[27.04.2024, godz.18:15] BENELUX Wiosna 2024 – 13 kolejka
[27.04.2024, godz.18:15] BENELUX Wiosna 2024 – 13 kolejka
27.04. 18:15 St. Liege - St. Truiden
27.04. 20:45 Gent - Westerlo
28.04. 13:30 Genk - Club Brugge
28.04. 16:00 Cercle Brugge - Anderlecht
28.04. 18:30 Royale Union SG - Antwerp
28.04. 12:15 Nijmegen - Alkmaar
28.04. 12:15 Zwolle - Heracles
28.04. 14:30 Sparta Rotterdam - FC Volendam
28.04. 14:30 Waalwijk - Utrecht
28.04. 16:45 Vitesse - Sittard
27.04. 20:45 Gent - Westerlo
28.04. 13:30 Genk - Club Brugge
28.04. 16:00 Cercle Brugge - Anderlecht
28.04. 18:30 Royale Union SG - Antwerp
28.04. 12:15 Nijmegen - Alkmaar
28.04. 12:15 Zwolle - Heracles
28.04. 14:30 Sparta Rotterdam - FC Volendam
28.04. 14:30 Waalwijk - Utrecht
28.04. 16:45 Vitesse - Sittard
Re: [27.04.2024, godz.18:15] BENELUX Wiosna 2024 – 13 kolejka
27.04. 18:15 St. Liege - St. Truiden 1-1
27.04. 20:45 Gent - Westerlo 2-0
28.04. 13:30 Genk - Club Brugge 1-2
28.04. 16:00 Cercle Brugge - Anderlecht 0-2
28.04. 18:30 Royale Union SG - Antwerp 1-0
28.04. 12:15 Nijmegen - Alkmaar 0-1
28.04. 12:15 Zwolle - Heracles 1-1
28.04. 14:30 Sparta Rotterdam - FC Volendam 2-1
28.04. 14:30 Waalwijk - Utrecht 2-1
28.04. 16:45 Vitesse - Sittard 0-1
27.04. 20:45 Gent - Westerlo 2-0
28.04. 13:30 Genk - Club Brugge 1-2
28.04. 16:00 Cercle Brugge - Anderlecht 0-2
28.04. 18:30 Royale Union SG - Antwerp 1-0
28.04. 12:15 Nijmegen - Alkmaar 0-1
28.04. 12:15 Zwolle - Heracles 1-1
28.04. 14:30 Sparta Rotterdam - FC Volendam 2-1
28.04. 14:30 Waalwijk - Utrecht 2-1
28.04. 16:45 Vitesse - Sittard 0-1
Re: [27.04.2024, godz.18:15] BENELUX Wiosna 2024 – 13 kolejka
27.04. 18:15 St. Liege - St. Truiden 2:1
27.04. 20:45 Gent - Westerlo 3:0
28.04. 13:30 Genk - Club Brugge 1:3
28.04. 16:00 Cercle Brugge - Anderlecht 1:2
28.04. 18:30 Royale Union SG - Antwerp 2:0
28.04. 12:15 Nijmegen - Alkmaar 1:2
28.04. 12:15 Zwolle - Heracles 1:3
28.04. 14:30 Sparta Rotterdam - FC Volendam 2:0
28.04. 14:30 Waalwijk - Utrecht 1:2
28.04. 16:45 Vitesse - Sittard 0:2
27.04. 20:45 Gent - Westerlo 3:0
28.04. 13:30 Genk - Club Brugge 1:3
28.04. 16:00 Cercle Brugge - Anderlecht 1:2
28.04. 18:30 Royale Union SG - Antwerp 2:0
28.04. 12:15 Nijmegen - Alkmaar 1:2
28.04. 12:15 Zwolle - Heracles 1:3
28.04. 14:30 Sparta Rotterdam - FC Volendam 2:0
28.04. 14:30 Waalwijk - Utrecht 1:2
28.04. 16:45 Vitesse - Sittard 0:2
Re: [27.04.2024, godz.18:15] BENELUX Wiosna 2024 – 13 kolejka
27.04. 18:15 St. Liege - St. Truiden 1-0
27.04. 20:45 Gent - Westerlo 2-0
28.04. 13:30 Genk - Club Brugge 1-2
28.04. 16:00 Cercle Brugge - Anderlecht 0-2
28.04. 18:30 Royale Union SG - Antwerp 2-1
28.04. 12:15 Nijmegen - Alkmaar 2-1
28.04. 12:15 Zwolle - Heracles 2-1
28.04. 14:30 Sparta Rotterdam - FC Volendam 2-0
28.04. 14:30 Waalwijk - Utrecht 0-2
28.04. 16:45 Vitesse - Sittard 1-2
27.04. 20:45 Gent - Westerlo 2-0
28.04. 13:30 Genk - Club Brugge 1-2
28.04. 16:00 Cercle Brugge - Anderlecht 0-2
28.04. 18:30 Royale Union SG - Antwerp 2-1
28.04. 12:15 Nijmegen - Alkmaar 2-1
28.04. 12:15 Zwolle - Heracles 2-1
28.04. 14:30 Sparta Rotterdam - FC Volendam 2-0
28.04. 14:30 Waalwijk - Utrecht 0-2
28.04. 16:45 Vitesse - Sittard 1-2
Re: [27.04.2024, godz.18:15] BENELUX Wiosna 2024 – 13 kolejka
27.04. 18:15 St. Liege - St. Truiden 2-1
27.04. 20:45 Gent - Westerlo 2-0
28.04. 13:30 Genk - Club Brugge 1-3
28.04. 16:00 Cercle Brugge - Anderlecht 0-1
28.04. 18:30 Royale Union SG - Antwerp 2-1
28.04. 12:15 Nijmegen - Alkmaar 1-1
28.04. 12:15 Zwolle - Heracles 2-1
28.04. 14:30 Sparta Rotterdam - FC Volendam 2-1
28.04. 14:30 Waalwijk - Utrecht 0-1
28.04. 16:45 Vitesse - Sittard 1-1
27.04. 20:45 Gent - Westerlo 2-0
28.04. 13:30 Genk - Club Brugge 1-3
28.04. 16:00 Cercle Brugge - Anderlecht 0-1
28.04. 18:30 Royale Union SG - Antwerp 2-1
28.04. 12:15 Nijmegen - Alkmaar 1-1
28.04. 12:15 Zwolle - Heracles 2-1
28.04. 14:30 Sparta Rotterdam - FC Volendam 2-1
28.04. 14:30 Waalwijk - Utrecht 0-1
28.04. 16:45 Vitesse - Sittard 1-1
Re: [27.04.2024, godz.18:15] BENELUX Wiosna 2024 – 13 kolejka
27.04. 18:15 St. Liege - St. Truiden 1-0
27.04. 20:45 Gent - Westerlo 3-0
28.04. 13:30 Genk - Club Brugge 1-1
28.04. 16:00 Cercle Brugge - Anderlecht 1-2
28.04. 18:30 Royale Union SG - Antwerp 1-0
28.04. 12:15 Nijmegen - Alkmaar 1-1
28.04. 12:15 Zwolle - Heracles 2-1
28.04. 14:30 Sparta Rotterdam - FC Volendam 2-0
28.04. 14:30 Waalwijk - Utrecht 1-1
28.04. 16:45 Vitesse - Sittard 2-2
27.04. 20:45 Gent - Westerlo 3-0
28.04. 13:30 Genk - Club Brugge 1-1
28.04. 16:00 Cercle Brugge - Anderlecht 1-2
28.04. 18:30 Royale Union SG - Antwerp 1-0
28.04. 12:15 Nijmegen - Alkmaar 1-1
28.04. 12:15 Zwolle - Heracles 2-1
28.04. 14:30 Sparta Rotterdam - FC Volendam 2-0
28.04. 14:30 Waalwijk - Utrecht 1-1
28.04. 16:45 Vitesse - Sittard 2-2
Re: [27.04.2024, godz.18:15] BENELUX Wiosna 2024 – 13 kolejka
27.04. 18:15 St. Liege - St. Truiden 2-1
27.04. 20:45 Gent - Westerlo 2-0
28.04. 13:30 Genk - Club Brugge 1-1
28.04. 16:00 Cercle Brugge - Anderlecht 1-1
28.04. 18:30 Royale Union SG - Antwerp 2-0
28.04. 12:15 Nijmegen - Alkmaar 1-2
28.04. 12:15 Zwolle - Heracles 2-1
28.04. 14:30 Sparta Rotterdam - FC Volendam 2-0
28.04. 14:30 Waalwijk - Utrecht 1-1
28.04. 16:45 Vitesse - Sittard 1-2
27.04. 20:45 Gent - Westerlo 2-0
28.04. 13:30 Genk - Club Brugge 1-1
28.04. 16:00 Cercle Brugge - Anderlecht 1-1
28.04. 18:30 Royale Union SG - Antwerp 2-0
28.04. 12:15 Nijmegen - Alkmaar 1-2
28.04. 12:15 Zwolle - Heracles 2-1
28.04. 14:30 Sparta Rotterdam - FC Volendam 2-0
28.04. 14:30 Waalwijk - Utrecht 1-1
28.04. 16:45 Vitesse - Sittard 1-2
Re: [27.04.2024, godz.18:15] BENELUX Wiosna 2024 – 13 kolejka
27.04. 18:15 St. Liege 3-1 St. Truiden
27.04. 20:45 Gent 2-0 Westerlo
28.04. 13:30 Genk 2-1 Club Brugge
28.04. 16:00 Cercle Brugge 1-2 Anderlecht
28.04. 18:30 Royale Union SG 2-1 Antwerp
28.04. 12:15 Nijmegen 1-1 Alkmaar
28.04. 12:15 Zwolle 1-2 Heracles
28.04. 14:30 Sparta Rotterdam 1-0 FC Volendam
28.04. 14:30 Waalwijk 0-2 Utrecht
28.04. 16:45 Vitesse 1-1 Sittard
27.04. 20:45 Gent 2-0 Westerlo
28.04. 13:30 Genk 2-1 Club Brugge
28.04. 16:00 Cercle Brugge 1-2 Anderlecht
28.04. 18:30 Royale Union SG 2-1 Antwerp
28.04. 12:15 Nijmegen 1-1 Alkmaar
28.04. 12:15 Zwolle 1-2 Heracles
28.04. 14:30 Sparta Rotterdam 1-0 FC Volendam
28.04. 14:30 Waalwijk 0-2 Utrecht
28.04. 16:45 Vitesse 1-1 Sittard
Talent – to robić z łatwością to, co jest trudne dla innych. Robić to, co niemożliwe dla talentu – oto geniusz. Henri Frédéric Amiel
Re: [27.04.2024, godz.18:15] BENELUX Wiosna 2024 – 13 kolejka
27.04. 18:15 St. Liege - St. Truiden 2-1
27.04. 20:45 Gent - Westerlo 2-0
28.04. 13:30 Genk - Club Brugge 1-2
28.04. 16:00 Cercle Brugge - Anderlecht 0-2
28.04. 18:30 Royale Union SG - Antwerp 2-1
28.04. 12:15 Nijmegen - Alkmaar 1-3
28.04. 12:15 Zwolle - Heracles 2-1
28.04. 14:30 Sparta Rotterdam - FC Volendam 2-1
28.04. 14:30 Waalwijk - Utrecht 2-1
28.04. 16:45 Vitesse - Sittard 1-2
27.04. 20:45 Gent - Westerlo 2-0
28.04. 13:30 Genk - Club Brugge 1-2
28.04. 16:00 Cercle Brugge - Anderlecht 0-2
28.04. 18:30 Royale Union SG - Antwerp 2-1
28.04. 12:15 Nijmegen - Alkmaar 1-3
28.04. 12:15 Zwolle - Heracles 2-1
28.04. 14:30 Sparta Rotterdam - FC Volendam 2-1
28.04. 14:30 Waalwijk - Utrecht 2-1
28.04. 16:45 Vitesse - Sittard 1-2
Re: [27.04.2024, godz.18:15] BENELUX Wiosna 2024 – 13 kolejka
27.04. 18:15 St. Liege - St. Truiden 1-0
27.04. 20:45 Gent – Westerlo 2-0
28.04. 13:30 Genk - Club Brugge 0-1
28.04. 16:00 Cercle Brugge – Anderlecht 0-2
28.04. 18:30 Royale Union SG – Antwerp 2-0
28.04. 12:15 Nijmegen – Alkmaar 1-2
28.04. 12:15 Zwolle – Heracles 1-0
28.04. 14:30 Sparta Rotterdam - FC Volendam 2-0
28.04. 14:30 Waalwijk – Utrecht 1-2
28.04. 16:45 Vitesse - Sittard 1-2
27.04. 20:45 Gent – Westerlo 2-0
28.04. 13:30 Genk - Club Brugge 0-1
28.04. 16:00 Cercle Brugge – Anderlecht 0-2
28.04. 18:30 Royale Union SG – Antwerp 2-0
28.04. 12:15 Nijmegen – Alkmaar 1-2
28.04. 12:15 Zwolle – Heracles 1-0
28.04. 14:30 Sparta Rotterdam - FC Volendam 2-0
28.04. 14:30 Waalwijk – Utrecht 1-2
28.04. 16:45 Vitesse - Sittard 1-2