[12.04.2024, godz.16:30] 2 LIGA wiosna 2024 – 11 kolejka
[12.04.2024, godz.16:30] 2 LIGA wiosna 2024 – 11 kolejka
12.04. 16:30 Pogoń Siedlce - Olimpia Grudziądz
12.04. 20:00 Stomil Olsztyn - Polonia Bytom
13.04. 15:10 Stal Stalowa Wola - Olimpia Elbląg
13.04. 17:00 KKS Kalisz - Sandecja Nowy Sącz
13.04. 19:00 Chojniczanka - Hutnik Kraków
14.04. 12:00 Wisła Puławy - Kotwica Kołobrzeg
14.04. 16:00 Zagłębie Lubin II - Radunia Stężyca
14.04. 17:00 GKS Jastrzębie - Skra Częstochowa
15.04. 18:15 ŁKS Łódź II - Lech Poznań II
12.04. 20:00 Stomil Olsztyn - Polonia Bytom
13.04. 15:10 Stal Stalowa Wola - Olimpia Elbląg
13.04. 17:00 KKS Kalisz - Sandecja Nowy Sącz
13.04. 19:00 Chojniczanka - Hutnik Kraków
14.04. 12:00 Wisła Puławy - Kotwica Kołobrzeg
14.04. 16:00 Zagłębie Lubin II - Radunia Stężyca
14.04. 17:00 GKS Jastrzębie - Skra Częstochowa
15.04. 18:15 ŁKS Łódź II - Lech Poznań II
Re: [12.04.2024, godz.16:30] 2 LIGA wiosna 2024 – 11 kolejka
12.04. 16:30 Pogoń Siedlce - Olimpia Grudziądz 2-1
12.04. 20:00 Stomil Olsztyn - Polonia Bytom 1-1
13.04. 15:10 Stal Stalowa Wola - Olimpia Elbląg 2-1
13.04. 17:00 KKS Kalisz - Sandecja Nowy Sącz 1-0
13.04. 19:00 Chojniczanka - Hutnik Kraków 2-1
14.04. 12:00 Wisła Puławy - Kotwica Kołobrzeg 1-0
14.04. 16:00 Zagłębie Lubin II - Radunia Stężyca 1-1
14.04. 17:00 GKS Jastrzębie - Skra Częstochowa 1-0
15.04. 18:15 ŁKS Łódź II - Lech Poznań II 2-1
12.04. 20:00 Stomil Olsztyn - Polonia Bytom 1-1
13.04. 15:10 Stal Stalowa Wola - Olimpia Elbląg 2-1
13.04. 17:00 KKS Kalisz - Sandecja Nowy Sącz 1-0
13.04. 19:00 Chojniczanka - Hutnik Kraków 2-1
14.04. 12:00 Wisła Puławy - Kotwica Kołobrzeg 1-0
14.04. 16:00 Zagłębie Lubin II - Radunia Stężyca 1-1
14.04. 17:00 GKS Jastrzębie - Skra Częstochowa 1-0
15.04. 18:15 ŁKS Łódź II - Lech Poznań II 2-1
Re: [12.04.2024, godz.16:30] 2 LIGA wiosna 2024 – 11 kolejka
12.04. 16:30 Pogoń Siedlce - Olimpia Grudziądz 2-1
12.04. 20:00 Stomil Olsztyn - Polonia Bytom 2-2
13.04. 15:10 Stal Stalowa Wola - Olimpia Elbląg 3-1
13.04. 17:00 KKS Kalisz - Sandecja Nowy Sącz 2-0
13.04. 19:00 Chojniczanka - Hutnik Kraków 1-0
14.04. 12:00 Wisła Puławy - Kotwica Kołobrzeg 1-2
14.04. 16:00 Zagłębie Lubin II - Radunia Stężyca 2-2
14.04. 17:00 GKS Jastrzębie - Skra Częstochowa 1-2
15.04. 18:15 ŁKS Łódź II - Lech Poznań II 2-2
12.04. 20:00 Stomil Olsztyn - Polonia Bytom 2-2
13.04. 15:10 Stal Stalowa Wola - Olimpia Elbląg 3-1
13.04. 17:00 KKS Kalisz - Sandecja Nowy Sącz 2-0
13.04. 19:00 Chojniczanka - Hutnik Kraków 1-0
14.04. 12:00 Wisła Puławy - Kotwica Kołobrzeg 1-2
14.04. 16:00 Zagłębie Lubin II - Radunia Stężyca 2-2
14.04. 17:00 GKS Jastrzębie - Skra Częstochowa 1-2
15.04. 18:15 ŁKS Łódź II - Lech Poznań II 2-2
Re: [12.04.2024, godz.16:30] 2 LIGA wiosna 2024 – 11 kolejka
12.04. 16:30 Pogoń Siedlce - Olimpia Grudziądz 2:0
12.04. 20:00 Stomil Olsztyn - Polonia Bytom 1:2
13.04. 15:10 Stal Stalowa Wola - Olimpia Elbląg 2:1
13.04. 17:00 KKS Kalisz - Sandecja Nowy Sącz 3:1
13.04. 19:00 Chojniczanka - Hutnik Kraków 1:0
14.04. 12:00 Wisła Puławy - Kotwica Kołobrzeg 1:1
14.04. 16:00 Zagłębie Lubin II - Radunia Stężyca 0:1
14.04. 17:00 GKS Jastrzębie - Skra Częstochowa 1:1
15.04. 18:15 ŁKS Łódź II - Lech Poznań II 1:0
12.04. 20:00 Stomil Olsztyn - Polonia Bytom 1:2
13.04. 15:10 Stal Stalowa Wola - Olimpia Elbląg 2:1
13.04. 17:00 KKS Kalisz - Sandecja Nowy Sącz 3:1
13.04. 19:00 Chojniczanka - Hutnik Kraków 1:0
14.04. 12:00 Wisła Puławy - Kotwica Kołobrzeg 1:1
14.04. 16:00 Zagłębie Lubin II - Radunia Stężyca 0:1
14.04. 17:00 GKS Jastrzębie - Skra Częstochowa 1:1
15.04. 18:15 ŁKS Łódź II - Lech Poznań II 1:0
Re: [12.04.2024, godz.16:30] 2 LIGA wiosna 2024 – 11 kolejka
12.04. 16:30 Pogoń Siedlce - Olimpia Grudziądz 2-1
12.04. 20:00 Stomil Olsztyn - Polonia Bytom 1-0
13.04. 15:10 Stal Stalowa Wola - Olimpia Elbląg 1-0
13.04. 17:00 KKS Kalisz - Sandecja Nowy Sącz 2-0
13.04. 19:00 Chojniczanka - Hutnik Kraków 1-0
14.04. 12:00 Wisła Puławy - Kotwica Kołobrzeg 2-1
14.04. 16:00 Zagłębie Lubin II - Radunia Stężyca 2-1
14.04. 17:00 GKS Jastrzębie - Skra Częstochowa 1-0
15.04. 18:15 ŁKS Łódź II - Lech Poznań II 2-1
12.04. 20:00 Stomil Olsztyn - Polonia Bytom 1-0
13.04. 15:10 Stal Stalowa Wola - Olimpia Elbląg 1-0
13.04. 17:00 KKS Kalisz - Sandecja Nowy Sącz 2-0
13.04. 19:00 Chojniczanka - Hutnik Kraków 1-0
14.04. 12:00 Wisła Puławy - Kotwica Kołobrzeg 2-1
14.04. 16:00 Zagłębie Lubin II - Radunia Stężyca 2-1
14.04. 17:00 GKS Jastrzębie - Skra Częstochowa 1-0
15.04. 18:15 ŁKS Łódź II - Lech Poznań II 2-1
Re: [12.04.2024, godz.16:30] 2 LIGA wiosna 2024 – 11 kolejka
12.04. 16:30 Pogoń Siedlce - Olimpia Grudziądz 3-1
12.04. 20:00 Stomil Olsztyn - Polonia Bytom 0-1
13.04. 15:10 Stal Stalowa Wola - Olimpia Elbląg 1-0
13.04. 17:00 KKS Kalisz - Sandecja Nowy Sącz 2-0
13.04. 19:00 Chojniczanka - Hutnik Kraków 2-1
14.04. 12:00 Wisła Puławy - Kotwica Kołobrzeg 0-2
14.04. 16:00 Zagłębie Lubin II - Radunia Stężyca 1-2
14.04. 17:00 GKS Jastrzębie - Skra Częstochowa 0-0
15.04. 18:15 ŁKS Łódź II - Lech Poznań II 3-0
12.04. 20:00 Stomil Olsztyn - Polonia Bytom 0-1
13.04. 15:10 Stal Stalowa Wola - Olimpia Elbląg 1-0
13.04. 17:00 KKS Kalisz - Sandecja Nowy Sącz 2-0
13.04. 19:00 Chojniczanka - Hutnik Kraków 2-1
14.04. 12:00 Wisła Puławy - Kotwica Kołobrzeg 0-2
14.04. 16:00 Zagłębie Lubin II - Radunia Stężyca 1-2
14.04. 17:00 GKS Jastrzębie - Skra Częstochowa 0-0
15.04. 18:15 ŁKS Łódź II - Lech Poznań II 3-0
Re: [12.04.2024, godz.16:30] 2 LIGA wiosna 2024 – 11 kolejka
12.04. 16:30 Pogoń Siedlce - Olimpia Grudziądz 1-1
12.04. 20:00 Stomil Olsztyn - Polonia Bytom 1-1
13.04. 15:10 Stal Stalowa Wola - Olimpia Elbląg 2-0
13.04. 17:00 KKS Kalisz - Sandecja Nowy Sącz 1-0
13.04. 19:00 Chojniczanka - Hutnik Kraków 1-0
14.04. 12:00 Wisła Puławy - Kotwica Kołobrzeg 1-1
14.04. 16:00 Zagłębie Lubin II - Radunia Stężyca 2-0
14.04. 17:00 GKS Jastrzębie - Skra Częstochowa 1-0
15.04. 18:15 ŁKS Łódź II - Lech Poznań II 1-1
12.04. 20:00 Stomil Olsztyn - Polonia Bytom 1-1
13.04. 15:10 Stal Stalowa Wola - Olimpia Elbląg 2-0
13.04. 17:00 KKS Kalisz - Sandecja Nowy Sącz 1-0
13.04. 19:00 Chojniczanka - Hutnik Kraków 1-0
14.04. 12:00 Wisła Puławy - Kotwica Kołobrzeg 1-1
14.04. 16:00 Zagłębie Lubin II - Radunia Stężyca 2-0
14.04. 17:00 GKS Jastrzębie - Skra Częstochowa 1-0
15.04. 18:15 ŁKS Łódź II - Lech Poznań II 1-1
Re: [12.04.2024, godz.16:30] 2 LIGA wiosna 2024 – 11 kolejka
12.04. 16:30 Pogoń Siedlce - Olimpia Grudziądz 2-1
12.04. 20:00 Stomil Olsztyn - Polonia Bytom 0-1
13.04. 15:10 Stal Stalowa Wola - Olimpia Elbląg 2-1
13.04. 17:00 KKS Kalisz - Sandecja Nowy Sącz 2-1
13.04. 19:00 Chojniczanka - Hutnik Kraków 2-1
14.04. 12:00 Wisła Puławy - Kotwica Kołobrzeg 0-1
14.04. 16:00 Zagłębie Lubin II - Radunia Stężyca 2-0
14.04. 17:00 GKS Jastrzębie - Skra Częstochowa 1-0
15.04. 18:15 ŁKS Łódź II - Lech Poznań II 2-1
12.04. 20:00 Stomil Olsztyn - Polonia Bytom 0-1
13.04. 15:10 Stal Stalowa Wola - Olimpia Elbląg 2-1
13.04. 17:00 KKS Kalisz - Sandecja Nowy Sącz 2-1
13.04. 19:00 Chojniczanka - Hutnik Kraków 2-1
14.04. 12:00 Wisła Puławy - Kotwica Kołobrzeg 0-1
14.04. 16:00 Zagłębie Lubin II - Radunia Stężyca 2-0
14.04. 17:00 GKS Jastrzębie - Skra Częstochowa 1-0
15.04. 18:15 ŁKS Łódź II - Lech Poznań II 2-1
Re: [12.04.2024, godz.16:30] 2 LIGA wiosna 2024 – 11 kolejka
12.04. 16:30 Pogoń Siedlce - Olimpia Grudziądz 2-0
12.04. 20:00 Stomil Olsztyn - Polonia Bytom 2-1
13.04. 15:10 Stal Stalowa Wola - Olimpia Elbląg 2-1
13.04. 17:00 KKS Kalisz - Sandecja Nowy Sącz 2-1
13.04. 19:00 Chojniczanka - Hutnik Kraków 2-1
14.04. 12:00 Wisła Puławy - Kotwica Kołobrzeg 1-1
14.04. 16:00 Zagłębie Lubin II - Radunia Stężyca 1-1
14.04. 17:00 GKS Jastrzębie - Skra Częstochowa 2-1
15.04. 18:15 ŁKS Łódź II - Lech Poznań II 2-1
12.04. 20:00 Stomil Olsztyn - Polonia Bytom 2-1
13.04. 15:10 Stal Stalowa Wola - Olimpia Elbląg 2-1
13.04. 17:00 KKS Kalisz - Sandecja Nowy Sącz 2-1
13.04. 19:00 Chojniczanka - Hutnik Kraków 2-1
14.04. 12:00 Wisła Puławy - Kotwica Kołobrzeg 1-1
14.04. 16:00 Zagłębie Lubin II - Radunia Stężyca 1-1
14.04. 17:00 GKS Jastrzębie - Skra Częstochowa 2-1
15.04. 18:15 ŁKS Łódź II - Lech Poznań II 2-1
Re: [12.04.2024, godz.16:30] 2 LIGA wiosna 2024 – 11 kolejka
12.04. 16:30 Pogoń Siedlce - Olimpia Grudziądz 2-1
12.04. 20:00 Stomil Olsztyn - Polonia Bytom 1-2
13.04. 15:10 Stal Stalowa Wola - Olimpia Elbląg 2-0
13.04. 17:00 KKS Kalisz - Sandecja Nowy Sącz 2-1
13.04. 19:00 Chojniczanka - Hutnik Kraków 1-1
14.04. 12:00 Wisła Puławy - Kotwica Kołobrzeg 2-1
14.04. 16:00 Zagłębie Lubin II - Radunia Stężyca 1-1
14.04. 17:00 GKS Jastrzębie - Skra Częstochowa 1-0
15.04. 18:15 ŁKS Łódź II - Lech Poznań II 2-1
12.04. 20:00 Stomil Olsztyn - Polonia Bytom 1-2
13.04. 15:10 Stal Stalowa Wola - Olimpia Elbląg 2-0
13.04. 17:00 KKS Kalisz - Sandecja Nowy Sącz 2-1
13.04. 19:00 Chojniczanka - Hutnik Kraków 1-1
14.04. 12:00 Wisła Puławy - Kotwica Kołobrzeg 2-1
14.04. 16:00 Zagłębie Lubin II - Radunia Stężyca 1-1
14.04. 17:00 GKS Jastrzębie - Skra Częstochowa 1-0
15.04. 18:15 ŁKS Łódź II - Lech Poznań II 2-1