26.04. 19:30 Chojniczanka - Sandecja Nowy Sącz 2-1
26.04. 20:00 Pogoń Siedlce - Radunia Stężyca 3-0
27.04. 14:00 Hutnik Kraków - Polonia Bytom 3-1
27.04. 17:00 GKS Jastrzębie - Zagłębie Lubin II 0-1
27.04. 17:00 KKS Kalisz - Olimpia Elbląg 1-0
27.04. 17:00 Wisła Puławy - Skra Częstochowa 0-0
27.04. 19:45 Stal Stalowa Wola - Kotwica Kołobrzeg 0-2
29.04. 18:00 ŁKS Łódź II - Olimpia Grudziądz 2-0
29.04. 18:15 Stomil Olsztyn - Lech Poznań II 1-1
[26.04.2024, godz.19:30] 2 LIGA wiosna 2024 – 13 kolejka
Re: [26.04.2024, godz.19:30] 2 LIGA wiosna 2024 – 13 kolejka
26.04. 19:30 Chojniczanka - Sandecja Nowy Sącz 2-0
26.04. 20:00 Pogoń Siedlce - Radunia Stężyca 2-1
27.04. 14:00 Hutnik Kraków - Polonia Bytom 2-1
27.04. 17:00 GKS Jastrzębie - Zagłębie Lubin II 2-1
27.04. 17:00 KKS Kalisz - Olimpia Elbląg 2-1
27.04. 17:00 Wisła Puławy - Skra Częstochowa 2-1
27.04. 19:45 Stal Stalowa Wola - Kotwica Kołobrzeg 1-1
29.04. 18:00 ŁKS Łódź II - Olimpia Grudziądz 2-1
29.04. 18:15 Stomil Olsztyn - Lech Poznań II 2-1
26.04. 20:00 Pogoń Siedlce - Radunia Stężyca 2-1
27.04. 14:00 Hutnik Kraków - Polonia Bytom 2-1
27.04. 17:00 GKS Jastrzębie - Zagłębie Lubin II 2-1
27.04. 17:00 KKS Kalisz - Olimpia Elbląg 2-1
27.04. 17:00 Wisła Puławy - Skra Częstochowa 2-1
27.04. 19:45 Stal Stalowa Wola - Kotwica Kołobrzeg 1-1
29.04. 18:00 ŁKS Łódź II - Olimpia Grudziądz 2-1
29.04. 18:15 Stomil Olsztyn - Lech Poznań II 2-1
Re: [26.04.2024, godz.19:30] 2 LIGA wiosna 2024 – 13 kolejka
26.04. 19:30 Chojniczanka - Sandecja Nowy Sącz 2-1
26.04. 20:00 Pogoń Siedlce - Radunia Stężyca 3-0
27.04. 14:00 Hutnik Kraków - Polonia Bytom 3-1
27.04. 17:00 GKS Jastrzębie - Zagłębie Lubin II 1-1
27.04. 17:00 KKS Kalisz - Olimpia Elbląg 1-0
27.04. 17:00 Wisła Puławy - Skra Częstochowa 0-0
27.04. 19:45 Stal Stalowa Wola - Kotwica Kołobrzeg 0-2
29.04. 18:00 ŁKS Łódź II - Olimpia Grudziądz 2-0
29.04. 18:15 Stomil Olsztyn - Lech Poznań II 2-1
26.04. 20:00 Pogoń Siedlce - Radunia Stężyca 3-0
27.04. 14:00 Hutnik Kraków - Polonia Bytom 3-1
27.04. 17:00 GKS Jastrzębie - Zagłębie Lubin II 1-1
27.04. 17:00 KKS Kalisz - Olimpia Elbląg 1-0
27.04. 17:00 Wisła Puławy - Skra Częstochowa 0-0
27.04. 19:45 Stal Stalowa Wola - Kotwica Kołobrzeg 0-2
29.04. 18:00 ŁKS Łódź II - Olimpia Grudziądz 2-0
29.04. 18:15 Stomil Olsztyn - Lech Poznań II 2-1
Re: [26.04.2024, godz.19:30] 2 LIGA wiosna 2024 – 13 kolejka
26.04. 19:30 Chojniczanka 1-0 Sandecja Nowy Sącz
26.04. 20:00 Pogoń Siedlce 1-1 Radunia Stężyca
27.04. 14:00 Hutnik Kraków 1-0 Polonia Bytom
27.04. 17:00 GKS Jastrzębie 1-0 Zagłębie Lubin II
27.04. 17:00 KKS Kalisz 2-1 Olimpia Elbląg
27.04. 17:00 Wisła Puławy 1-0 Skra Częstochowa
27.04. 19:45 Stal Stalowa Wola 1-1 Kotwica Kołobrzeg
29.04. 18:00 ŁKS Łódź II 1-2 Olimpia Grudziądz
29.04. 18:15 Stomil Olsztyn 1-0 Lech Poznań II
26.04. 20:00 Pogoń Siedlce 1-1 Radunia Stężyca
27.04. 14:00 Hutnik Kraków 1-0 Polonia Bytom
27.04. 17:00 GKS Jastrzębie 1-0 Zagłębie Lubin II
27.04. 17:00 KKS Kalisz 2-1 Olimpia Elbląg
27.04. 17:00 Wisła Puławy 1-0 Skra Częstochowa
27.04. 19:45 Stal Stalowa Wola 1-1 Kotwica Kołobrzeg
29.04. 18:00 ŁKS Łódź II 1-2 Olimpia Grudziądz
29.04. 18:15 Stomil Olsztyn 1-0 Lech Poznań II
Talent – to robić z łatwością to, co jest trudne dla innych. Robić to, co niemożliwe dla talentu – oto geniusz. Henri Frédéric Amiel
Re: [26.04.2024, godz.19:30] 2 LIGA wiosna 2024 – 13 kolejka
26.04. 19:30 Chojniczanka - Sandecja Nowy Sącz 2-1
26.04. 20:00 Pogoń Siedlce - Radunia Stężyca 3-0
27.04. 14:00 Hutnik Kraków - Polonia Bytom 3-1
27.04. 17:00 GKS Jastrzębie - Zagłębie Lubin II 0-1
27.04. 17:00 KKS Kalisz - Olimpia Elbląg 1-0
27.04. 17:00 Wisła Puławy - Skra Częstochowa 1-0
27.04. 19:45 Stal Stalowa Wola - Kotwica Kołobrzeg 1-2
29.04. 18:00 ŁKS Łódź II - Olimpia Grudziądz 2-1
29.04. 18:15 Stomil Olsztyn - Lech Poznań II 1-1
26.04. 20:00 Pogoń Siedlce - Radunia Stężyca 3-0
27.04. 14:00 Hutnik Kraków - Polonia Bytom 3-1
27.04. 17:00 GKS Jastrzębie - Zagłębie Lubin II 0-1
27.04. 17:00 KKS Kalisz - Olimpia Elbląg 1-0
27.04. 17:00 Wisła Puławy - Skra Częstochowa 1-0
27.04. 19:45 Stal Stalowa Wola - Kotwica Kołobrzeg 1-2
29.04. 18:00 ŁKS Łódź II - Olimpia Grudziądz 2-1
29.04. 18:15 Stomil Olsztyn - Lech Poznań II 1-1
Re: [26.04.2024, godz.19:30] 2 LIGA wiosna 2024 – 13 kolejka
26.04. 19:30 Chojniczanka - Sandecja Nowy Sącz 2-1
26.04. 20:00 Pogoń Siedlce - Radunia Stężyca 2-1
27.04. 14:00 Hutnik Kraków - Polonia Bytom 1-2
27.04. 17:00 GKS Jastrzębie - Zagłębie Lubin II 2-1
27.04. 17:00 KKS Kalisz - Olimpia Elbląg 2-1
27.04. 17:00 Wisła Puławy - Skra Częstochowa 2-1
27.04. 19:45 Stal Stalowa Wola - Kotwica Kołobrzeg 2-1
29.04. 18:00 ŁKS Łódź II - Olimpia Grudziądz 2-1
29.04. 18:15 Stomil Olsztyn - Lech Poznań II 2-1
26.04. 20:00 Pogoń Siedlce - Radunia Stężyca 2-1
27.04. 14:00 Hutnik Kraków - Polonia Bytom 1-2
27.04. 17:00 GKS Jastrzębie - Zagłębie Lubin II 2-1
27.04. 17:00 KKS Kalisz - Olimpia Elbląg 2-1
27.04. 17:00 Wisła Puławy - Skra Częstochowa 2-1
27.04. 19:45 Stal Stalowa Wola - Kotwica Kołobrzeg 2-1
29.04. 18:00 ŁKS Łódź II - Olimpia Grudziądz 2-1
29.04. 18:15 Stomil Olsztyn - Lech Poznań II 2-1