Mission: Impossible - Dead Reckoning - część pierwsza - filmy 2022

stonoga07
Posty: 7
Rejestracja: poniedziałek 20 cze 2022, 15:30

Mission: Impossible - Dead Reckoning - część pierwsza - filmy 2022

Post autor: stonoga07 »

Datę premiery Mission: Impossible – Dead Reckoning: Part One ustalono na 20 sierpnia 2022 roku. Film był kilkakrotnie opóźniany, ale teraz w końcu jest. Film jest tworzony przez ten sam zespół, który stworzył Mission: Impossible - Ghost Protocol. Ale czy przy tak wielu opóźnieniach nadal warto to zobaczyć? Jeśli nie, czytaj dalej, aby się dowiedzieć. Mamy dla Ciebie kilka sugestii.
Diabelskie Światło

The Devil's Light 2022 to nadprzyrodzony horror wyreżyserowany przez Daniela Stamma na podstawie scenariusza Roberta Zappii. Premiera filmu zaplanowana jest na 11 lutego 2022 roku. Podczas gdy produkcja filmu trwała kilka lat, data premiery została przesunięta o dwa lata. Pierwotnie planowano premierę w styczniu 2021 roku, ale od tego czasu został opóźniony. Oto kilka kluczowych faktów dotyczących filmu.

Film opowiada o zakonnicy, która aspiruje do zostania egzorcystką. Znajduje się w kulturze, która w dużej mierze ignoruje kobiety i jest zmuszona uczyć się obrzędów diabła. Jest również zmuszona do granic możliwości, gdy demoniczne siły ujawniają związek z jej przeszłością. Musi opanować te rytuały, zanim będzie mogła je wykonywać na innych. Gdy demony ją szukają, jej dusza jest w niebezpieczeństwie.
Północny

Film jest ekscytującym thrillerem o zemście z zapierającymi dech w piersiach wewnętrznymi rozlewami krwi, porywającymi występami i żywymi obrazami. Daje również wgląd w starożytną cywilizację, której nie widzieliśmy od wielu stuleci. Reżyser Robert Eggers to oryginalny i wizjonerski twórca filmowy, który dobrze zna się na swoim fachu. Wykorzystuje niesamowite ujęcia śledzące podczas bitwy i drobiazgową wiedzę o Wikingach, aby stworzyć kinowe wrażenia, które mogą konkurować z każdym prawdziwym epickim.

Chociaż postać Aleksandra Skarsgarda, Amleth, nie jest szczególnie lubiana, film jest jednak dobrym zegarkiem. Okrutny wiking ma wiele podobieństw z duńskim księciem Williama Szekspira. Hamlet wypowiedział ten cytat w akcie trzecim Hamleta, więc związek jest jasny. Jednak The Northman ma znacznie większy wpływ na ciemniejszy ton. Oferuje satysfakcjonujące, choć brutalne, alternatywne podejście do mitycznego bohatera, postaci o ciemniejszej stronie.
Pociąg pocisków

Jest wiele rzeczy do polubienia w filmach „Bullet Train” i jest to dobry film. Akcja gry toczy się w futurystycznym Tokio, gdzie pociski mogą zabić – lub przynajmniej spowodować wiele zniszczeń – w ciągu zaledwie jednego dnia. Pomimo dziwacznej scenerii, serial dostarcza zabawnych i zapadających w pamięć postaci. Film wyreżyserował David Leitch, którego poprzednie prace to Atomic Blonde, Deadpool 2 i Hobbs & Shaw. Filmy, które wyprodukował dla własnej firmy 87North Productions, są mieszanką kreskówkowego chaosu i zgrabnych scenografii CGI.

filmedy

Fabuła serialu oparta jest na rzeczywistych wydarzeniach, które miały miejsce na torach kolejowych Hayate Line między Tokio a Kioto. W serii filmów wystąpią lokalni i biali członkowie obsady, a oni będą mieli powracającą rolę dla bohaterów w przyszłości. Oprócz filmów w stylu anime, seria Bullet Train będzie zawierać nową obsadę międzynarodowych aktorów, a także całe pokolenie mieszkańców. Ostatecznie będziesz musiał zdecydować, czy filmy są warte obejrzenia – musisz sam zdecydować.
Hotel Transylwania: Transformania

Nowy film jest czwartą częścią serii Hotel Transylvania i jest produkowany przez Sony Pictures Animation i Columbia Pictures. Został wydany 24 lipca 2022 roku, w którym występuje Andy Samberg jako Johnny. W oryginalnym filmie bohaterowie byli słodcy i psotni, ale nowy film będzie bardziej ambitny i będzie zawierał o wiele więcej zwrotów akcji. Będzie to również koniec franczyzy Hotel Transylvania.

Film przedstawia powrót Andy'ego Samberga i Seleny Gomez. Mavis i Johnny świętują 125. rocznicę swojego hotelu i urządzają z tego powodu wielkie przyjęcie. Dracula (głos Brian Hull) przygotowuje się do przekazania hotelu Mavis, ale zdaje sobie sprawę, że Johnny ma w nim udział. Johnny, dawny potwór, po poprzednich filmach stał się akceptantem ludzkości.
Gwar

Czy Hustle nadal będzie grał w kasie w 2022 roku? Film był w fazie rozwoju, kiedy po raz pierwszy zobaczyłem go w marcu 2018 roku. Byłem mile zaskoczony, że film był już reklamowany jako możliwa seria Ms. Marvel i wejdzie do kin 8 czerwca 2022 roku. To długo czekać na film o kobiecie i jej drużynie NBA. Cieszę się jednak, że dałem filmowi szansę.

Film opowiada o amerykańskim łowcy talentów koszykarskich Stanley, który odkrywa nieznanego gracza w piłkę uliczną w Hiszpanii i prosi zespół o zgodę na jego powołanie. Kiedy drużyna odmawia, Stanley wraca do Filadelfii z młodym zawodnikiem, Bo. Jednak Sugerman musi walczyć o utrzymanie miejsca swojego protegowanego w NBA. To przykład, dlaczego Hustle stał się hitem w Hollywood. W filmach obsada jest tak zróżnicowana, jak sama gra.
ODPOWIEDZ