15.03. 19:00 Skra Częstochowa - Olimpia Grudziądz 2-0
15.03. 20:00 Wisła Puławy - Sandecja Nowy Sącz 2-1
16.03. 13:00 Zagłębie Lubin II - Lech Poznań II 2-0
17.03. 12:00 Pogoń Siedlce - Polonia Bytom 2-0
17.03. 14:00 GKS Jastrzębie - Olimpia Elbląg 1-0
17.03. 14:00 Radunia Stężyca - Kotwica Kołobrzeg 1-3
17.03. 17:00 Chojniczanka - Stomil Olsztyn 3-1
17.03. 19:30 Stal Stalowa Wola - KKS Kalisz 0-1
18.03. 18:15 ŁKS Łódź II - Hutnik Kraków 1-1
[15.03.2024, godz.19:00] 2 LIGA wiosna 2024 – 7 kolejka
Re: [15.03.2024, godz.19:00] 2 LIGA wiosna 2024 – 7 kolejka
15.03. 19:00 Skra Częstochowa 2-1 Olimpia Grudziądz
15.03. 20:00 Wisła Puławy 1-2 Sandecja Nowy Sącz
16.03. 13:00 Zagłębie Lubin II 1-0 Lech Poznań II
17.03. 12:00 Pogoń Siedlce 1-0 Polonia Bytom
17.03. 14:00 GKS Jastrzębie 1-1 Olimpia Elbląg
17.03. 14:00 Radunia Stężyca 1-2 Kotwica Kołobrzeg
17.03. 17:00 Chojniczanka 1-0 Stomil Olsztyn
17.03. 19:30 Stal Stalowa Wola 1-2 KKS Kalisz
18.03. 18:15 ŁKS Łódź II 1-0 Hutnik Kraków
15.03. 20:00 Wisła Puławy 1-2 Sandecja Nowy Sącz
16.03. 13:00 Zagłębie Lubin II 1-0 Lech Poznań II
17.03. 12:00 Pogoń Siedlce 1-0 Polonia Bytom
17.03. 14:00 GKS Jastrzębie 1-1 Olimpia Elbląg
17.03. 14:00 Radunia Stężyca 1-2 Kotwica Kołobrzeg
17.03. 17:00 Chojniczanka 1-0 Stomil Olsztyn
17.03. 19:30 Stal Stalowa Wola 1-2 KKS Kalisz
18.03. 18:15 ŁKS Łódź II 1-0 Hutnik Kraków
Talent – to robić z łatwością to, co jest trudne dla innych. Robić to, co niemożliwe dla talentu – oto geniusz. Henri Frédéric Amiel
Re: [15.03.2024, godz.19:00] 2 LIGA wiosna 2024 – 7 kolejka
15.03. 19:00 Skra Częstochowa - Olimpia Grudziądz 1-1
15.03. 20:00 Wisła Puławy - Sandecja Nowy Sącz 1-1
16.03. 13:00 Zagłębie Lubin II - Lech Poznań II 2-2
17.03. 12:00 Pogoń Siedlce - Polonia Bytom 2-1
17.03. 14:00 GKS Jastrzębie - Olimpia Elbląg 1-0
17.03. 14:00 Radunia Stężyca - Kotwica Kołobrzeg 1-1
17.03. 17:00 Chojniczanka - Stomil Olsztyn 2-0
17.03. 19:30 Stal Stalowa Wola - KKS Kalisz 2-1
18.03. 18:15 ŁKS Łódź II - Hutnik Kraków 1-2
15.03. 20:00 Wisła Puławy - Sandecja Nowy Sącz 1-1
16.03. 13:00 Zagłębie Lubin II - Lech Poznań II 2-2
17.03. 12:00 Pogoń Siedlce - Polonia Bytom 2-1
17.03. 14:00 GKS Jastrzębie - Olimpia Elbląg 1-0
17.03. 14:00 Radunia Stężyca - Kotwica Kołobrzeg 1-1
17.03. 17:00 Chojniczanka - Stomil Olsztyn 2-0
17.03. 19:30 Stal Stalowa Wola - KKS Kalisz 2-1
18.03. 18:15 ŁKS Łódź II - Hutnik Kraków 1-2
Re: [15.03.2024, godz.19:00] 2 LIGA wiosna 2024 – 7 kolejka
15.03. 19:00 Skra Częstochowa - Olimpia Grudziądz 2-1
15.03. 20:00 Wisła Puławy - Sandecja Nowy Sącz 2-1
16.03. 13:00 Zagłębie Lubin II - Lech Poznań II 1-1
17.03. 12:00 Pogoń Siedlce - Polonia Bytom 2-1
17.03. 14:00 GKS Jastrzębie - Olimpia Elbląg 1-1
17.03. 14:00 Radunia Stężyca - Kotwica Kołobrzeg 1-1
17.03. 17:00 Chojniczanka - Stomil Olsztyn 2-1
17.03. 19:30 Stal Stalowa Wola - KKS Kalisz 2-1
18.03. 18:15 ŁKS Łódź II - Hutnik Kraków 1-1
15.03. 20:00 Wisła Puławy - Sandecja Nowy Sącz 2-1
16.03. 13:00 Zagłębie Lubin II - Lech Poznań II 1-1
17.03. 12:00 Pogoń Siedlce - Polonia Bytom 2-1
17.03. 14:00 GKS Jastrzębie - Olimpia Elbląg 1-1
17.03. 14:00 Radunia Stężyca - Kotwica Kołobrzeg 1-1
17.03. 17:00 Chojniczanka - Stomil Olsztyn 2-1
17.03. 19:30 Stal Stalowa Wola - KKS Kalisz 2-1
18.03. 18:15 ŁKS Łódź II - Hutnik Kraków 1-1
Re: [15.03.2024, godz.19:00] 2 LIGA wiosna 2024 – 7 kolejka
15.03. 19:00 Skra Częstochowa - Olimpia Grudziądz 1-0
15.03. 20:00 Wisła Puławy - Sandecja Nowy Sącz 2-1
16.03. 13:00 Zagłębie Lubin II - Lech Poznań II 2-1
17.03. 12:00 Pogoń Siedlce - Polonia Bytom 1-2
17.03. 14:00 GKS Jastrzębie - Olimpia Elbląg 2-1
17.03. 14:00 Radunia Stężyca - Kotwica Kołobrzeg 1-1
17.03. 17:00 Chojniczanka - Stomil Olsztyn 2-1
17.03. 19:30 Stal Stalowa Wola - KKS Kalisz 1-2
18.03. 18:15 ŁKS Łódź II - Hutnik Kraków 1-3
15.03. 20:00 Wisła Puławy - Sandecja Nowy Sącz 2-1
16.03. 13:00 Zagłębie Lubin II - Lech Poznań II 2-1
17.03. 12:00 Pogoń Siedlce - Polonia Bytom 1-2
17.03. 14:00 GKS Jastrzębie - Olimpia Elbląg 2-1
17.03. 14:00 Radunia Stężyca - Kotwica Kołobrzeg 1-1
17.03. 17:00 Chojniczanka - Stomil Olsztyn 2-1
17.03. 19:30 Stal Stalowa Wola - KKS Kalisz 1-2
18.03. 18:15 ŁKS Łódź II - Hutnik Kraków 1-3
Re: [15.03.2024, godz.19:00] 2 LIGA wiosna 2024 – 7 kolejka
15.03. 19:00 Skra Częstochowa - Olimpia Grudziądz 2-1
15.03. 20:00 Wisła Puławy - Sandecja Nowy Sącz 2-1
16.03. 13:00 Zagłębie Lubin II - Lech Poznań II 2-1
17.03. 12:00 Pogoń Siedlce - Polonia Bytom 2-1
17.03. 14:00 GKS Jastrzębie - Olimpia Elbląg 2-1
17.03. 14:00 Radunia Stężyca - Kotwica Kołobrzeg 1-2
17.03. 17:00 Chojniczanka - Stomil Olsztyn 2-1
17.03. 19:30 Stal Stalowa Wola - KKS Kalisz 2-1
18.03. 18:15 ŁKS Łódź II - Hutnik Kraków 2-1
15.03. 20:00 Wisła Puławy - Sandecja Nowy Sącz 2-1
16.03. 13:00 Zagłębie Lubin II - Lech Poznań II 2-1
17.03. 12:00 Pogoń Siedlce - Polonia Bytom 2-1
17.03. 14:00 GKS Jastrzębie - Olimpia Elbląg 2-1
17.03. 14:00 Radunia Stężyca - Kotwica Kołobrzeg 1-2
17.03. 17:00 Chojniczanka - Stomil Olsztyn 2-1
17.03. 19:30 Stal Stalowa Wola - KKS Kalisz 2-1
18.03. 18:15 ŁKS Łódź II - Hutnik Kraków 2-1