[20.04.2024, godz.18:15] BENELUX Wiosna 2024 – 12 kolejka
[20.04.2024, godz.18:15] BENELUX Wiosna 2024 – 12 kolejka
20.04. 18:15 Westerlo - St. Liege
20.04. 20:00 Gent - KV Mechelen
20.04. 20:45 Genk - Anderlecht
21.04. 13:30 Cercle Brugge - Antwerp
21.04. 16:00 Kortrijk - RWDM
20.04. 18:00 Differdange - Hesperange
21.04. 16:00 Dudelange - Schifflange
21.04. 16:00 Kaerjeng - Victoria Rosport
21.04. 16:00 Mondorf - Union Titus Petange
21.04. 16:00 Racing Luxembourg - Wiltz
20.04. 20:00 Gent - KV Mechelen
20.04. 20:45 Genk - Anderlecht
21.04. 13:30 Cercle Brugge - Antwerp
21.04. 16:00 Kortrijk - RWDM
20.04. 18:00 Differdange - Hesperange
21.04. 16:00 Dudelange - Schifflange
21.04. 16:00 Kaerjeng - Victoria Rosport
21.04. 16:00 Mondorf - Union Titus Petange
21.04. 16:00 Racing Luxembourg - Wiltz
Re: [20.04.2024, godz.18:15] BENELUX Wiosna 2024 – 12 kolejka
20.04. 18:15 Westerlo - St. Liege 1-1
20.04. 20:00 Gent - KV Mechelen 2-1
20.04. 20:45 Genk - Anderlecht 0-1
21.04. 13:30 Cercle Brugge - Antwerp 1-1
21.04. 16:00 Kortrijk - RWDM 2-1
20.04. 18:00 Differdange - Hesperange 2-1
21.04. 16:00 Dudelange - Schifflange 3-0
21.04. 16:00 Kaerjeng - Victoria Rosport 1-0
21.04. 16:00 Mondorf - Union Titus Petange 1-1
21.04. 16:00 Racing Luxembourg - Wiltz 1-0
20.04. 20:00 Gent - KV Mechelen 2-1
20.04. 20:45 Genk - Anderlecht 0-1
21.04. 13:30 Cercle Brugge - Antwerp 1-1
21.04. 16:00 Kortrijk - RWDM 2-1
20.04. 18:00 Differdange - Hesperange 2-1
21.04. 16:00 Dudelange - Schifflange 3-0
21.04. 16:00 Kaerjeng - Victoria Rosport 1-0
21.04. 16:00 Mondorf - Union Titus Petange 1-1
21.04. 16:00 Racing Luxembourg - Wiltz 1-0
Re: [20.04.2024, godz.18:15] BENELUX Wiosna 2024 – 12 kolejka
20.04. 18:15 Westerlo - St. Liege 1:2
20.04. 20:00 Gent - KV Mechelen 2:0
20.04. 20:45 Genk - Anderlecht 0:1
21.04. 13:30 Cercle Brugge - Antwerp 2:1
21.04. 16:00 Kortrijk - RWDM 0:1
20.04. 18:00 Differdange - Hesperange 2:0
21.04. 16:00 Dudelange - Schifflange 3:1
21.04. 16:00 Kaerjeng - Victoria Rosport 0:2
21.04. 16:00 Mondorf - Union Titus Petange 2:1
21.04. 16:00 Racing Luxembourg - Wiltz 2:0
20.04. 20:00 Gent - KV Mechelen 2:0
20.04. 20:45 Genk - Anderlecht 0:1
21.04. 13:30 Cercle Brugge - Antwerp 2:1
21.04. 16:00 Kortrijk - RWDM 0:1
20.04. 18:00 Differdange - Hesperange 2:0
21.04. 16:00 Dudelange - Schifflange 3:1
21.04. 16:00 Kaerjeng - Victoria Rosport 0:2
21.04. 16:00 Mondorf - Union Titus Petange 2:1
21.04. 16:00 Racing Luxembourg - Wiltz 2:0
Re: [20.04.2024, godz.18:15] BENELUX Wiosna 2024 – 12 kolejka
20.04. 18:15 Westerlo - St. Liege 0-1
20.04. 20:00 Gent - KV Mechelen 2-1
20.04. 20:45 Genk - Anderlecht 1-1
21.04. 13:30 Cercle Brugge - Antwerp 2-0
21.04. 16:00 Kortrijk - RWDM 2-1
20.04. 18:00 Differdange - Hesperange 2-1
21.04. 16:00 Dudelange - Schifflange 3-0
21.04. 16:00 Kaerjeng - Victoria Rosport 2-1
21.04. 16:00 Mondorf - Union Titus Petange 2-1
21.04. 16:00 Racing Luxembourg - Wiltz 1-0
20.04. 20:00 Gent - KV Mechelen 2-1
20.04. 20:45 Genk - Anderlecht 1-1
21.04. 13:30 Cercle Brugge - Antwerp 2-0
21.04. 16:00 Kortrijk - RWDM 2-1
20.04. 18:00 Differdange - Hesperange 2-1
21.04. 16:00 Dudelange - Schifflange 3-0
21.04. 16:00 Kaerjeng - Victoria Rosport 2-1
21.04. 16:00 Mondorf - Union Titus Petange 2-1
21.04. 16:00 Racing Luxembourg - Wiltz 1-0
Re: [20.04.2024, godz.18:15] BENELUX Wiosna 2024 – 12 kolejka
20.04. 18:15 Westerlo - St. Liege 2-1
20.04. 20:00 Gent - KV Mechelen 2-0
20.04. 20:45 Genk - Anderlecht 2-1
21.04. 13:30 Cercle Brugge - Antwerp 1-0
21.04. 16:00 Kortrijk - RWDM 1-1
20.04. 18:00 Differdange - Hesperange 1-1
21.04. 16:00 Dudelange - Schifflange 2-0
21.04. 16:00 Kaerjeng - Victoria Rosport 1-1
21.04. 16:00 Mondorf - Union Titus Petange 1-1
21.04. 16:00 Racing Luxembourg - Wiltz 2-1
20.04. 20:00 Gent - KV Mechelen 2-0
20.04. 20:45 Genk - Anderlecht 2-1
21.04. 13:30 Cercle Brugge - Antwerp 1-0
21.04. 16:00 Kortrijk - RWDM 1-1
20.04. 18:00 Differdange - Hesperange 1-1
21.04. 16:00 Dudelange - Schifflange 2-0
21.04. 16:00 Kaerjeng - Victoria Rosport 1-1
21.04. 16:00 Mondorf - Union Titus Petange 1-1
21.04. 16:00 Racing Luxembourg - Wiltz 2-1
Re: [20.04.2024, godz.18:15] BENELUX Wiosna 2024 – 12 kolejka
20.04. 18:15 Westerlo - St. Liege 2-1
20.04. 20:00 Gent - KV Mechelen 2-0
20.04. 20:45 Genk - Anderlecht 1-1
21.04. 13:30 Cercle Brugge - Antwerp 1-0
21.04. 16:00 Kortrijk - RWDM 1-1
20.04. 18:00 Differdange - Hesperange 1-1
21.04. 16:00 Dudelange - Schifflange 2-0
21.04. 16:00 Kaerjeng - Victoria Rosport 1-1
21.04. 16:00 Mondorf - Union Titus Petange 1-1
21.04. 16:00 Racing Luxembourg - Wiltz 2-0
20.04. 20:00 Gent - KV Mechelen 2-0
20.04. 20:45 Genk - Anderlecht 1-1
21.04. 13:30 Cercle Brugge - Antwerp 1-0
21.04. 16:00 Kortrijk - RWDM 1-1
20.04. 18:00 Differdange - Hesperange 1-1
21.04. 16:00 Dudelange - Schifflange 2-0
21.04. 16:00 Kaerjeng - Victoria Rosport 1-1
21.04. 16:00 Mondorf - Union Titus Petange 1-1
21.04. 16:00 Racing Luxembourg - Wiltz 2-0
Re: [20.04.2024, godz.18:15] BENELUX Wiosna 2024 – 12 kolejka
20.04. 18:15 Westerlo - St. Liege 0-1
20.04. 20:00 Gent - KV Mechelen 2-0
20.04. 20:45 Genk – Anderlecht 1-2
21.04. 13:30 Cercle Brugge – Antwerp 2-1
21.04. 16:00 Kortrijk – RWDM 2-1
20.04. 18:00 Differdange – Hesperange 2-1
21.04. 16:00 Dudelange – Schifflange 2-0
21.04. 16:00 Kaerjeng - Victoria Rosport 0-1
21.04. 16:00 Mondorf - Union Titus Petange 2-1
21.04. 16:00 Racing Luxembourg - Wiltz 1-0
20.04. 20:00 Gent - KV Mechelen 2-0
20.04. 20:45 Genk – Anderlecht 1-2
21.04. 13:30 Cercle Brugge – Antwerp 2-1
21.04. 16:00 Kortrijk – RWDM 2-1
20.04. 18:00 Differdange – Hesperange 2-1
21.04. 16:00 Dudelange – Schifflange 2-0
21.04. 16:00 Kaerjeng - Victoria Rosport 0-1
21.04. 16:00 Mondorf - Union Titus Petange 2-1
21.04. 16:00 Racing Luxembourg - Wiltz 1-0
Re: [20.04.2024, godz.18:15] BENELUX Wiosna 2024 – 12 kolejka
20.04. 18:15 Westerlo - St. Liege 2-1
20.04. 20:00 Gent - KV Mechelen 2-0
20.04. 20:45 Genk - Anderlecht 2-1
21.04. 13:30 Cercle Brugge - Antwerp 1-0
21.04. 16:00 Kortrijk - RWDM 2-1
20.04. 18:00 Differdange - Hesperange 1-1
21.04. 16:00 Dudelange - Schifflange 2-0
21.04. 16:00 Kaerjeng - Victoria Rosport 1-1
21.04. 16:00 Mondorf - Union Titus Petange 2-1
21.04. 16:00 Racing Luxembourg - Wiltz 2-1
20.04. 20:00 Gent - KV Mechelen 2-0
20.04. 20:45 Genk - Anderlecht 2-1
21.04. 13:30 Cercle Brugge - Antwerp 1-0
21.04. 16:00 Kortrijk - RWDM 2-1
20.04. 18:00 Differdange - Hesperange 1-1
21.04. 16:00 Dudelange - Schifflange 2-0
21.04. 16:00 Kaerjeng - Victoria Rosport 1-1
21.04. 16:00 Mondorf - Union Titus Petange 2-1
21.04. 16:00 Racing Luxembourg - Wiltz 2-1
Re: [20.04.2024, godz.18:15] BENELUX Wiosna 2024 – 12 kolejka
20.04. 18:15 Westerlo - St. Liege 1-2
20.04. 20:00 Gent - KV Mechelen 2-1
20.04. 20:45 Genk – Anderlecht 1-2
21.04. 13:30 Cercle Brugge – Antwerp 2-1
21.04. 16:00 Kortrijk – RWDM 2-1
20.04. 18:00 Differdange – Hesperange 2-1
21.04. 16:00 Dudelange – Schifflange 2-1
21.04. 16:00 Kaerjeng - Victoria Rosport 1-2
21.04. 16:00 Mondorf - Union Titus Petange 2-1
21.04. 16:00 Racing Luxembourg - Wiltz 2-1
20.04. 20:00 Gent - KV Mechelen 2-1
20.04. 20:45 Genk – Anderlecht 1-2
21.04. 13:30 Cercle Brugge – Antwerp 2-1
21.04. 16:00 Kortrijk – RWDM 2-1
20.04. 18:00 Differdange – Hesperange 2-1
21.04. 16:00 Dudelange – Schifflange 2-1
21.04. 16:00 Kaerjeng - Victoria Rosport 1-2
21.04. 16:00 Mondorf - Union Titus Petange 2-1
21.04. 16:00 Racing Luxembourg - Wiltz 2-1
Re: [20.04.2024, godz.18:15] BENELUX Wiosna 2024 – 12 kolejka
20.04. 18:15 Westerlo - St. Liege 3-1
20.04. 20:00 Gent - KV Mechelen 2-0
20.04. 20:45 Genk - Anderlecht 1-2
21.04. 13:30 Cercle Brugge - Antwerp 2-1
21.04. 16:00 Kortrijk - RWDM 1-0
20.04. 18:00 Differdange - Hesperange 2-1
21.04. 16:00 Dudelange - Schifflange 3-0
21.04. 16:00 Kaerjeng - Victoria Rosport 2-1
21.04. 16:00 Mondorf - Union Titus Petange 3-2
21.04. 16:00 Racing Luxembourg - Wiltz 1-0
20.04. 20:00 Gent - KV Mechelen 2-0
20.04. 20:45 Genk - Anderlecht 1-2
21.04. 13:30 Cercle Brugge - Antwerp 2-1
21.04. 16:00 Kortrijk - RWDM 1-0
20.04. 18:00 Differdange - Hesperange 2-1
21.04. 16:00 Dudelange - Schifflange 3-0
21.04. 16:00 Kaerjeng - Victoria Rosport 2-1
21.04. 16:00 Mondorf - Union Titus Petange 3-2
21.04. 16:00 Racing Luxembourg - Wiltz 1-0