24.02. 15:30 Olimpia Elbląg - Skra Częstochowa 2-1
24.02. 18:00 KKS Kalisz - Pogoń Siedlce 1-0
24.02. 19:30 Sandecja Nowy Sącz - Zagłębie Lubin II 1-1
25.02. 12:00 Stomil Olsztyn - Wisła Puławy 2-1
Re: [23.02.2024, godz.17:00] 2 LIGA wiosna 2024 – 4 kolejka
23.02. 17:00 Stal Stalowa Wola - ŁKS Łódź II 2-1
23.02. 18:30 Polonia Bytom - Radunia Stężyca 2-1
24.02. 12:00 Lech Poznań II - Olimpia Grudziądz 2-2
24.02. 12:45 Kotwica Kołobrzeg - Chojniczanka 3-1
24.02. 13:00 Hutnik Kraków - GKS Jastrzębie 3-1
24.02. 15:30 Olimpia Elbląg - Skra Częstochowa 2-1
24.02. 18:00 KKS Kalisz - Pogoń Siedlce 2-0
24.02. 19:30 Sandecja Nowy Sącz - Zagłębie Lubin II 2-1
25.02. 12:00 Stomil Olsztyn - Wisła Puławy 2-1
23.02. 18:30 Polonia Bytom - Radunia Stężyca 2-1
24.02. 12:00 Lech Poznań II - Olimpia Grudziądz 2-2
24.02. 12:45 Kotwica Kołobrzeg - Chojniczanka 3-1
24.02. 13:00 Hutnik Kraków - GKS Jastrzębie 3-1
24.02. 15:30 Olimpia Elbląg - Skra Częstochowa 2-1
24.02. 18:00 KKS Kalisz - Pogoń Siedlce 2-0
24.02. 19:30 Sandecja Nowy Sącz - Zagłębie Lubin II 2-1
25.02. 12:00 Stomil Olsztyn - Wisła Puławy 2-1
Re: [23.02.2024, godz.17:00] 2 LIGA wiosna 2024 – 4 kolejka
23.02. 17:00 Stal Stalowa Wola - ŁKS Łódź II 2-1
23.02. 18:30 Polonia Bytom - Radunia Stężyca 2-1
24.02. 12:00 Lech Poznań II - Olimpia Grudziądz 2-0
24.02. 12:45 Kotwica Kołobrzeg - Chojniczanka 2-1
24.02. 13:00 Hutnik Kraków - GKS Jastrzębie 2-1
24.02. 15:30 Olimpia Elbląg - Skra Częstochowa 1-0
24.02. 18:00 KKS Kalisz - Pogoń Siedlce 2-1
24.02. 19:30 Sandecja Nowy Sącz - Zagłębie Lubin II 2-1
25.02. 12:00 Stomil Olsztyn - Wisła Puławy 1-0
23.02. 18:30 Polonia Bytom - Radunia Stężyca 2-1
24.02. 12:00 Lech Poznań II - Olimpia Grudziądz 2-0
24.02. 12:45 Kotwica Kołobrzeg - Chojniczanka 2-1
24.02. 13:00 Hutnik Kraków - GKS Jastrzębie 2-1
24.02. 15:30 Olimpia Elbląg - Skra Częstochowa 1-0
24.02. 18:00 KKS Kalisz - Pogoń Siedlce 2-1
24.02. 19:30 Sandecja Nowy Sącz - Zagłębie Lubin II 2-1
25.02. 12:00 Stomil Olsztyn - Wisła Puławy 1-0
Re: [23.02.2024, godz.17:00] 2 LIGA wiosna 2024 – 4 kolejka
23.02. 17:00 Stal Stalowa Wola - ŁKS Łódź II 2-1
23.02. 18:30 Polonia Bytom - Radunia Stężyca 1-1
24.02. 12:00 Lech Poznań II - Olimpia Grudziądz 1-1
24.02. 12:45 Kotwica Kołobrzeg – Chojniczanka 2-1
24.02. 13:00 Hutnik Kraków - GKS Jastrzębie 2-1
24.02. 15:30 Olimpia Elbląg - Skra Częstochowa 2-1
24.02. 18:00 KKS Kalisz - Pogoń Siedlce 1-1
24.02. 19:30 Sandecja Nowy Sącz - Zagłębie Lubin II 2-1
25.02. 12:00 Stomil Olsztyn - Wisła Puławy 1-1
23.02. 18:30 Polonia Bytom - Radunia Stężyca 1-1
24.02. 12:00 Lech Poznań II - Olimpia Grudziądz 1-1
24.02. 12:45 Kotwica Kołobrzeg – Chojniczanka 2-1
24.02. 13:00 Hutnik Kraków - GKS Jastrzębie 2-1
24.02. 15:30 Olimpia Elbląg - Skra Częstochowa 2-1
24.02. 18:00 KKS Kalisz - Pogoń Siedlce 1-1
24.02. 19:30 Sandecja Nowy Sącz - Zagłębie Lubin II 2-1
25.02. 12:00 Stomil Olsztyn - Wisła Puławy 1-1