[22.03.2024, godz.19:00] 2 LIGA wiosna 2024 – 8 kolejka
[22.03.2024, godz.19:00] 2 LIGA wiosna 2024 – 8 kolejka
22.03. 19:00 Skra Częstochowa - Chojniczanka
22.03. 20:00 Pogoń Siedlce - Olimpia Elbląg
23.03. 13:00 Lech Poznań II - GKS Jastrzębie
23.03. 13:00 Sandecja Nowy Sącz - ŁKS Łódź II
23.03. 14:30 KKS Kalisz - Stomil Olsztyn
23.03. 18:00 Olimpia Grudziądz - Radunia Stężyca
24.03. 12:00 Hutnik Kraków - Stal Stalowa Wola
24.03. 17:15 Kotwica Kołobrzeg - Zagłębie Lubin II
24.03. 19:10 Polonia Bytom - Wisła Puławy
22.03. 20:00 Pogoń Siedlce - Olimpia Elbląg
23.03. 13:00 Lech Poznań II - GKS Jastrzębie
23.03. 13:00 Sandecja Nowy Sącz - ŁKS Łódź II
23.03. 14:30 KKS Kalisz - Stomil Olsztyn
23.03. 18:00 Olimpia Grudziądz - Radunia Stężyca
24.03. 12:00 Hutnik Kraków - Stal Stalowa Wola
24.03. 17:15 Kotwica Kołobrzeg - Zagłębie Lubin II
24.03. 19:10 Polonia Bytom - Wisła Puławy
Re: [22.03.2024, godz.19:00] 2 LIGA wiosna 2024 – 8 kolejka
22.03. 19:00 Skra Częstochowa - Chojniczanka 3-1
22.03. 20:00 Pogoń Siedlce - Olimpia Elbląg 2-2
23.03. 13:00 Lech Poznań II - GKS Jastrzębie 2-1
23.03. 13:00 Sandecja Nowy Sącz - ŁKS Łódź II 2-2
23.03. 14:30 KKS Kalisz - Stomil Olsztyn 2-0
23.03. 18:00 Olimpia Grudziądz - Radunia Stężyca 2-1
24.03. 12:00 Hutnik Kraków - Stal Stalowa Wola 3-2
24.03. 17:15 Kotwica Kołobrzeg - Zagłębie Lubin II 1-1
24.03. 19:10 Polonia Bytom - Wisła Puławy 2-2
22.03. 20:00 Pogoń Siedlce - Olimpia Elbląg 2-2
23.03. 13:00 Lech Poznań II - GKS Jastrzębie 2-1
23.03. 13:00 Sandecja Nowy Sącz - ŁKS Łódź II 2-2
23.03. 14:30 KKS Kalisz - Stomil Olsztyn 2-0
23.03. 18:00 Olimpia Grudziądz - Radunia Stężyca 2-1
24.03. 12:00 Hutnik Kraków - Stal Stalowa Wola 3-2
24.03. 17:15 Kotwica Kołobrzeg - Zagłębie Lubin II 1-1
24.03. 19:10 Polonia Bytom - Wisła Puławy 2-2
Re: [22.03.2024, godz.19:00] 2 LIGA wiosna 2024 – 8 kolejka
22.03. 19:00 Skra Częstochowa - Chojniczanka 0:1
22.03. 20:00 Pogoń Siedlce - Olimpia Elbląg 2:0
23.03. 13:00 Lech Poznań II - GKS Jastrzębie 1:0
23.03. 13:00 Sandecja Nowy Sącz - ŁKS Łódź II 2:1
23.03. 14:30 KKS Kalisz - Stomil Olsztyn 2:0
23.03. 18:00 Olimpia Grudziądz - Radunia Stężyca 1:2
24.03. 12:00 Hutnik Kraków - Stal Stalowa Wola 1:1
24.03. 17:15 Kotwica Kołobrzeg - Zagłębie Lubin II 1:0
24.03. 19:10 Polonia Bytom - Wisła Puławy 2:1
22.03. 20:00 Pogoń Siedlce - Olimpia Elbląg 2:0
23.03. 13:00 Lech Poznań II - GKS Jastrzębie 1:0
23.03. 13:00 Sandecja Nowy Sącz - ŁKS Łódź II 2:1
23.03. 14:30 KKS Kalisz - Stomil Olsztyn 2:0
23.03. 18:00 Olimpia Grudziądz - Radunia Stężyca 1:2
24.03. 12:00 Hutnik Kraków - Stal Stalowa Wola 1:1
24.03. 17:15 Kotwica Kołobrzeg - Zagłębie Lubin II 1:0
24.03. 19:10 Polonia Bytom - Wisła Puławy 2:1
Re: [22.03.2024, godz.19:00] 2 LIGA wiosna 2024 – 8 kolejka
22.03. 19:00 Skra Częstochowa 1-2 Chojniczanka
22.03. 20:00 Pogoń Siedlce 1-0 Olimpia Elbląg
23.03. 13:00 Lech Poznań II 1-2 GKS Jastrzębie
23.03. 13:00 Sandecja Nowy Sącz 1-0 ŁKS Łódź II
23.03. 14:30 KKS Kalisz 3-1 Stomil Olsztyn
23.03. 18:00 Olimpia Grudziądz 1-2 Radunia Stężyca
24.03. 12:00 Hutnik Kraków 1-1 Stal Stalowa Wola
24.03. 17:15 Kotwica Kołobrzeg 2-1 Zagłębie Lubin II
24.03. 19:10 Polonia Bytom 1-0 Wisła Puławy
22.03. 20:00 Pogoń Siedlce 1-0 Olimpia Elbląg
23.03. 13:00 Lech Poznań II 1-2 GKS Jastrzębie
23.03. 13:00 Sandecja Nowy Sącz 1-0 ŁKS Łódź II
23.03. 14:30 KKS Kalisz 3-1 Stomil Olsztyn
23.03. 18:00 Olimpia Grudziądz 1-2 Radunia Stężyca
24.03. 12:00 Hutnik Kraków 1-1 Stal Stalowa Wola
24.03. 17:15 Kotwica Kołobrzeg 2-1 Zagłębie Lubin II
24.03. 19:10 Polonia Bytom 1-0 Wisła Puławy
Talent – to robić z łatwością to, co jest trudne dla innych. Robić to, co niemożliwe dla talentu – oto geniusz. Henri Frédéric Amiel
Re: [22.03.2024, godz.19:00] 2 LIGA wiosna 2024 – 8 kolejka
22.03. 19:00 Skra Częstochowa - Chojniczanka 1:1
22.03. 20:00 Pogoń Siedlce - Olimpia Elbląg 1:0
23.03. 13:00 Lech Poznań II - GKS Jastrzębie 1:0
23.03. 13:00 Sandecja Nowy Sącz - ŁKS Łódź II 2:1
23.03. 14:30 KKS Kalisz - Stomil Olsztyn 2:0
23.03. 18:00 Olimpia Grudziądz - Radunia Stężyca 1:1
24.03. 12:00 Hutnik Kraków - Stal Stalowa Wola 2:1
24.03. 17:15 Kotwica Kołobrzeg - Zagłębie Lubin II 2:0
24.03. 19:10 Polonia Bytom - Wisła Puławy 2:1
22.03. 20:00 Pogoń Siedlce - Olimpia Elbląg 1:0
23.03. 13:00 Lech Poznań II - GKS Jastrzębie 1:0
23.03. 13:00 Sandecja Nowy Sącz - ŁKS Łódź II 2:1
23.03. 14:30 KKS Kalisz - Stomil Olsztyn 2:0
23.03. 18:00 Olimpia Grudziądz - Radunia Stężyca 1:1
24.03. 12:00 Hutnik Kraków - Stal Stalowa Wola 2:1
24.03. 17:15 Kotwica Kołobrzeg - Zagłębie Lubin II 2:0
24.03. 19:10 Polonia Bytom - Wisła Puławy 2:1
Re: [22.03.2024, godz.19:00] 2 LIGA wiosna 2024 – 8 kolejka
22.03. 19:00 Skra Częstochowa - Chojniczanka 1-2
22.03. 20:00 Pogoń Siedlce - Olimpia Elbląg 2-1
23.03. 13:00 Lech Poznań II - GKS Jastrzębie 2-1
23.03. 13:00 Sandecja Nowy Sącz - ŁKS Łódź II 2-1
23.03. 14:30 KKS Kalisz - Stomil Olsztyn 2-1
23.03. 18:00 Olimpia Grudziądz - Radunia Stężyca 1-2
24.03. 12:00 Hutnik Kraków - Stal Stalowa Wola 1-2
24.03. 17:15 Kotwica Kołobrzeg - Zagłębie Lubin II 2-1
24.03. 19:10 Polonia Bytom - Wisła Puławy 2-1
22.03. 20:00 Pogoń Siedlce - Olimpia Elbląg 2-1
23.03. 13:00 Lech Poznań II - GKS Jastrzębie 2-1
23.03. 13:00 Sandecja Nowy Sącz - ŁKS Łódź II 2-1
23.03. 14:30 KKS Kalisz - Stomil Olsztyn 2-1
23.03. 18:00 Olimpia Grudziądz - Radunia Stężyca 1-2
24.03. 12:00 Hutnik Kraków - Stal Stalowa Wola 1-2
24.03. 17:15 Kotwica Kołobrzeg - Zagłębie Lubin II 2-1
24.03. 19:10 Polonia Bytom - Wisła Puławy 2-1
Re: [22.03.2024, godz.19:00] 2 LIGA wiosna 2024 – 8 kolejka
22.03. 19:00 Skra Częstochowa – Chojniczanka 1-0
22.03. 20:00 Pogoń Siedlce - Olimpia Elbląg 2-1
23.03. 13:00 Lech Poznań II - GKS Jastrzębie 2-1
23.03. 13:00 Sandecja Nowy Sącz - ŁKS Łódź II 0-1
23.03. 14:30 KKS Kalisz - Stomil Olsztyn 2-0
23.03. 18:00 Olimpia Grudziądz - Radunia Stężyca 1-2
24.03. 12:00 Hutnik Kraków - Stal Stalowa Wola 1-0
24.03. 17:15 Kotwica Kołobrzeg - Zagłębie Lubin II 1-0
24.03. 19:10 Polonia Bytom - Wisła Puławy 2-1
22.03. 20:00 Pogoń Siedlce - Olimpia Elbląg 2-1
23.03. 13:00 Lech Poznań II - GKS Jastrzębie 2-1
23.03. 13:00 Sandecja Nowy Sącz - ŁKS Łódź II 0-1
23.03. 14:30 KKS Kalisz - Stomil Olsztyn 2-0
23.03. 18:00 Olimpia Grudziądz - Radunia Stężyca 1-2
24.03. 12:00 Hutnik Kraków - Stal Stalowa Wola 1-0
24.03. 17:15 Kotwica Kołobrzeg - Zagłębie Lubin II 1-0
24.03. 19:10 Polonia Bytom - Wisła Puławy 2-1
Re: [22.03.2024, godz.19:00] 2 LIGA wiosna 2024 – 8 kolejka
22.03. 19:00 Skra Częstochowa - Chojniczanka 0-1
22.03. 20:00 Pogoń Siedlce - Olimpia Elbląg 2-1
23.03. 13:00 Lech Poznań II - GKS Jastrzębie 2-0
23.03. 13:00 Sandecja Nowy Sącz - ŁKS Łódź II 0-2
23.03. 14:30 KKS Kalisz - Stomil Olsztyn 3-0
23.03. 18:00 Olimpia Grudziądz - Radunia Stężyca 1-2
24.03. 12:00 Hutnik Kraków - Stal Stalowa Wola 0-0
24.03. 17:15 Kotwica Kołobrzeg - Zagłębie Lubin II 1-0
24.03. 19:10 Polonia Bytom - Wisła Puławy 3-1
22.03. 20:00 Pogoń Siedlce - Olimpia Elbląg 2-1
23.03. 13:00 Lech Poznań II - GKS Jastrzębie 2-0
23.03. 13:00 Sandecja Nowy Sącz - ŁKS Łódź II 0-2
23.03. 14:30 KKS Kalisz - Stomil Olsztyn 3-0
23.03. 18:00 Olimpia Grudziądz - Radunia Stężyca 1-2
24.03. 12:00 Hutnik Kraków - Stal Stalowa Wola 0-0
24.03. 17:15 Kotwica Kołobrzeg - Zagłębie Lubin II 1-0
24.03. 19:10 Polonia Bytom - Wisła Puławy 3-1
Re: [22.03.2024, godz.19:00] 2 LIGA wiosna 2024 – 8 kolejka
22.03. 19:00 Skra Częstochowa – Chojniczanka 2-0
22.03. 20:00 Pogoń Siedlce - Olimpia Elbląg 2-1
23.03. 13:00 Lech Poznań II - GKS Jastrzębie 2-1
23.03. 13:00 Sandecja Nowy Sącz - ŁKS Łódź II 1-2
23.03. 14:30 KKS Kalisz - Stomil Olsztyn 1-0
23.03. 18:00 Olimpia Grudziądz - Radunia Stężyca 1-1
24.03. 12:00 Hutnik Kraków - Stal Stalowa Wola 1-0
24.03. 17:15 Kotwica Kołobrzeg - Zagłębie Lubin II 1-2
24.03. 19:10 Polonia Bytom - Wisła Puławy 1-0
22.03. 20:00 Pogoń Siedlce - Olimpia Elbląg 2-1
23.03. 13:00 Lech Poznań II - GKS Jastrzębie 2-1
23.03. 13:00 Sandecja Nowy Sącz - ŁKS Łódź II 1-2
23.03. 14:30 KKS Kalisz - Stomil Olsztyn 1-0
23.03. 18:00 Olimpia Grudziądz - Radunia Stężyca 1-1
24.03. 12:00 Hutnik Kraków - Stal Stalowa Wola 1-0
24.03. 17:15 Kotwica Kołobrzeg - Zagłębie Lubin II 1-2
24.03. 19:10 Polonia Bytom - Wisła Puławy 1-0
Re: [22.03.2024, godz.19:00] 2 LIGA wiosna 2024 – 8 kolejka
22.03. 19:00 Skra Częstochowa – Chojniczanka 2-1
22.03. 20:00 Pogoń Siedlce - Olimpia Elbląg 2-1
23.03. 13:00 Lech Poznań II - GKS Jastrzębie 2-1
23.03. 13:00 Sandecja Nowy Sącz - ŁKS Łódź II 2-1
23.03. 14:30 KKS Kalisz - Stomil Olsztyn 2-0
23.03. 18:00 Olimpia Grudziądz - Radunia Stężyca 2-1
24.03. 12:00 Hutnik Kraków - Stal Stalowa Wola 2-1
24.03. 17:15 Kotwica Kołobrzeg - Zagłębie Lubin II 2-1
24.03. 19:10 Polonia Bytom - Wisła Puławy 2-1
22.03. 20:00 Pogoń Siedlce - Olimpia Elbląg 2-1
23.03. 13:00 Lech Poznań II - GKS Jastrzębie 2-1
23.03. 13:00 Sandecja Nowy Sącz - ŁKS Łódź II 2-1
23.03. 14:30 KKS Kalisz - Stomil Olsztyn 2-0
23.03. 18:00 Olimpia Grudziądz - Radunia Stężyca 2-1
24.03. 12:00 Hutnik Kraków - Stal Stalowa Wola 2-1
24.03. 17:15 Kotwica Kołobrzeg - Zagłębie Lubin II 2-1
24.03. 19:10 Polonia Bytom - Wisła Puławy 2-1